Новини

Шановні батьки та майбутні десятикласники!

Завершився 2021/2022 навчальний рік, необхідно завчасно подбати про продовження навчання випускниками 9-х класів.

Уже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому Вашій дитині? Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті!

Миколаївський економічний ліцей №1 запрошує на навчання на 2022-2023 н.р. здобувачів середньої загальної освіти до 10-х класів!

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» в Миколаївському економічному ліцеї № 1 планується надавати профільну освіту для учнів 10-х класів за наступними профілями:

- фізичний;

- математичний;

- географічний;

- економічний;

- біологічний;

- хімічний.

Батькам потрібно подати заяву у зручній для них формі:

1. Заповнити Google Форму за покликанням:

https://forms.gle/yWf6WqussWP7wWAHA

2. Надіслати свою заяву (фото або скан-копію) за формою (див. прикріплене фото) на електронну пошту ліцею: eclyceym@ukr.net

3. Надати заяву особисто в ліцеї.

Адреса ліцею:

вул. Океанівська (Артема), 9, м. Миколаїв, 54054

тел. (0512) 64-13-79

Дбаємо про майбутнє України!

З повагою колектив Миколаївського економічного ліцею № 1!

Пєтухова Дмитра, Абдрафікова Артема (11-А клас), Чернишова Костянтина, Онуфрієва Артема (9-А клас), Комара Станіслава (8-А клас), які у складі збірної команди Корабельного району з волейболу вибороли І місце у першості міста Миколаєва ХXІ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти.

«Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим»

Міжнародний день спонтанного прояву доброти - це свято досить молоде, але з кожним роком воно стає все більш популярним. Головна мета свята в тому, щоб люди стали трішки щасливішими, поширюючи довкола себе доброту. За ініціативи Немлій Лідії, члена комісії турботи та милосердя учнівського самоврядування, ліцеїсти долучилися до створення гарного настрою навколо. Завдяки спільним зусиллям стіни у відділенні новонароджених та недоношених діток Миколаївської обласної дитячої лікарні прикрашають малюнки ліцеїстів на тему дитинства, родини, щастя. Рамки для малюнків придбала Лідія за зароблені власноруч кошти. Сподіваємось, що тепер мамам з малюками, персоналу відділення буде не так сумно ходити коридорами лікарні. Давайте зробимо спонтанні прояви доброти частинкою нашого повсякденного життя, і тоді світ обов’язково стане трішки добрішим!



Вітаємо!!!

Переможецю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з української мови та літератури: Застрижну Валерію (8-Б клас) - ІІ місце.

Дякуємо учителю Мартинюку Володимиру Борисовичу за підготовку учениці.

Вітаємо!!!

Переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з економіки Гайдука Ярослава (10-А клас) - ІІ місце та Антонян Сірануш (10-А клас) - ІІІ місце.

Дякуємо учителю Дзьобі Наталії Володимирівні за підготовку учнів.

Бажаємо Ярославу успіхів в ІV турі!

Вітаємо!

Переможців в Міжнародному конкурсі з української мови серед учнівської та студенської молоді ім. П. Яцика (обласного етапу) Кравця Олександра (8-А клас) - ІІІ місце, Гайдука Ярослава (10-А клас) - ІІІ місце.

Дякуємо Мартинюку Володимиру Борисовичу за підготовку учнів.

День єднання

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання.

Ліцеїсти долучилися до відзначення цього Дня, вдягнули синьо-жовті стрічки, на перерві з’єдналися в єдиний ланцюг, тримаючи в руках полотна кольорів Держаного прапору і спільно виконали Гімн України.

Кожен відчув себе маленькою частиною єдиної могутньої незалежної України.

Аудит ліцею

15 лютого експертною групою управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області (голова – #ОленаЯковлева) розпочато інституційний аудит Миколаївського економічного ліцею №1 Миколаївської міської ради (директор – #ЛарисаШалар).

Впродовж п’яти робочих днів досвідчені незалежні експерти аналізуватимуть та оцінюватимуть якість освітньої діяльності закладу освіти, зокрема, його освітнє середовище, систему оцінювання учнів, педагогічну діяльність та управлінські процеси.

Перед початком роботи експертної групи у закладі освіти проведено установчу нараду. З огляду на епідеміологічну ситуацію захід проведено в очно-дистанційному режимі. Нарада пройшла за участю представника засновника - заступника начальника управління освіти Миколаївської міської ради #СвітланиМакарової, учасників освітнього процесу та громадськості.

Дистанційно присутня на зібранні начальник Управління #ТетянаГолубченко привітала присутніх та налаштувала колектив закладу на плідну конструктивну співпрацю з командою експертів.

За результатами інституційного аудиту заклад освіти та його засновник отримають висновки і рекомендації, в яких будуть прописані, як сильні сторони закладу і успішні аспекти його діяльності, так і ті аспекти, які вдаються гірше і де діяльність ліцею потребує вдосконалення. А для засновника рекомендації стануть дороговказом щодо потреб закладу у додаткових ресурсах і підтримці.

Довідково. Інституційний аудит – зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні і управлінські процеси та дотримання закладом освіти вимог законодавства.


Шановні учасники освітнього процесу!

З 14 лютого (понеділок) відновлюється навчання в закладі.

Перше вересня! Ліцей зустрічай!

Перше вересня! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Цей день у Миколаївському економічному ліцеї №1 запам’ятаєтеся своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.На святковому уроці ліцеїсти разом із класними керівниками згадали історичні моменти незалежності України, зазирнули у її майбутнє, використовуючи різні форми: пошукову гру, інтелектуальний марафон, навчальний пікнік, віртуальну екскурсію тощо. Продовженням свята була участь всіх класних колективів у роботі 8-мі локацій «Абетка незалежності України», «Усмішка дітей України», «Сліди», «Ми- команда», «Бульбашково-танцювальний флешмоб», «Джанга», «Дешифратор», «З піснею – веселіші». Кожен ліцеїст отримав від батьків солодкий подарунокна згадку про Перше вересня 2021 року.Срібний голос дзвоника дав старт новому цікавому навчальному року, що принесе всімбагато нових досягнень та звершень.

