Головна сторінка

Ласкаво просимо на сторінку Лисичанського педагогічного коледжу

"Безпека життя та безпека праці"

Основною метою сторінки є необхідність забезпечення доступною інформацією про проблеми охорони здоров’я і безпеки людини у навколишньому середовищі та на виробництві , про загальні закономірності виникнення і розвитку небезпек, надзвичайних ситуацій, їх властивості, про визначення принципів, комплексу заходів, способу захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій.

Дякуємо Вам за відвідини сторінки

З повагою інженер з охорони праці, викладач безпеки життєдіяльності та охорони праці ВП "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка", головний спеціаліст з охорони праці відділу праці та соціального захисту Лисичанського міськвиконкому

Сергієнко Н.В. - викладач безпеки життєдіяльності та охорони праці


Рєдкокаша Ю.О. - інженер з охорони праці

Шановні колеги!

Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, ми повинні принципово по-новому жити і працювати.

Питання безпеки життєдіяльності людини – саме головне питання в житті будь-якого індивідуума. Умови та безпека праці, їх стан та поліпшення – самостійне і важливе завдання соціальної політики будь-якої сучасної промислово розвиненої держави. Ми працюємо для того, щоб одержувати гроші, що йдуть на покупку харчування, які необхідні для підтримки енергетики організму і життя. Ми будуємо дороги, будинкита інше, длязбереження здоров'я і комфорту людини.

Ми купуємо одяг, для захисту тіла від вітру, сонячних променів і інших природних впливів. Ми випускаємо продукцію, складаємо програми та інше, інше, інше - усе в ім'я і для існування людини. Однак люди травмуються і гинуть, стають каліками і занедужують, умирають від старості, від голоду, від воєнних дій і т.п., і все це має тенденцію не зменшення, а зростання. Людство з однієї сторони «розумніє», а з іншої не може вирішити проблеми забезпечення безпеки існування.