Головна


село БілецьківкаШан
овні колеги та гості сайту!
Педагогічний колектив нашої школи радий вітати вас на нашій сторінці.

Завдання нашої школи: «Удосконалення форм і методів навчання і виховання дітей через упровадження новітніх педагогічних технологій, удосконалення роботи з обдарованими дітьми, спрямованість на особистісно-орієнтований підхід».

Робота педагогічного колективу спрямована на забезпечення високого загальнокультурного, освітнього рівня підготовки молоді: формування основ інтелектуальної, високоморальної, фізично розвинутої особистості з широким

и духовними потребами: вироблення у своїх вихованців стійкого бажання й уміння вчитися, постійно поповнювати і поглиблювати свої знання.

Запрошуємо вас ознайомитися ближче з основними напрямками діяльності школи, нашими досягненнями та новинами.

Школа знаходиться в постійному розвитку, здійснює пошук, перспективних форм навчання, удосконалює матеріальну базу, співпрацює з іншими навчально-виховними закладами, піклується про довкілля своїх учнів. Авторитет школи постійно зростає, що дає нам наснагу до подальшого розвитку.

Колектив школи здатний виконувати найскладніші завдання, тому що завжди ми пам’ятаємо: все залежить конкретно від кожного з нас. Головною метою діяльності педагогічного колективу є формування інтелектуальної, морально і фізично розвиненої, духовно багатої особистості.

Ми намагаємося, щоб знання, які діти здобули у нашій школі, допомогли їм реалізувати себе у житті.

 
Національна дитяча гаряча лінія