Булінг СТОП!

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу в КЗДО "Казка" відповідно до наказу № 18 від 17.03.2020

  1. Учасники освітнього процесу подають заяву директору закладу про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу. Повідомлення можуть бути в усній та (або) письмовій формі, в тому числі із застосуванням засобів електронної комунікації.

  2. Директор розглядає звернення у встановленому порядку.

  3. Директор закладу, не пізніше ніж упродовж трьох робочих днів з дня отримання заяви або повідомлення, створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

  4. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор, у строк, що не перевищує однієї доби, повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України у Дніпропетровській області та Службу у справах дітей Першотравенскьої міської ради.

  5. Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протидія булінгу

НАКАЗ МОН України від 28.12.2019 № 1646 "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти"

Порядок реагування на випадки булінгу (цькування)

Порядок застосування заходів виховного впливу