Benefity, slevové programy, karty
Jste-li majitelkou platební karty
Unicredit bank, Komerční banky nebo České spořitelny, máte slevu 10 % na cvičební plán (v případě úhrady cvičebního plánu kartou při účasti v příslušném slevovém programu banky; v rámci měsíčního vyúčtování využitých slev Vám bude příslušná částka vrácena na účet).
Držitelky karty ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE, máte slevu 500 Kč na cvičební plán a pokud ještě nejste naší členkou, máte od nás zápisné ZDARMA. Máte kamarádku, která má studentskou kartu a chtěla by s Vámi chodit cvičit...?
Pokud jste pojištěncem VZP, OZP, Zdravotní Pojišťovny Ministerstva Vnitra ZPMV nebo členem Klubu pevného zdraví VZP, máme pro Vás slevu 10% na všechny cvičební plány. A pokud nějakou náhodou ještě nejste naší členkou, máte od nás zápisné ZDARMA. Stačí předložit zdravotní průkaz (resp. průkaz člena Klubu pevného zdraví).
Připomínáme, že vystavujeme i faktury pro zaměstnavatele (domluvte se s trenérkou nebo vedoucí pobočky), akceptujeme všechny typy stravenek, akceptujeme systém benefit plus, gallery beta, betefity.cz, edenred apod.
Také můžete mít členství rozložené na výhodné splátky přes essox (jsme proti půjčkám, ale na cvičení je to trochu něco jiného: je omluvitelné nízké navýšení ceny za půjčku, pokud ji vydáte za cvičení, které Vám přinese radost, zlepšení životního stylu a úspěch doma i v práci = víc vyděláte).
Oblíbený Multisport benefit u nás lze využít jak na cvičení v kruhu expreska, tak betterbelly.