У колі друзів

Миколаївський економічний ліцей №1 має прекрасну традицію - проведення Дня ліцеїста. Родзинкою цього свята є Посвята в ліцеїсти учнів 8, 9, 10 класів, які вступили на навчання до ліцею в новому навчальному році.

2021-2022 навчальний рік став не винятком в цьому питанні.

16 вересня на майданчику закладу зібралася вся ліцейна родина: здобувачі освіти, адміністрація, вчителі, педагогічні працівники та батьки. З привітальним словом звернулася до ліцеїстів директор ліцею Шалар Лариса Володимирівна, яка підкреслила важливість дотримання правил техніки безпеки та безпеки життєдіяльності з метою уникнення травмувань, збереження життя та здоров’я. Після цього була оголошена посадка в автобуси. Кожен учнівський колектив зі своїми класними керівниками, кураторами та батьками зайняли місця у визначених автобусах. З піснями, весело та радісно ліцеїсти приїхали на базу відпочинку « Дельфін», де привітно нас зустрів директор бази Ігор Валентинович.

Ось тут і приступили до виконання своїх обов’язків здобувачі освіти 11-А, 11-Б класів, адже вони готували це свято, вони були відповідальні за якість його проведення. Форма та тема проведення свята: гра - подорож « У пошуках скарбів». У подорож вирушили екіпажі:

  • яхти « Дункан» - 10-Б клас ( куратори: Дєвочкіна Яна, Крупа Марія)

  • галеону « Арабела» - 9-Б клас ( куратори: Крупа Микола, Замінова Ангеліна)

  • шхуни « Еспаньйола» - 10-А клас ( куратори: Аліфанова Наталія, Плужнікова Карина)

  • бригантини « Пілігрим» - 8-Б клас ( куратори: Семенюта Поліна, Шевченко Олександр)

  • яхти « Біда» - 9-А клас ( куратори: Боговик Руслана, Швидка Катерина)

підводного човна « Наутилус» - 8-А клас ( куратори: Абдрафіков Артем, Пєтухов Дмитро).

Адмірал флоту Москаленко Андрій та ведучі Количева Уляна, Молчанов Микита, Литовченко Ярослав, Цвігун Дарья, Боровик Іван та Козаченко Анастасія підкреслили, що в рамках 322-ї річниці заснування міста Миколаєва ми проводимо це свято за морською тематикою й побажали екіпажам перемоги.

Екіпажі класів стали учасниками цікавих спортивних змагань та представили незвичайні історії відповідно змісту літературного твору чи змісту кінофільму. Виступи екіпажів були чудові, артистичні, яскраві.

Після смачного обіду та відпочинку на сцену піднялися казкові герої:

Посейдон – Балицький Вадим

Аліфітріта- Глущенко Юлія

Тритон – Щербина Іван

Деметра - Садикова Дана

Русалки - Ляпустіна Вікторія, Євчева Дар’я, Соболевська Валерія

Ці герої продовжили традицію, яку започаткували Олімпійські боги, щоб найрозумніших, найкмітливіших, найдотепніших впустити до обителі знань на вершину перемог!

Легендарні герої та учні 11-А і 11-Б класів пов’язали галстуки восьмикласникам, дев’ятикласникам, десятикласникам нового покоління.

Герої побажали ліцеїстам щасливого плавання в океані ліцейного життя. Завершилося свято виконанням « Гімну Миколаєва» всіма присутніми на базі відпочинку « Дельфін».

Веселі, радісні, сповнені приємних відчуттів, хоча трішки й втомлені, повернулися ліцеїсти до рідної домівки.

Зльот "Лідери Миколаївщини"

17, 18 вересня в Миколаївському національному аграрному університеті відбулася урочиста подія – зльот «Лідери Миколаївщини», в якому взяла участь учнівська молодь Миколаївщини, серед яких були представники Миколаївського економічного ліцею №1 Цвігун Дарья та Количева Ульяна. Дівчата мали можливість ознайомитися з умовами навчання та побуту здобувачів вищої освіти МНАУ. Відвідавши екскурсію факультетами, вони ознайомилися зі спеціальностями та дисциплінами, які вивчаються майбутніми фахівцями.

Крім ознайомлення з умовами навчання, учасниці зльоту мали можливість ознайомитися з роботою студентського самоврядування в університеті та дізнатися багато корисного на майстер-класах. Оскільки основна запорука успішного формування особистості є здоровий спосіб життя, учасниці зльоту мали нагоду взяти участь в спортивних змаганнях з різних видів спорту.

Усе побачене та почуте протягом зльоту має ефективно вплинути на майбутній вибір професії та навчального закладу серед молодих людей.


Заходи до 80-их роковин трагедії Бабиного Яру

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів, пов’язаних із 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» у Миколаївському економічному ліцеї№1 класними керівниками 8-11-х класів було проведено Національний урок пам’яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру на тему «80 років пам’яті: забуттю не підлягає». Трагічні події масового знищення ні в чому не винних людей не залишили байдужими серця ліцеїстів.

Всі учні емоційно, з глибоким обуренням сприйняли нелюдські дії жахливого «конвеєру смерті», що запустила фашистська система. «Нічого подібного ніколи у світі не повинно повторюватися!» – така одностайна думка молоді.


Участь у ІІ Міжнародному уроці доброти

Незважаючи на виклики пандемії та карантинні обмеження, учні Миколаївського економічного ліцею №1 традиційно долучилися 4-6 жовтня до ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. На уроці вчителі обговорили з ліцеїстами важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.

Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня (4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин) людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню «епідемією позитиву та доброти».


Олімпійський тиждень

Усім відомо, що найціннішим скарбом людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Доброю традицією у Миколаївському економічному ліцеї №1 стало проведення Олімпійського тижня напередодні дня фізичної культури та спорту, метою якого було формування соціальної активності, командного духу під час колективних ігор та жаги до перемоги у спортивних змаганнях, розвиток координації рухів, швидкісно-силових якостей та ініціативності ліцеїстів, залучення здобувачів освіти до відвідування спортивних секцій.

