Інноваційна діяльність

Участь у проєктах Всеукраїнського та міжнародного рівнів у 2020/2021 н.р.

Програма підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом» (Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна»). Договір про співпрацю з Вузлівським опорним навчально-виховним комплексом «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» Львівської області для участі у Конкурсі міжрегіональних освітніх обмінів (договір передбачає науково-педагогічне та освітнє співробітництво: взаємний обмін учнівськими та педагогічними колективами з метою глибшого вивчення історичних пам’яток Запорізької області та Західної України, особливостей народних звичаїв та традицій, стану розвитку освіти в цих регіонах; проведення спільних семінарів та конференцій, виховних заходів та уроків, науково-педагогічних досліджень з метою пошуку нових методів, форм, методик і технологій навчання і виховання учнів, розроблення концепцій подальшого реформування освіти в Україні тощо; організація екскурсій учнів та вчителів, літнього відпочинку тощо).

Всеукраїнський проєкт імплементації вправ і симуляційних ігор у темі прав людини «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри» (ГО «ЕдКемп Україна» у співпраці з німецькою громадською організацією «CRISP – Crisis Simulation for Peace e.V.» у партнерстві з Європейським Союзом «SIMschool – Teaching Human Rights with Simulation Games» у 2021–2022 рр.). Експериментальна апробація вправ і симуляційних ігор у темі прав людини «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри» в Мелітопольській ЗОШ І–ІІІ ступенів № 13 ММР ЗО 15.03–31.05.2021. Заповнення Щоденника імплементації, підсумкових рефлексійних форм (2 педагоги).

Міжнародний проєкт Positive Day (ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти). Загальношкільний проєкт «Учителі щастя» до Міжнародного дня щастя. Позитивний тиждень з 15.03 по 19.03.2021. 10 педагогів відзначені грамотами ED LAB. Матеріали закладу ввійшли до звітної прямої трансляції Всеукраїнського ефіру щастя ED LAB.

Всеукраїнський проєкт «Інженерний тиждень – 2021» (ГО «Про.Про.Лаб.» за підтримки МОНУ, Міжнародного Фонду «Відродження», Українського культурного фонду, Manoff Foundation, Leaders Fund) Інженерний тиждень із 8 по 12 лютого 2021 р. – проєкт для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу. STEM-заняття та інтегровані уроки. Відеозвіт. Фоторепортаж. 13 педагогів та заклад отримали сертифікати.

Всеукраїнський проєкт «Спільно Сильно: Шкільний тиждень активізму» (Проєкт у межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки МОНУ, USAID - US Agency for International Development та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом - БУР, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Making Cents International, Міжнародний республіканський інститут - IRI Ukraine та #ZincNetwork). Шкільний тиждень активізму з 19 до 23 квітня 2021 року. Тренінг для наставників «Спільно Сильно» 13.04.2021. Реалізація волонтерських проєктів. Фіксація історій змін, процесу та досвіду втілення волонтерських проєктів. 2 педагоги отримали сертифікати.

Фінсько-український проєкт «Learning together»/«Навчаємося разом» (ДУ «УІРО» за підтримки Міністерства закордонних справ Фінляндії, ЄС, спрямований на підтримку Нової української школи). Навчання експертів ДУ «УІРО» в рамках навчального курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи» (2 педагоги). Участь в експертизі матеріалів, що розміщуватимуться на освітній платформі Learning Passport (3 педагоги).

Партнерська співпраця із іншими організаціями