stowarzyszenie

Stowarzyszenie tworzą ludzie dla których jazda na rowerze jest wielką życiową pasją. Najlepszą formą realizacji tej pasji jest współzawodnictwo w zawodach sportowych. To one gwarantują niezapomniane przeżycia i umożliwiają wznoszenie się na wyżyny tego co nieosiągalne.W celu realizowania pasji, grupa osób ze zdiagnozowaną jednostką chorobową jaką jest cykloza :) powołała do życia stowarzyszenie. Pierwsze przymiarki do stowarzyszenia zwykłego to 18 listopad 2009r.
Pierwszy projekt logo stowarzyszenia, Autor Piotr Sikorski

7 kwietnia 2011r. Stowarzyszenie Ciechanowska Grupa Rowerowa zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000383012. Stowarzyszenie działa na podstawie ustawy o kulturze fizycznej, ustawy - Prawo o stowarzyszeniach.Stowarzyszenie jest operatorem amatorskiej grupy kolarskiej T4B Bike Team. Pod tą nazwą startujemy w zawodach ogólnopolskich realizując pasję, reprezentując nasze miasto Ciechanów.
Logo drużyny od 2016r.
Logo drużyny od 2017r.

Terenem działalności Stowarzyszenia jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej oraz cały świat, a siedzibą miasto Ciechanów.Celem Stowarzyszenia jest:- współzawodnictwo w zakresie sportów rowerowych,- rozpowszechnianie i krzewienie sportów rowerowych na terenie działania Stowarzyszenia,- tworzenie warunków i rozwijanie zamiłowania do systematycznego uprawiania sportów rowerowych wśród mieszkańców miasta oraz okolic,- współdziałanie z innymi instytucjami i organizacjami w zakresie swoich zainteresowań,- promowanie miasta Ciechanowa oraz powiatu ciechanowskiego poprzez działania statutowe Stowarzyszenia. Władze Stowarzyszenia:prezes: Jakub Sprusińskiwiceprezes: Sławomir Sokolnickiwiceprezes: Ireneusz KrajzaKomisja Rewizyjna:Rafał KłosMarcin RogińskiIgor Petryczko