Протягом Олімпійського тижня, який відбувався з 13 по 17 вересня 2021 року, у ліцеї було проведено уроки на запрошення, в яких взяли участь тренер-викладач з легкої атлетики вищої категорії Шалар Ігор Григорович та його вихованець, багаторазовий чемпіон України Тінкован Андрій, а також переможниця дорослого чемпіонату України Нікітіна Катерина. Запрошені гості провели для здобувачів освіти 8-х класів майстер-клас з легкої атлетики та поділилися власними секретами досягнення професійних вершин у спорті. Не обійшлося і без командних спортивних змагань з волейболу та завзятих естафет між ліцеїстами 9-11-х класів. За активну участь в заходах Олімпійського тижня класні колективи були нагороджені почесними грамотами.

Цей Олімпійський тиждень став одними із кроків до формування здорового способу життя ліцеїстів.


Зі святом, дорогі Вчителі!

Першого жовтня в Миколаївському економічному ліцеї №1 було гамірно. Зі світанку наші випускники, здобувачі освіти 11-х класів, з нетерпінням очікували рідних учителів, щоб привітати з професійним святом - Днем учителя. Після теплих слів привітання, кожен учитель був запрошений до фотосалону, щоб здійснити фото сесію на довгу пам’ять в колі випускників 2022 року. Це був один із небагатьох днів у навчальному році , коли учні 8-11 класів прибігли до ліцею задовго до ліцейного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Ліцеїсти та батьки не скупились на привітання й щирі посмішки. Квіти,які дарували учні, були найдорожчим подарунком , тому що дарували їх від щирого серця.

Учителі, разом з учнями 11-х класів, поринули в цікаву подорож – квест.

Перша зупинка була в музичному салоні, на уроці музики, де вчителі повторили нотну грамоту, згадали звучання різноманітних музичних інструментів, відпрацьовували вокальні дані, виконуючи популярні українські пісні.

Дзвінок запросив учителів на урок рідної мови, де всі разом згадали український алфавіт, поповнювали власний словничок та вибудовували структуру логічного спілкування з ліцеїстами. Робота була виснажлива,всі старанно трудились, що,напевне, потомились. Тому настав час фізкультхвилинки:

Ви сиділи, ви трудились, вже й голівоньки втомились,

Раз, 2,3, 4,5- можна ними похитать…

Наступна зустріч із учителями була призначена в спортивній залі, де наставники, разом з учнями 11 –х класів поринули в таїнство вальсу.

Кожен класний колектив підготував рідним учителям привітання: вірші, пісні, танці, міні сценки. Вчителі були в захопленні від такої краси!

Де збираються вчителі, класні керівники для обговорення важливих справ? В кабінеті №3, в кафе « Зошит у клітинку». В це чудове місце запросили учителів адміністраторка Козаченко Анастасія та офіціантка Количева Уляна. Вони пригостили вчителів теплими привітаннями та побажаннями, смачними тістечками.

Багряним листом зацвітає осінь…Учителю…це тобі вона відкриває двері рідного ліцею.

Мерехтять зорі…Учителю…Це тобі вони дарують свої ясні ночі…

Світить місяць…Учителю…це він наспівує неповторну мелодію Любові.

Одним із видів вшанування вчителів є так званий «День самоврядування», коли учні 11-х класів самостійно проводять уроки, даючи тим самим можливість учителям відпочити. В Миколаївському економічному ліцеї №1 проведення Дня самоврядування стало доброю традицією під час святкування Дня вчителя. Кожен ліцеїст розуміє, що виконувати обов’язки адміністрації, вчителів та педагогічних працівників нашого закладу – це не легко: потрібно бути уважним, креативним і сміливим. Проте, ми давно переконались у тому, що наші учні не бояться змін, вони завжди готові спробувати себе в чомусь новому.

Так, наприклад, директор – дублер ліцею Боговик Руслана.

Скориставшись нагодою, я вирішила запитати, які відчуття її перехоплювали в цей день. « Взагалі, бути директором – класно. Не кожен день випадає така місія. Бути директором означає бути відповідальним за все, що відбувається в закладі, кожна хвилина розпланована, і все потрібно встигнути. Але, тут на допомогу приходить твоя команда – заступники і викладачі.

Заступники директора з навчально- виховної роботи : Количева Уляна, Цвігун Дарья.

Цікаво та пізнавально пройшли навчальні заняття:

  • з української мови та літератури- вчителі- дублери:Семенюта Поліна, Замінова Ангеліна;

  • з англійської мови – Євчева Дар’я;

  • з алгебри, геометрії – Пєтухов Дмитро, Соболевська Валерія;

  • з біології –Молчанов Микита, Швидка Катерина, Головко Дмитро;

  • з історії України, громадянської освіти - Козлов Марк;

  • з фізики – Вдовиченко Максим, Щербина Мар’яна;

  • з мистецтва – Зіненко Катерина;

  • з інформатики - Фролов Максим;

  • Захист України- Гічев Дмитрій;

  • з фізичної культури - Абдрафіков Артем, Литовченко Ярослав;

  • з географії – Балицький Вадим.

Класними керівниками- дублерами в цей день працювали:

8-А клас - Абдрафіков Артем,

8- Б клас - Семенюта Поліна,

9-А клас – Швидка Катерина,

9-Б клас - Крупа Микола,

10-А клас - Аліфанова Наталія,

10-Б клас – Молчанов Микита,

11-А- клас – Гайдаєнко Кирило,

11-Б клас - Глущенко Юлія.

У цьому мені пощастило,адже моя команда – найкраща, за що я їй дуже вдячна. Я відчула безліч позитивних емоцій і отримала незабутній досвід. Цей день я запам’ятаю назавжди. Крім цього, щоб настрій у ліцеїстів та вчителів був на найвищому рівні, протягом навчального дня в приміщенні ліцею лунала запальна та бадьора музика,яку вмикав Олександр – наш діджей.

