Головна сторінка

Ласкаво просимо на сторінку Лисичанського педагогічного коледжу  

"Безпека життя та безпека праці"

Основною метою сторінки є необхідність забезпечення доступною  інформацією про проблеми охорони здоров’я і безпеки людини у навколишньому середовищі та на виробництві , про загальні закономірності виникнення і розвитку небезпек, надзвичайних ситуацій, їх властивості,  про визначення принципів, комплексу заходів, способу захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій.

                                              Дякуємо Вам за відвідини сторінки


З повагою інженер з охорони праці, викладач безпеки життєдіяльності та охорони праці ВП "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка", головний спеціаліст  з охорони праці відділу праці та соціального захисту Лисичанського міськвиконкому 


 

Сергієнко Н.В. - викладач безпеки життєдіяльності  та охорони праці, інженер з охорони праці   

Воронюк Л.В. -  
 головний спеціаліст з охорони праці Лисичанського міськвиконкому
  

     

                                                                                                                                                              

Шановні  колеги!

Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в  Україні,  ми повинні принципово по-новому жити і працювати.  

Цель, основные задачи БЖД, место и роль в подготовке специалиста Основы безопасности жизнедеятельности :: Учёба-Легко.РФ

Питання безпеки життєдіяльності людини – саме головне питання в житті будь-якого індивідуума. Умови та безпека праці, їх стан та поліпшення – самостійне і важливе завдання соціальної політики будь-якої сучасної промислово розвиненої держави. Ми працюємо для того, щоб одержувати гроші, що йдуть на покупку харчування, які необхідні для підтримки енергетики організму і життя. Ми будуємо дороги, будинкита інше, длязбереження здоров'я і комфорту людини.

  Ми купуємо одяг, для захисту тіла від вітру, сонячних променів і інших природних впливів. Ми випускаємо продукцію, складаємо програми та інше, інше, інше - усе в ім'я і для існування людини.  Однак люди травмуються і гинуть, стають каліками і занедужують, умирають від старості, від голоду, від воєнних дій і т.п., і все це має тенденцію не зменшення, а зростання. Людство з однієї сторони «розумніє», а з іншої не може вирішити проблеми забезпечення безпеки існування.