sponsorzy

Sponsor tytularny

Sponsor oficjalny

Partnerzy techniczni

https://www.abus.com/cycling/pl/
PG BIKES
https://expand1.pl/pl/
Galeria Fitness Kołecki mieści się w CH Galeria Mrówka w Ciechanowie przy ulicy Niechodzkiej 5. Jest to największa i najnowocześniejsza siłownia w mieście oferująca wiele dodatkowych zajęć, fachową opiekę instruktorów.
http://www.galeriafitness.com
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku. Zaczęliśmy od sprzedaży odżywek renomowanej, holenderskiej marki BORN. Chcemy stale wzbogacać ofertę o nowe produkty. W 2014 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.
http://optimum.org.pl
http://mosirciech.pl/
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie zarządza i administruje pięcioma obiektami: Hotel Olimpijski, kryta pływalnia, hala widowiskowo- sportowa, basen odkryty, korty tenisowe, dwa boiska o nawierzchni trawiastej.
Firma powstała w 2000 r. w Ciechanowie i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się sprzedażą odżywek, suplementów oraz sprzętu sportowego. DSO cechuje doświadczenie i profesjonalizm w tym co od kilkunastu lat robią.
Sklep stacjonarny: Ciechanów ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 5 lok. 1 (wejście od ul. Nadfosnej)Sklep internetowy: www.DSO.pl

Patronat

Urząd Miasta Ciechanów

Ciechanów – 45-tysięczne miasto powiatowe w centrum kraju.Aktywnie wspiera sport zawodowy i ten amatorski. Współorganizator wielu imprez, także o zasięgu ogólnopolskim.

Starostwo Powiatowe w Ciechanowie

Sport i rekreacja odgrywają ważną rolę w życiu społecznym powiatu. Na terenie powiatu działa 33 kluby sportowe (32 Uczniowskie Kluby Sportowe i 1 LZS) oraz 21 innych stowarzyszeń kultury fizycznej. W ramach klubów i stowarzyszeń działa 16 sekcji sportowych.

Urząd Gminy Ciechanów


Wspiera finansowo naszego utalentowanego zawodnika a zarazem mieszkańca gminy Adama Płoskiego.Dzięki decyzji Wójta Gminy nasz zawodnik może liczyć w sezonie 2017 na wsparcie finansowe, które na pewno przyczyni się do wzrostu wyników