День ліцейного самоврядування пройшов на високому рівні: всі отримали гарний досвід та позитивні враження, які залишаться на довгий час в пам’яті ліцеїстів.

Дякуємо всім організаторам, що надаєте можливість відчути нелегку працю вчителів, які щодня навчають та надихають нас на нові звершення.

здобувачка освіти 11-Б класу

філологічного профілю Количева Уляна


Екскурсія до Миколаївського національного аграрного університету

Здобувачі освіти Миколаївського економічного ліцею №1 відвідали Миколаївський національний аграрний університет з метою ознайомлення зі спеціальностями, яким навчають в університеті, з освітнім процесом в університеті, з проведенням дозвілля тощо. У цьому заході взяли участь 11-А та 11-Б класи, які побажали дізнатися більше про університет. Під час екскурсії ліцеїсти ознайомилися з історією університету, відвідали музей закладу. Ліцеїсти цікавилися, задавали питання, які їх турбували. Під час зустрічі вони отримали інформаційні листівки про університет. Сподіваємося, що здобувачі освіти ліцею вступлять у ряди студентів Миколаївського національного аграрного університету.

Хай не буде переводу козацькому роду!

13 жовтня, у нашому ліцеї традиційно напередодні Дня Захисників та захисниць України, свята Покрови проходили спортивні змагання «Козацькі забави», у яких взяли участь здобувачі освіти 8-11-х класів.

Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ.

А пам’ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого, допомогти ліцеїстам осмислити свою особистість як частину великого українського народу, морального та фізичного загартовування молоді значну частину козацьких розваг складали спортивні змагання:

· «Крокодил»;

· перетягування каната;

· «Хрестики-нулики»;

· «Козацьки забави».

Інтелектуальний конкурс складався з двох частин: знання козацького словника, визначення гетьманів за їх портретами. А які гарні картини намалювали учасники команд! Адже кожен «приклав» до цього витвору свою руку.

Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.

Свято пройшло цікаво і змістовно, треба було вирішити багато організаційних питань, продумати відповідну програму, виявити інтереси і зацікавлення всіх учасників. І за це велике спасибі класним керівникам та вчителю «Захисту України».

Участь у районних змаганнях з військово-прикладного триборства

18 жовтня команда здобувачів освіти Миколаївського економічного ліцею №1 прийняла участь у районних змаганнях з військово-прикладного триборства. Де у напруженій боротьбі виборола ІІІ місце.

Військово-прикладне триборство включало у себе такі дисципліни:

  • стрільба на влучність з пневматичної гвинтівки,

  • підтягування,

  • метання гранати.

Здобувачі освіти достойно представили навчальний

заклад у міському фіналі змагань.

Для майбутніх абітурієнтів

23 жовтня пройшла онлайн-зустріч майбутніх випускників ліцею – здобувачів освіти 11-А і 11-Б класів з викладачами та студентами Миколаївського національного університету іменi В.О. Сухомлинського. Ліцеїсти мали можливість задати питання, що їх цікавили та дізнатися багато про таку потрібну спеціальність, як логопед.

Педагогічна рада «Оптимальна структура учнівського самоврядування як важлива складова державно-громадської моделі управління на засадах партнерства»

29 жовтня з метою розвитку громадської активності, підвищення рівня соціальної відповідальності учасників освітнього процесу, удосконалення якості роботи учнівського самоврядування як моделі державно-громадського управління на засадах партнерства, здійснення ефективної управлінської діяльності в Миколаївському економічному ліцеї № 1 проведено засідання педагогічної ради «Оптимальна структура учнівського самоврядування як важлива складова державно-громадської моделі управління на засадах партнерства».



Робота закладу під час пандемії COVID-19

У ліцеї триває освітній процес за технологіями дистанційного навчання

"Битва поколінь"

10 листопада у Миколаївському економічному ліцеї №1 відбувся ігровий захід-батл «Битва поколінь» між здобувачами освіти та вчителями, присвячений Дню української писемності та мови.

Протягом декількох тисячоліть українська мова розвивалася та змінювалась під впливом історичних подій і загальним розвитком соціуму. З’являлись нові діалекти і варіації лексикону. Внаслідок цього були невідворотні непорозуміння між людьми різних «епох» розвитку нашої мови. I ось у цей день два покоління зійшлися у чесному змаганні, щоб визначити хто більш знається у чарівній майстерності рідної мови.

Батл складався з 8 раундів.

Раунд 1: «Молодь в темі»

Раунд 2: «Тіні забутих слів»

Раунд 3: «Грамотний бліц»

Раунд 4: «Друкарня»

Раунд 5: «Заховані числа»

Раунд 6: «Суржику – НІ!»

Раунд 7: «Живі літери»

Раунд 8: «Буквиця»

Унаслідок такої варіативності участь змогли взяти усі присутні. Завдання поділялися не лише на інтелектуальну і фізичну активність, але й на швидкість реакції та на загальну ерудованість.

У результаті за підрахунками чесних суддів перемогла "дружба" із рахунком 44:44.

Підбиваючи підсумок цього дня: ліцеїсти та вчителі гарно провели час, «стираючи» грань між поколіннями і згуртовуючи колектив, вказуючи на те, що хоч нас і відділяє покоління, але ми неймовірно близькі по етносу і за вподобаннями.

Ми сміємось над схожими жартами й з однаковою швидкістю «лускаємо» задачки на логіку й увагу, у нас однаково можуть виникнути помилки за неуважністю або просто невеличкою розсіяністю. І це прекрасно, адже завжди так і буде. Неважливо скільки пройде років і скільки зміниться поколінь, адже ми завжди зможемо знайти спільну мову.

Спільну - Українську мову!

Гузевич Марія, член комісії інформації учнівського самоврядування ліцею.

Твори добро!

За ініціативи Немлій Лідії, члена комісії турботи та милосердя учнівського самоврядування, до Всесвітнього дня Доброти в Миколаївському економічному ліцеї №1 проведено благодійну акцію «Зігрій душу чаєм!». Ліцеїсти за підтримкою батьків і педагогічний колектив долучилися до збору солодощів, печива і чаю для людей похилого віку Миколаївського геріатричного пансіонату. Зібрані подарунки було передано до закладу волонтерами.

