Фотогалерея

ТАРАСУ_ШЕВЧЕНКУ_210 … 

Щороку навесні приходить до нас Шевченківське свято. Ми вшановуємо памʼять Кобзаря, черпаємо з чистого джерела його творчості наснагу та життєдайну силу. Йдуть роки, а Він, наш Тарас, з нами в усіх помислах і справах. 

25 лютого 1871 року народилася Леся Українка. Серед видатних жінок світу Леся Українка (Лариса Косач) займає одне з почесних місць. Письменниця, громадська і культурна діячка, перекладачка, фольклористка. Завдяки її творчості українська література зайняла одну з найвищих позицій у світовій культурі, а про українців і Україну заговорив увесь світ. Творча спадщина Лесі Українки включає більше 270 віршів, не враховуючи поем і віршованих драматичних творів, півтора десятка оповідань, величезну кількість перекладів 

Щороку 21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Основною метою цього дня є підтримання самобутності та важливості рідної мови для народу, адже найбільше і найдорожче добро у кожного народу – це його мова. Саме наша українська мова відзначається особливою милозвучністю. Про її красу і мелодійність відомо всьому світу. Вона є надійною основою розвитку країни. Загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників, мова є душею нації, її генетичним кодом 

20 лютого – День Героїв Небесної сотні У цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У нашій шкільній бібліотеці триває виставка-вшанування на тему: «Небесна сотня! » Вшановуючи Небесну сотню, ми вшановуємо не лише тих героїв, але й все те Небесне воїнство, яке боронило і боронить нашу країну, віддаючи найцінніше — своє життя. 

Фотоконкурс "Чудовий край - чудової краси"

www.facebook.com/groups/511444226511756/permalink/648968559425988/?sfnsn=mo&ref=share 

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Це свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

Бажаю усім захисникам України натхнення і віри в силу власної держави, стійкості та витримки, надійного родинного тилу, здоров'я, звершення всіх мрій і сподівань

www.facebook.com/groups/511444226511756/permalink/640177446971766/?sfnsn=mo&ref=share 

Спорт- це здоров’я. Спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Спорт – це ціла наука, філософія, що не приймає ні алкоголю, ні тютюну.

День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято святкувати в другу суботу вересня. Вперше це свято відзначали в 1994 році, після виходу відповідного президентського указу. В цей день вся країна згадує імена Івана Піддубного, Сергія Бубки, Олега Блохіна, Ігоря Беланова, Ірини Дерюгіної, Лариси Латиніної, Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Андрія Шевченка та інших видатних спортсменів України всіх часів.

         До Дня фізичної культури і спорту  представлена книжкова виставка «Спорт - здоров'я, сила духу і краса», яка розкаже не лише про відомих спортсменів, а й повідає  про славну історію спорту, різноманітні спортивні ігри світу, олімпійські змагання.

З 17 по 21 травня проводиться тиждень безпеки дорожнього руху. З цієї нагоди в нашій бібліотеці  була представлена літературна виставка. Метою виставки є формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Книжковий подарунок від Надії Бардяк для читачів бібліотеки Цінівського ліцею.

Життєві уроки добра, віри, любові до Бога, до світу, до рідної землі і до ближнього свого - саме ці прості і такі вагомі цінності несе до читачів Надія Бардяк на сторінках своєї першої поетичної збірки "Урок упродовж 7 хвилин". Її роздуми щирі, мудрі і виважені,  сповнені життєвого досвіду і важливих духовних переосмислень.

Книга розрахована на широку читацьку аудиторію.

Цього року в Україні відзначають вже 18-й день Європи. Вперше в Україні відзначили День Європи у 2003 році, згідно з Указом президента свято було «призначене» на третю суботу травня.

Історія Дня Європи в Україні

День Європи відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом. Україна трохи відсунула цей день, зробивши нефіксованим, та запровадила його відзначення щороку у третю суботу травня.

Цей день, на відміну від міжнародних днів, запроваджених ООН та ЮНЕСКО, або державних і релігійних свят, не покликаний захищати когось від чогось або вшановувати чиюсь пам'ять. Для України це скоріше день-нагадування, день-знак, день-вектор як для країни, котра прагне стати повноправною частиною європейської спільноти і має на це всі права та підстави.

Для України, як для держави, що з самого початку свого існування була «вписана» у євразійський континент та у європейську геополітичну площину, це знаковий день. Він є приводом, аби засвідчити прагнення України існувати у мирі та розвивати свою силу нарівні з країнами об'єднаної Європи.

День Європи – чудовий привід висловити підтримку Європейському Союзу та сформувати позитивну думку у населення щодо вступу України до ЄС.

Ми атомні заложники прогресу.

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо – АЕС.

Л. Костенко

26 квітня 1986 року сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

35 років минуло  з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

Пропоную до вашої уваги книжкову виставку «І гірко від Чорнобиля..."


Літературна виставка

"Солодке читання" з 4 класом 

2020-2021 н.р. 

Акція Подаруй бібліотеці книгу 2020-2021 н.р. 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів" (2020-2021 н.р. )

Гра "Сортування сміття"

Солодке читання

Всеукраїнський місячник бібліотеки під гаслом "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня" (2019-2020 н.р.)

Посвята в читачі 1 класу (2018 -2019 н.р.)

Творчість В. Сухомлинського

Година спілкування  (5 клас)

Година спілкування (3 клас)