МАГІСТР спеціальності 

231 "Соціальна робота"

стандарти

мінестерство соціальної політики

Продовжуй навчання у нас!

Ти вже маєш ступінь бакалавра… Про тебе?

Соціальна активність, критичне мислення, комунікативні навички… Про тебе?

Прагнеш допомогати окремим особам або громадам, які страждають від бідності, браку можливостей або інформації, соціальної несправедливості, переслідувань, зловживань або порушення їхніх прав. Намагаєшься віднаходити необхідні людині ресурси, захищати інтереси окремих клієнтів або спільноти… Про тебе?

Якщо отримав три «так», продовжуй знайомство з нами)))

Однією з багатьох переваг, які отримують випускники від нашої освітньої програми, - це можливість продовжити свій професійний розвиток, пізнаючи, як удосконалити соціальну роботу за допомогою своїх організаційних, аналітичних та соціальних навичок.

Про вплив та маніпулювання соціальними, політичними та психологічними чинниками в суспільстві знають усі. Але тільки наші випускники можуть стати успішними професіоналами, здатними здійснювати ефективне управління в соціальній сфері, втілювати інноваційні методи і технології соціальної роботи.

 

Вивчай з нами соціальний і кадровий менеджмент, психологію і соціологію управління, соціальне підприємництво і соціальний маркетинг, соціальну медіацію і соціальне партнерство, опановуй міждисциплінарні технології в соціальній роботі і знайдеш багато можливостей для кар’єрного зростання!

Пам’ятай! Незалежно від обраного шляху, наші випускники завжди мають цінності, навички та кваліфікацію, необхідні для досягнення професійного успіху!

РІШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ 

Керуючись Положенням про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 977, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 8 серпня 2019 року за № 880/33851, Національне агентство ВИРІШИЛО: Акредитувати освітню програму Рішення ухвалене на засіданні 15 грудня 2020 р., протокол № 24 (41) 

Рішення НАЗЯВО про акредитацію (1).pdf

Мета освітньо-професійної програми

Опанування здобувачами вищої освіти поглиблених теоретичних знань та практичних умінь в галузі соціальної роботи, необхідних для ефективного виконання інноваційних завдань професійної діяльності, управління та проведення досліджень в соціальній сфері

Фокус освітньо-професійної програми

Управління в соціальній сфері, втілення інноваційних методів і технологій соціальної роботи.

Особливості та відмінності

Характерною особливістю даної освітньо-професійної програми є:

- використання в процесі магістерської підготовки інтерактивних методів, професійно-ситуаційного навчання з урахуванням принципів Гуманітарної освіти (Liberal Art Education);

- поглиблене вивчення дисциплін управлінського змісту;

- реалізація особистісного потенціалу здобувача, розвиток його творчих (креативних) здібностей, гуманізму;

- забезпечення конкурентоспроможності магістрів із соціальної роботи завдяки підготовленості до впровадження інноваційних методів вирішення соціальних проблем й оптимального використання соціальних ресурсів;

- відповідність ОП світовим стандартам освіти і підготовки фахівців із соціальної роботи (Global Standards for Social Work Education and Training);

- здійснення професійної підготовки на засадах професійної доброчесності (Рrofessional integrity);

- можливість участі в програмах міжнародної академічної мобільності (тривалістю 1 або 2 семестри), яка реалізується німецькою, польською, іспанською мовами та вимагає необхідного рівня мовної компетентності.

Освітньо-професійна програма

Навчальний план

Придатність до працевлаштування

Можливість працювати у сфері: державного управління (управліннях, відділах у справах сім’ї та молоді, центрах соціальних служб); охорони здоров’я та надання соціальних послуг, благодійної діяльності тощо.

Робочі місця в організаціях всіх форм власності, на підприємствах, в адміністративних, соціальних організаціях (установах, закладах), відділах з управління персоналом,  навчальних закладах згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України: Класифікатору професій (ДК 003:2010). 

Самостійне працевлаштування. 

Викладання та навчання

Викладання проводиться у вигляді: традиційних лекцій, мультимедійних та інтерактивних лекцій, практичних, лабораторних, тренінгових занять. Використовуються проблемні лекції, інтерактивні лекції з елементами дискусії, ділова гра, робота в малих групах, проблемні евристичні діалоги, «кейс-метод», брейнстормінг, самостійна робота пошукового характеру, публічний виступ та ін.

Передбачено: самостійна робота, яка визначається робочою програмою конкретної навчальної дисципліни, завданнями та рекомендаціями викладача (підготовка до поточних аудиторних занять; пошуково-аналітична робота: виконання індивідуальних творчих письмових робіт, рефератів, РГР з використанням підручників, конспектів, статей, оглядів та ін., зокрема іноземною мовою.). Проведення досліджень. Участь у міждисциплінарних проектах та тренінгах, науково-дослідних роботах, у групах з розробки освітніх програм, робота у студентських наукових гуртках. Підготовка кваліфікаційної роботи магістра під постійним керівництвом наукового керівника, консультацій з науково-педагогічними працівниками та представниками соціальних служб.

Індивідуальна траєкторія

Викладачі

Навчально-допоміжний персонал