Робити добро легко і приємно! Тож дякуємо всім, хто долучився до акції!

Разом ми зробимо світ добрішим!

Кольоровий тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності, з метою удосконалення розуміння терміну «толерантність», формування загальнолюдських, моральних цінностей ліцеїстів, з 15 по 19 листопада в Миколаївському економічному ліцеї №1 було проведено кольровий тиждень толерантності «До серця йде лиш те, що йде від серця».

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Незвичною особливістю кожного дня була умова, мати в одязі елементи певного кольору, що додало позитивних емоцій і яскравих вражень до ліцейних буднів і сприяло згуртуванню класних колективів.

Тиждень розпочався з Дня Поваги, Добра і Терпіння, символом якого був зелений колір, який в психології означає безконфліктність, спокій, гармонію і рівновагу. В цей день в ліцеї активно працювала комісія інформації учнівського самоврядування, яка проводила інтерв’ю з педагогами і ліцеїстами щодо їх розуміння понять добра, терпимості, взаємоповаги і їх значення в сучасному суспільстві, що увійшли до спільного відеоролику «Толерантність навколо нас».

Основною подією вівторка «Я – толерантність, ми – толерантність» було «вирощування» загальноліцейного Дерева толерантності, на листочках якого ліцеїсти висловлювали своє розуміння цього поняття, характеризували толерантну особистість, визначали власні риси толерантності. Колір другого дня тижня – червоний, що діє, як допінг, збуджує психіку людини, пробуджує в неї бажання діяти й просто піднімає настрій. Протягом дня педагогічний та класні колективи визначали «Містера і Міс Толерантність». Результати голосування оголошено наприкінці тижня. Так, почесні звання отримали: 8-А клас – Дуденко Катерина, Скрипачов Єгор, 8-Б клас – Застрижна Валерія, Грушковець Гліб, 9-А клас – Гоголева Віталіна, Семенчук Дмитро, 9-Б клас – Джайніні Аліса, Ребіженко Андрій, 10-А клас – Мартиросян Крістіна, Гайдук Ярослав, 10-Б клас – Куликовська Анастасія, Шаповал Андрій, 11-А клас – Боговик Руслана, Сафонов Олександр, 11-Б клас – Количева Уляна, Вдовиченко Максим. Лідерами голосування серед учителів стали Аліна Олександрівна Надрага і Олександр Анатолійович Троцик.

Родзинкою середи, Дня Тактовності, стала «Скринька доброти», зазирнувши до якої бажаючі отримали позитивні поради і не тільки… Смачні цукерки стали влучним доповненням для створення гарного настрою і налаштування на позитив. Цього дня в ліцеї переважав жовтий колір, який, до речі, в психології означає позитив і оптимізм.

Четвер зустрів ліцеїстів різнокольоровими конвертами, які протягом дня наповнилися щирими компліментами від однокласників. В День Взаєморозуміння кожен мав змогу отримати пораду, відвідавши Галерею мотиваторів. Символ дня - білий колір, що означає благородство, чесність і відкритість.

Завершився кольоровий тиждень синім Днем Ввічливості, під час якого класні колективи творчо розробляли власні рецепти толерантності і з натхненням створювали «Будиночок ввічливих слів».

Протягом тижня класні керівники провели тематичні години спілкування: «Толерантність: об’єднаймо зусилля», «Щоб світ добрішим став», «Вчимося толерантному спілкуванню», «Толерантність - запорука людяності», «Усі різні, усі рівні», «Толерантність у сучасному світі», спрямовані на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

Сподіваємося, що проведені заходи доторкнулися до серця кожного і не залишили нікого байдужими!

Вітаємо!


19 - 20 листопада 2021 року у місті Кракові (Польща) відбувся ІІІ Чемпіонат Світу з кіокушин карате (KWF). 684 учасники з 32 країн світу брали участь у цьому чемпіонаті, серед них і наші ліцеїсти - Іван Кочуменко та Кирило Онуфрієв. Кочуменко Іван посів ІІІ місце та завоював бронзову медаль.

Бажаємо хлопцям і в подальшому перемог!

Вітаємо!

Переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з географії: Гайдука Ярослава (10-А клас) - ІІ місце, Швець Поліну (8-Б клас) - ІІІ місце.

Дякуємо Троцику Олександру Анатолійовичу за підготовку учнів.

Бажаємо Ярославу успіхів у ІІІ етапі!

Ми не маємо права забути…

«Ми не маємо права забути» – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи в Миколаївському економічному ліцею №1 з нагоди 88-ї річниці Голодомору в Україні. Ліцеїсти долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.

Класними керівниками проведені години спілкування, під час яких учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглядали відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!», короткометражні кінострічки «Ти приніс мені яблуко?» та «Голодний дух».

Виховні години запам’ятаються всім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися в кожному слові і русі її учасників.

Вітаємо!

Переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з фізики: Гайдука Ярослава (10-А клас) - ІІІ місце, Чернишова Костянтина (9-А клас) - ІІІ місце.

Дякуємо Роман Аллі Олексіївні за підготовку учнів.

Переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір»:

І місце - Котюга Софія, здобувачка освіти 9-Б класу Миколаївського економічного ліцею №1, за роботу «У дідуся на пасіці»

І місце - Трубянова Дар’я, здобувачка освіти 11-Б класу, за роботу «Домовик»

ІІ місце - Піщуліна Олександра, здобувачка освіти 9-А класу, за роботу «Дачні квіти»

Переможницю районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»:

І місце - Гузевич Марія, здобувач освіти 10-А класу, за роботу «Різдвяний віночок»

Районний етап конкурсу-виставки іграшок та сувенірів

«Новорічні та Різдвяні фантазії»

З метою активізації різноманітних форм роботи зі здобувачами освіти, що спрямовані на формування творчої уяви, фантазії, креативного мислення у районі проходить конкурс-виставка іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії». Наші ліцеїсти взяли активну участь у цьому конкурсі:

  1. Дудник Артем, здобувача освіти 8-Б класу, робота підсвічники «Веселі сніговики»

  2. Немлій Лідія, здобувачка освіти 8-А класу, робота «Дід Мороз – сніговик»

  3. Лахматова Світлана, здобувачка освіти 9-Б класу, робота «Сніговик- веселун»

  4. Котюга Софія, здобувачка освіти 9-Б класу, робота «Казковий ліс»

  5. Жабровець Аліна, здобувачка освіти 9-Б класу, робота «Різдвяний віночок»

  6. Трубянова Дар’я, здобувачка освіти 11-Б класу, роботи «Новорічна кавова красуня», «Сонячна ялинка», набір ялинкових прикрас.


