Vnitrostátní a mezinárodní doprava

Naše společnost poskytuje služby v mezinárodní a vnitrostátní přepravě rozsáhlým vozovým parkem vlastních vozidel pro silniční nákladní přepravu. Naše vozy provádějí přepravu jak celovozových tak i částečných zásilek.

Zboží přepravujeme moderními nákladními soupravami s užitečnou hmotností do 6,5 tun, návěsem clasic do 24 tun a dodávkami, splňující emisní normy EUR 5 a EUR 6 . Vozový park pro silniční nákladní přepravu průběžně obměňujeme. Vozidla mají zajištěnou údržbu v autorizovaném servisu, jsou vybavena sledovacím zařízením GPS.

Většina řidičů je u naší firmy již několik let a je jim tedy známa problematika přeprav pro jednotlivé zákazníky naší firmy. Jelikož se v mezinárodní přepravě specializujeme již od roku 1996 zejména na dopravu zboží do a z Německa (hlavní oblasti: Dortmund, Stuttgart, Frankfurt, Nürnberg) naši řidiči znají velmi dobře specifika přepravy zboží v tomto regionu a jejich zkušenosti přispívají ke zkrácení doby potřebné k přepravě Vašich zásilek. Každoročně se řidiči účastní školení.

K bezproblémovému zajištění přepravy zboží je pro Vás připraven zkušený tým našich jazykově plně vybavených dispečerů, připravený řešit problémy našich klientů 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. K optimalizaci průběhu dopravy zboží přispívá velkou měrou též možnost uskladnění nebo překládky zboží v našem vlastním skladu.

DISPEČINK

Jakub Fišpera

+ 420 602 466 172

fispera@promontlog.cz

CZ, SK, PL, DE

Lukáš Doskočil

+420 607 262 001

doskocil@promontlog.cz

CZ, DE

Promont logistik s.r.o., Staré Sedliště 386, 348 01 Staré Sedliště tereza.dosko@promontlog.cz + 420 374 787 732