Research4Life

У межах проєкту Research4Life Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого отримав доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу.

Науковцям, викладачам, здобувачам освіти надано безкоштовний доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від 200 видавців із усього світу, які доступні на міжнародній платформі Research4Life

У рамках проекту доступні повнотекстові електронні ресурси таких великих видавництв наукової літератури як:

Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.

Матеріали Research4Life згруповані в наступні колекції:

• ARDI – портал містить науково-технічну інформацію.

• GOALI – спеціалізована бібліотека в сфері права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.

• OARE – портал представляє інформаційні ресурси з навколишнього середовища, включаючи екологію, географію, енергетику та ін.

• Hinari – цифрова колекція літератури з біомедицини та охорони здоров’я.

• AGORA – цифрова колекція матеріалів в області сільського господарства.

Доступ триватиме до кінця 2025 року.

Логін та пароль для віддаленого доступу до ресурсів Research4Life направлено на пошту факультетів.

Також для отримання інституційного логіну та паролю для входу можна звернутись до наукової бібліотеки за поштою library.online@nlu.edu.ua 

Три вебінари на порталі ДНТБ України щодо можливостей платформи «Research4Life» для українських користувачів: 

«Знайомство з Research4Life: початок використання»

Загальна інформація про Research4Life: які критерії участі в проєкті для країн та організацій, як відбувається процес реєстрації установи та отримання доступу до електронних ресурсів; розглянута політика використання доступу та ресурси, які доступні користувачам, доступну інформацію на сайті Research4Life та інструменти для розв’язання технічних проблем. Також висвітлена участь України у проєкті «Research4Life».


«Знайомство з Research4Life: Єдиний контент-портал.»

За матеріалами вебінару можна дізнатися більше про Єдиний контент-портал Research4Life, особливості пошуку необхідної інформації (меню Collections, Content меню, Hamburger меню) та способи ефективного використання порталу.

«Знайомство з Research4Life: ефективний пошук у колекціях.»

У вебінарі ознайомлюють з двома інструменти — Summon та Google Scholar, які можна використовувати для ефективного пошуку в колекціях Research4Life.