Міська акція «Запали надію в серці»

З метою формування поваги до захисників України, воїнів-учасників АТО і ООС, виховання учнівської молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім’я миру, волі українського народу і незалежності нашої держави, виховання співчуття, доброти та милосердя на базі Клубу юних моряків з флотилією з 1 листопада по 10 грудня проходить щорічна акція «Запали надію в серці».

Здобувачі освіти 9-Б і 11-Б класів взяли активну участь у цьому заході. Вони виготовили обереги-панно «Збережи Україну!», які були доставлені до Клубу юних моряків для подальшої передачі військовослужбовцям. Панно відрізняє високий рівнем майстерності, оригінальність задуму, органічне поєднанням національних художніх традицій та сучасних тенденцій формотворення. Дякуємо ліцеїстам за їх відповідальне ставлення та небайдужість.

Вітаємо!!!

Переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з української мови та літератури: Застрижну Валерію (8-Б клас) - І місце, Грушковця Гліба (8-Б клас) - ІІ місце, Кравця Олександра (8-А клас) - ІІ місце, Гайдука Ярослава (10-А клас) - ІІІ місце, Донцова Дмитра (10-А клас) - ІІІ місце.

Дякуємо учителям Мартинюку Володимиру Борисовичу (українська мова) та Мельничук Ользі Сергіївні (українська література) за підготовку учнів.

Бажаємо Застрижній Валерії успіхів у ІІІ етапі!

Військово-спортивне свято «Нумо, хлопці!»

03.02.2021р. в Миколаївському економічному ліцеї №1 проведено військово-спортивне свято «Нумо, хлопці!», присвячене Дню Збройних Сил України. На захід були запрошені гості - військовослужбовці 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, учасники Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, старші матроси Ельхан Данченко, Юрій Сайко, Віталій Бердюгін.

Проведені змагання сприяли розвитку почуття патріотизму, готовності до захисту Батьківщини у підростаючого покоління, прищепленню ліцеїстам знань, умінь та навичок, необхідних їм під час служби в Збройних Силах та захисті незалежної Держави, формуванню всебічної розвиненої особистості, підвищенню мотивації здобувачів освіти до систематичних занять оздоровчою фізичною культурою та спортом в колі друзів, вихованню товариських, доброзичливих відносин між ліцеїстами, взаємоповаги та взаєморозуміння між учасниками змагань, вміння гідно перемагати та програвати, робити з цього правильні, розумні висновки, визначенню найсильніших спортсменів та команд.

Хлопці змагалися з різних видів спортивних та військових вправ: підтягування на перекладині, підняття гирі (16 кг), спорядження магазину автомату Калашникова патронами (естафета), перетягування канату, стрільба з пневматичної гвинтівки, розбір та збір автомату (конкурс капітанів). Дівчата також показали свої вміння у стрільбі з пневматичної гвинтівки та накладанні пов’язки.

В запеклій боротьбі за отримання перемоги змагалися здобувачі освіти 10-11-х класів. По завершенню спортивних змагань журі прийшли до висновку: всі команди гідні бути найкращими. Але, все ж таки, командну першість виборов 11-А клас, другими стали здобувачі освіти 10-Б класу, третє місце посіли учасники команди 10-А класу.

В особистій першості маємо такі результати: підняття гирі – Пиріг Олександр (І місце), Баштовий Олександр (ІІ місце), Балицький Вадим (ІІІ місце); стрільба – Фаріна Іван (І місце), Баштовий Олександр (ІІ місце), Маньковський Владислав (ІІІ місце); підтягування – Маньковський Владислав (І місце), Крупа Микола (ІІ місце), Фаріна Іван (ІІІ місце); конкурс капітанів – Москаленко Андрій (І місце), Богданський Олександр (ІІ місце), Северін Андрій (ІІІ місце).

У змаганнях серед дівчат наступні результати: Комарова Христина (І місце), Грабар Анастасія (ІІ місце), Глущенко Юлія (ІІІ місце).

Бажаємо всім ліцеїстам ніколи не зупинятись на досягненому та завжди йти до поставленої мети!

Спортивне свято до Дня Збройних Сил України

6 грудня 2021 року в Миколаївському економічному ліцеї №1 проведено спортивне свято «Україно, ти у безпеці!» до Дня Збройних Сил України для здобувачів освіти 8-9-х класів.

Захід проводився з метою пропаганди та популяризації престижу служби в Збройних Силах України, розвитку фізичних якостей, кмітливості та спритності, взаєморозуміння, дружби та взаємоповаги, патріотичного виховання учнівської молоді, що спонукає особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробуджує національну самосвідомість.

Змагання проходили в чотири етапи: естафета з фішками, естафета з тенісними м’ячами, естафета з бар’єрами та координаційною дробиною, «хрестики-нулики».

За результатами змагань було визначено переможців: І місце – команда 8-Б класу, команда 9-А класу, ІІ місце – команда 8-А класу, команда 9-Б класу.

Вітаємо переможців! Ви – наша гордість та опора у майбутньому!

Українська хустка не вийде із моди…

Одягнеш хустину і ти - справжня жінка,

Бо ти з України і ти - українка.

А наша хустина - жіноча прикраса

Із роду до роду, не втрачена часом.

Це витвір людини, це символ народу,

І хустка жіноча не вийде із моди.


