Для викладачів ЗВО

У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна створено всі необхідні організаційно–правові, науково–методичні, змістові, кадрові та ресурсні засади для проходження науково–педагогічними працівниками закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти підвищення кваліфікації, у тому числі й стажування. 

Підвищення кваліфікації на базі Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання за програмами:

Проходження стажування

Терміни проходження стажування – від 1,5 до 4 місяців залежно від обраного слухачем періоду, змісту та призначення стажування.

Кількість годин і кредитів відповідно під час проходження стажування – 30–ть годин, 1 кредит (за оптимізованими програмами); 60–т годин, 2 кредити; 90–то годин, 3 кредити; 120–ть годин, 4 кредити; 150–т годин, 5 кредитів; 180–т годин, 6 кредитів.

Вартість стажування – залежно від періоду проходження, кількості годин та кредитів.

З метою проходження стажування потенційний здобувач неформальної освіти надає до Центру післядипломної освіти Інституту ПО та З(Д)Н Каразінського університету, кабінет № 6–43, VI поверх, майдан Свободи, 4, м. Харків, контактний телефон 057 707 51 40 або 050 400 45 87, емейл – fpo@karazin.ua:


АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ СТОРІН:

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА

м-н СВОБОДИ, 4, м. ХАРКІВ, 61022.

Одержувач: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

МФО 820172 Державна казначейська служба України

Код за ЄДРПОУ 02071205

Розрахунковий рахунок UA138201720313201003201001533


За результатами проходження стажування здобувач неформальної освіти (стажист) надає до Центру післядипломної освіти у двох примірниках звіт встановленої форми та отримує свідоцтво про результати стажування встановленого зразка згідно з вимогами пункту 13 Порядку проведення підвищення кваліфікації педагогічних і науково–педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800, зі змінами у редакції від 27.12.2019 № 1133, наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації».

Контактна особа, яка відповідає за стажування: МЕРКУЛОВА Людмила Анатоліївна, провідний інженер Центру післядипломної освіти, телефон для довідок 057 707 51 40, 057 707 51 81.

Директор Центру післядипломної освіти – ТАТАРИНОВ Михайло Вікторович, 050 400 45 87. 

Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання у закладах освіти

«Конструювання дистанційних курсів для системи змішаного навчання у закладах освіти» — це програма для тих, хто прагне:

Програма розрахована на 180 годин навчання і складається з 2-х тижнів очних навчань за підтримки викладачів кожного дня та 6 тижнів самостійної роботи над створенням та наповненням власного освітнього продукту. 

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/vqm37FCmfXcN32WW7

Робоча програма


Інновації в системі дистанційного (змішаного) навчання

«Інновації в системі дистанційного (змішаного) навчання» — це програма для тих, хто прагне:

Програма розрахована на 180 годин навчання і складається з 2-х тижнів очних навчань за підтримки викладачів кожного дня та 6 тижнів самостійної роботи над створенням та наповненням власного освітнього продукту. 

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/vqm37FCmfXcN32WW7

Робоча програма


Використання відео в освітньому процесі: перші кроки створення відео для освітян

«Використання відео в освітньому процесі: перші кроки створення відео для освітян» — це можливість дистанційного навчання в діджитал-формат з повним набором сучасних освітніх трендів. Ми навчимо Вас:

Програма розрахована на 180 годин навчання і складається з 2-х тижнів очних навчань за підтримки викладачів кожного дня та 6 тижнів самостійної роботи над створенням та наповненням власного освітнього продукту. 

Реєстрація https://forms.gle/vqm37FCmfXcN32WW7

Робоча програма

Школа цифрової грамотності: Абетка цифрових технологій 

Знання – це стала категорія розвитку людського суспільства протягом багатьох років. Інвестиції в знання завжди були найдорожчими і найдоцільнішими. Якщо ти педагог (вчитель, вихователь, викладач) і ти досі не зміг адаптуватися до сучасного цифрового суспільства, ми допоможемо тобі. До речі ті, хто колись вчили нас їсти, ходити, читати й досі не опанували цифрове середовище, то Вам теж до нас! На «Абетка цифрових технологій»  ми навчимо Вас:

