Порядок проведення конкурсу


Пробні підключення регіональних локацій для виконання завдань практичного туру

(16 квітня 2021 року)

Графік підключень

Форма - online.


Пробне підключення відбуватиметься з використанням спеціальних акаунтів, що створено відповідно до кодів учасників. Логіни та паролі надіслані на НМЦ (НМК) ПТО.

Зверніть увагу, що необхідно зайти в 1 акаунт, що спеціально створено для кожної області) та підключитися до відеоконференції з двох пристроїв (так, як це має бути під час конкурсу).



Прийом локацій

(20 квітня 2021 року)

Початок прийому локацій теоретичного туру - 9.00 .

Форма - online.

Тривалість 30 хв.

Проводиться з підключенням усіх учасників одразу. Камери на локації встановлюються відповідно до приблизної схеми розташування відеокамер при виконанні теоретичного завдання (Додаток 1), на робочому місці учасника знаходиться асистент для демонстрації локації.


Початок прийому локацій практичного туру - 9.45 .

Форма - online.

Графік прийому регіональних локацій.

Здійснюється відповідно до графіку. Асистенту необхідно приєднатися до віртуальної кімнати Google Meet у визначений у графіку час, увімкнути відео- та аудіозв’язок.

Асистент представляє для огляду оргкомітету інструменти та пристосування на локації та переконується в його справності. Розташування веб-камер повинно відповідати приблизній схемі розташування веб-камер (Додаток 2).

За підсумками прийому регіональної локації асистент спільно з інженером з охорони праці та технічним фахівцем підписують протокол прийому локації та завантажує скан-копію у папку, назва якої відповідає коду учасника.



Реєстрація та ідентифікація учасників

(21 квітня 2021 року)

Початок - 9.00.

Форма - online.

Тривалість - 1 год 25 хв.


Здійснюється в алфавітному порядку назв областей. Учаснику необхідно приєднатися до віртуальної кімнати Google Meet з одного ПК, увімкнути відео- та аудіозв’язок, підійти до камери, назвати свої ПІП та показати учнівський квиток.

В цей же час проводиться інструктаж з охорони праці для виконання теоретичного завдання на комп’ютері учасником конкурсу.

За підсумками скан-копії згоди на обробку персональних даних та протоколу проведення інструктажу з охорони праці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур», інструкції з охорони праці. завантажуються у папку, назва якої відповідає коду учасника. До протоколу необхідно додати сканкопії інструкцій з охорони праці та журналів проведення інструктажу (титульний лист, сторінка з даними проведеного інструктажу з обов'язковими підписами, остання сторінка журналу з печаткою).


Відкриття

(21 квітня 2021 року)

Початок - 10.30.

Форма - online.

Тривалість - 1 год.


Учаснику необхідно приєднатися до віртуальної кімнати Google Meet з одного ПК, увімкнути відео- та вимкнути аудіозв’язок.


Теоретичний тур

(21 квітня 2021 року)

Підготовка до виконання

конкурсного випробування - 11.15

Початок - 11.30

Формат - online-тестування.

Тривалість - 1 год.

Максимальна кількість балів - 30.


Учаснику необхідно приєднатися до віртуальної кімнати Google Meet з двох ПК та обов’язково включити відеозв'язок на двох камерах та аудіозв’язок на одній камері.

Посилання на онлайн-тест надсилається у чаті Google Meet.


Реєстрація та ідентифікація учасників

(22 квітня 2021 року)

Початок (для учасників І підгрупи (коди - 01-11-шт)) - 8.30.

Початок (для учасників ІІ підгрупи (коди 12-22-шт)) - 13.15.

Форма - online.

Тривалість - 30 хв.


Здійснюється в алфавітному порядку назв областей. Учаснику необхідно приєднатися до віртуальної кімнати Google Meet з одного ПК, увімкнути відео- та аудіозв’язок, підійти до камери, назвати свої ПІП та показати учнівський квиток.

Після реєстрації проводиться інструктаж з охорони праці для виконання практичного завдання.

За підсумками скан-копії протоколу проведення інструктажу з охорони праці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур», інструкції з охорони праці. завантажуються у папку, назва якої відповідає коду учасника. До протоколу необхідно додати сканкопії інструкцій з охорони праці та журналів проведення інструктажу (титульний лист, сторінка з даними проведеного інструктажу з обов'язковими підписами, остання сторінка журналу з печаткою).


Практичний тур

(22 квітня 2021 року)

Початок (для учасників І підгрупи (коди - 01-11-шт)) - 9.00.

Початок (для учасників ІІ підгрупи (коди 12-22-шт)) - 14.00.

Формат - виконання завдань рівня ІІІ кваліфікаційного розряду за професією «Штукатур» .

Тривалість - 4 год.

Максимальна кількість балів - 100.


Учаснику необхідно приєднатися до віртуальної кімнати Google Meet з двох ПК та обов’язково включити відеозв'язок на 2 камерах та аудіозв’язок на 1 камері.

За можливості просимо забезпечити гарнітурою (навушниками) технічного фахівця, який буде супроводжувати практичний тур. Це дасть можливість уникнути ефекту "ехо" при включеному мікрофоні.

Доступ на локацію учасника в регіонах, крім учасника Всеукраїнського конкурсу, мають асистент, технічний фахівець, відеооператор та інженер з охорони праці.

Після завершення виконання роботи необхідно завантажити матеріали згідно з описом (Протокол контролю за дотриманням учасником конкурсу вимог охорони праці на робочому місці , 3 фото, відеозапис), у папку, назва якої відповідає коду учасника, протягом однієї години в день проведення конкурсу для роботи журі.

* Доступ до папки, в яку необхідно завантажити матеріали, відкритий лише для спеціально створених акаунтів учасників конкурсу. Дані для входу в акаунт буде надіслано на електронну скриньку учасника, що була вказана у заявці на участь

Підведення підсумків. Закриття конкурсу

(23 квітня 2021 року)

Початок - 11:30.

Форма - online.

Тривалість - 1 год.


Учаснику необхідно приєднатися до віртуальної кімнати Google Meet з одного ПК, увімкнути відео- та вимкнути аудіозв’язок.





Генеральний партнер конкурсу