День української хустки - неофіційне свято, яке відзначається з 2019 року, щорічно 7 грудня з метою збереження українських національних традицій.

В рамках відзначення цього дня традиційно проводиться флешмоб «Зроби фото з хусткою», до якого долучилися дівчата Миколаївського економічного ліцею №1.

Зустріч зі шкільним офіцером поліції

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Миколаївському економічному ліцеї №1 дана акція стартувала 25 листопада 2021року.

В рамках цієї акції 8 грудня здобувачі освіти 8-11-х класів зустрілися з інспекторами відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Павловою Анною Анатолівною, старшим лейтенантом поліції Яковенко Юлією Вікторівною, старшим лейтенантом поліції Федоровим Олександром Валерійовичем, лейтенантом поліції Зіньковою Оленою Олександрівною.

Мета зустрічі – привернення уваги ліцеїстів до проблем насильства в учнівському колективі та протидії насильству в сім’ї, обговорення різновидів насилля, як не стати жертвою власної довіри та не потрапити у тенета шахраїв та торгівців людьми.

Під час зустрічі здобувачі освіти не залишилися байдужими до питань, які висвітлювалися, задавали важливі для себе питання і прийшли до висновку, що їм ще не раз хотілося б поспілкуватися з захисниками закону і права.

Зустрічі з офіцерами поліції є дуже корисними для ліцеїстів будь-якої вікової категорії, адже результатом цих зустрічей є те, що молодь краще усвідомлює те, що закони виконують не лише каральну функцію, а й захищають інтереси кожного члена суспільства і всього суспільства, тому закони треба знати і обов’язково їх дотримуватися.

Вітаємо!

Переможницю ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з англійської мови Антонян Сірануш (10-Б клас) - ІІІ місце.

Дякуємо Шовкун Надії Володимирівні за підготовку учнів.

Вітаємо!!!

Переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з економіки: Гайдука Ярослава (10-А клас) - І місце, Антонян Сірануш (10-Б клас) - ІІ місце.

Дякуємо Дзьобі Наталії Волдодимирівні за підготовку учнів.

Бажаємо Гайдуку Ярославу та Антонян Сірануш успіхів у ІІІ етапі!

«Ходить по землі Святий Миколай»

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі – з нетерпінням чекаємо на зимові свята. День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.

Уночі з 18-го на 19-те грудня Миколай приходить до кожної оселі й залишає подарунки слухняним дітям під подушкою або в чоботі біля порогу.

17 грудня завітав Святий Миколай і до Миколаївського економічного ліцею №1. Здобувачі освіти підготували театралізовану виставу «Ходить по землі Святий Миколай». Звуками веселих мелодій почалася концертна програма. Ліцеїсти розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами, а норовливі чортик та його товариш Антипко, все спонукали дітей до злих справ. Але, як завжди, добро перемогло зло. Окрасою вистави стали танці у виконанні Бідної Анастасії (10-Б клас) і Піщуліної Олександри (9-А клас). А також глядачі мали змогу взяти участь у танцювальному флешмобі. Радість, посмішка та щирість у дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Порадував Святий Миколай солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі в кожного! Наприкінці свята Святий Миколай побажав усім гарного настрою, педагогічному колективу і здобувачам освіти веселих свят та незабутніх зимових канікул.

Ролі виконували:

Марійка - Єлизавета Близниченко (9-А клас)

Ромчик - Ярослав Кириленко (9-А клас)

Ніч - Христина Комарова (10-А клас)

Зірочки - Катерина Дуденко (8-А клас), Ксенія Кондратюк (8-Б клас)

Ангели - Руслана Боговик, Дана Садикова (11-А клас)

Завірюха - Уляна Количева (11-Б клас)

Метелиця - Дарья Цвігун (11-Б клас)

Хурделиця - Олександра Піщуліна (9-А клас)

Чортик Прутик - Вячеслав Скиба (8-Б клас)

Чортик Антипко - Ілля Пасічніченко (8-А клас)

Ялинка - Ольга Комарова (9-Б клас)

Сніговик - Артем Косяков (9-А клас)

Святий Миколай - Вадим Балицький (11-А клас).



Новорічний інтер’єр

Новий рік – два слова, які асоціюються зі святковою метушнею та чарами, затишком і подарунками під новорічною ялинкою. Дуже хвилююче проходить його очікування. Прикраса коридорів і класів у ліцеї є давньою традицією. Адже панує атмосфера, що створює відчуття свята і піднімає настрій як здобувачам освіти, так і вчителям.

Уже стукає в двері Новий рік! Ось і ліцеїсти не забували і про те, що ці двері треба прикрасити. Щоранку ліцеїстів, педагогічний колектив, працівників закладу зустрічає Олаф на вхідних дверях. До кабінету зарубіжної літератури “завітали” Дід Мороз, білий ведмідь, пінгвін, сніжинки. На уроки математики запрошує ліцеїстів різдвяний олень. Двері кабінету інформатики перетворилися на новорічний подарунок. Різдвяний вінок прикрашає вхід до методичного кабінету. Кабінети фізики та історії прикрасила новорічна ялинка, яку намагається поцупити Грінч. Двері до кабінету англійської мови, прикрашені чисто в англійському стилі - мішечок з побажаннями та подарунками.

Прикрашаючи свої міжкласні двері і клас, здобувачі освіти та вчителі створювали новорічні прикраси своїми руками, мали змогу проявити фантазію, відчути певну ступінь відповідальності за те, як будуть виглядати їх класні кабінети в переддень Нового Року.

Переможців районного етапу міської виставки-конкурсу іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії»:

І місце

  • Дудник Артем, здобувач освіти 8-Б класу Миколаївського економічного ліцею №1, за роботу «Веселі сніговими» (підсвічники);

  • Немлій Лідія, здобувачка освіти 8-А класу Миколаївського економічного ліцею №1, за роботу «Дід Мороз - сніговик»

  • Котюга Софія, здобувачка освіти 9-Б класу Миколаївського економічного ліцею №1, за роботу «Казковий ліс»

  • Трубянова Дар'я, здобувачка освіти 11-Б класу Миколаївського економічного ліцею №1, за роботу «Набір ялинкових прикрас»

ІІ місце

  • Трубянова Дар'я, здобувачка освіти 11-Б класу Миколаївського економічного ліцею №1, за роботу «Новорічна кавова красуня» та роботу «Сонячна ялинка»

ІІІ місце

  • Жабровець Аліна, здобувачка освіти 9-Б класу Миколаївського економічного ліцею №1, за роботу «Різдвяний віночок»


Тінейджер-квест «У пошуках ялинкових прикрас»

Новорічні свята – це свята дитинства! Це особлива атмосфера, настрій, очікування дива, казки. Це запах ялинки і мандаринів.

24 грудня відбувся Новорічний тінейджер-квест для старшокласників «У пошуках ялинкових прикрас», мета якого виховувати почуття справжньої дружби і підтримки між однокласниками, сприяти об’єднанню класних колективів, навчити здобувачів освіти працювати в команді та змістовно організовувати своє дозвілля, розвивати творчі та інтелектуальні здібності ліцеїстів, активність, кмітливість, комунікабельність і креативність. Завдання заходу: привітати всіх старшокласників з Новим роком; створити святкову Новорічну атмосферу у закладі, стимулювати піднесений настрій учнівського колективу; надали можливість здобувачам освіти поринути у дитинство.

Ліцеїсти 8-11-х класів мандрували між Новорічними станціями, виконуючи цікаві завдання, змагаючись у спритності, кмітливості, дотепності.

8 станцій, 8 класів!!! Команди у пошуках ялинкових прикрас виконували завдання на станціях: «Новорічна вікторина», «Магічний квадрат», «В об’єктиві», «Хіти Нового року», «Країнами та континентами», «Сніговий снайпер», «Логічна», «Художня».

Звичайно, за результатами проходження новорічного маршруту, були визначені місця. Але переможці всі! Відчуття командного духу, креатив, відкриття нових здібностей один одного та досвід прийняття рішень – головні здобутки свята!!! Сподіваємося, що цікаві завдання стануть в нагоді під час організації святкування Нового року в родинному колі! З Новим роком!!!



Звіт про проведення тижня МО природничо-математичних предметів

«ПЛЕЙ – МАРКЕТ МО ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ПРЕДМЕТІВ»

Згідно з річним планом роботи Миколаївського економічного ліцею №1, з метою визначення загальнонаукових умінь здобувачів освіти ліцею з природничо-математичних предметів, спрямування на розвиток творчості та формування ключових компетентностей здобувачів освіти, поглиблення та розширення знань з предметів, виховання самостійності, комунікативності, підприємницьких здібностей, сприяння розвитку пам’яті, логіки, уяви, навичок аналізу, узагальнення, у Миколаївському економічному ліцеї №1 з 22.11.2021 по 26.11.2021. було проведено перший тиждень декади методичного об’єднання природничо-математичних предметів під назвою «ПЛЕЙ – МАРКЕТ МО ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ПРЕДМЕТІВ».

З метою створення позитивної мотивації у здобувачів освіти 8-11-х класів до природничо-математичних предметів були залучені всі ліцеїсти та учителі МО, метою яких було підвищення рівня професійної майстерності, розвиток та вдосконалення своїх організаторських здібностей, вдосконалення методичної роботи членів МО. Для створення позитивної мотивації у здобувачів освіти результативним виявилось створення і поширення QR-коду пізнавального відео про природничі науки.

Кожен день було щось нове, так як МО нараховує 12 предметів, які викладають 8 учителів: фізика, астрономія, хімія, біологія, географія, екологія, математика (алгебра і геометрія), економіка, фінансова грамотність, інформатика, технології. Протягом тижня вчителями було проведено 6 уроків на запрошення, які висвітлено на офіційному сайті Миколаївського економічного ліцею № 1.


GOOGLE. Ok!

Всередині нас криються потенційні творчі можливості,

й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал.

Мартін Лютер Кінг

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Наш ліцей - це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки - його учні, які живляться мудрістю вчителів, а виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, і з якими людина є освіченою у повному розумінні цього слова.

Саме з цими думками у серці і душі вчителі МО філологічних і гуманітарних предметів Миколаївського економічного ліцею №1 провели предметний Тиждень, який відбувся з 03 грудня по 10 грудня 2021 року під гаслом «Google. Ok!».

Протягом тижня ліцеїсти показали свою кмітливість, винахідливість, логічність, швидкість, зацікавленість, креативність та правильність у виконанні завдань, які перед ними поставили вчителі. Ліцеїсти під час Тижня були і спортсменами, і детективами, і дослідниками, і шукачами пригод, і винахідниками, і просто розумними дітьми!

МО вчителів філологічних і гуманітарних предметів щиро дякують своїм вихованцям за активну участь у предметному Тижні. Бажає їм ніколи не зупинятися на досягнутому!

Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!

Знаходьте час для роздумів – це джерело сили!

Знаходьте час для читання – це джерело знань!

Знаходьте час для мрії – це шлях до зірок!

Знаходьте час для творчості – це муза душі!



Вітаємо!

Переможців в Міжнародному конкурсі з української мови серед учнівської та студенської молоді ім. П. Яцика Кравця Олександра (8-А клас) - ІІ місце, Гайдука Ярослава (10-А клас) - І місце.

Дякуємо Мартинюку Володимиру Борисовичу за підготовку учнів.

Бажаємо Ярославу та Олександру успіхів у ІІІ етапі!

Вітаємо!

Переможців в Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка Застрижну Валерію (8-Б клас) - І місце, Гайдука Ярослава (10-А клас) - ІІІ місце.

Дякуємо Мартинюку Володимиру Борисовичу за підготовку учнів.

Бажаємо Валерії успіхів у ІІІ етапі!

Вітаємо!

Переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської предметної оліпіади з географії: Гайдука Ярослава (10-А клас) - ІІ місце.

Дякуємо Троцику Олександру Анатолійовичу за підготовку учнів.