·       Користуватися вашою електронною поштою на повну (можливості пошти gmail, цифровий підпис у пошті з посиланням на Ваші сторінки в соціальних мережах);

·       фото в месенджерах, налаштування фото та асоціативний ряд щодо комунікації з вами;

·       Як користуватися всіма поштовими скриньками в телефоні;

·       Лікбез в сучасних інформаційних ресурсах: що таке особиста пошта та корпоративна пошта, як одночасно користуватися кількома поштовими скриньками?;

·       розуміння за яким номером Ваш телефон приєднаний до Viber, Telegram, Facebook та як Вас там шукати?;

·       Куди зберігати телефонні номери, щоб не втратити контакти при втраті телефону?;

·       Як зберігати фото в хмарі і водночас в телефоні;

·       Скільки пам’яті слід мати в телефоні щоб зручно їм користуватися?

·       Багато інших корисних порад, зокрема гід по LMS Moodle

 

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/vG9EpXV2qEZEXbd27

Робоча програма

«Професійна майстерність для викладачів та тренерів»

Сучасне життя не можливе без новітніх технологій, трансформації та адаптації до нових умов сьогодення. Програма курсу «Професійна майстерність для викладачів та тренерів» створена для тренерів, вчителів фізичної культури, фізичного виховання та спорту, педагогічних та інших працівників з різних галузей та спеціальностей, які хочуть опанувати нові професійні напрями, підвищити рівень професійної майстерності, використовуючи нові технології комунікації та взаємодії, адаптуватися до умов сучасного життя в питаннях особистісного та професійного розвитку і професійній діяльності.

Цифрові компетентності – це базова річ, без якої неможливо уявити ефективну роботу сучасного вчителя. В умовах періодичних локдаунів і карантинів саме цифрові технології дають змогу не зупиняти навчання, а безпечно продовжувати його в змішаному (дистанційному) форматі. Тому сьогодні цифрова грамотність стає пріоритетом в системі не лише освіти, а сучасного громадянина.

Мета курсу — оновлення та поглиблення спеціальних фахових, психолого-педагогічних, науково-методичних, управлінських, правових, соціально-гуманітарних знань та інноваційного досвіду у сфері освітньої діяльності.

Курс включає в себе 4 базові теми:

1)    E-learning: сучасні комунікаційні технології та освітні можливості.

2)    Психолого-педагогічні аспекти професійної діяльності.

3)    Основний зміст, форми і напрями професійної діяльності.

4)    Професійний розвиток в сучасних умовах.

Курс містить також корисні в сучасних умовах питання та практичні навички щодо подолання стресових станів, особливості імпліментації інклюзії в сучасне життя, питання про реабілітацію тощо.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/TaSLWCge5TFG9Hgk8

В межах даного проекту відокремлена ланка для фахівців зі спорту та спортивних тренерів. Це курси інструкторів та тренерської майстерності на базі Університету:

Спортивні можливості Каразінського університету — це багаторічні спортивні надбання та поєднання команди кращих фахівців, яка саме сьогодні має час поділитися ними.

Саме сьогодні є час розбиратися в техніках виконання вправ та отримувати консультації від кращих викладачів та тренерів з різних видів спорту, фахівців в галузі психології спорту та спортивної реабілітації.

Якщо Вас цікавлять питання:

·       Техніки виконання вправ;

·       Спортивна психологія;

·       Спортивна реабілітація;

·       Підвищення рівня тренерської майстерності,

Ми чекаємо на Вас!

Залишай свої відомості для контакту із нашими фахівцями https://forms.gle/U46vjz19kTxYNvxs8 

Робоча програма

Українська мова як державна в професійному спрямуванні

Робоча навчальна програма «Українська мова як державна
в професійному спрямуванні», що використовуються в освітньому процесі для науково–педагогічних працівників закладів вищої, фахової передвищої освіти, Каразінського університету, складена відповідно до чинних освітньо–професійних вимог.

Безпосереднє підвищення кваліфікації в Центрі післядипломної освіти забезпечується викладачем – автором–розробником цієї робочої освітньої програми та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України
від 15.05.2019 № 509–л «Про ліцензування освітньої діяльності».

Програма розрахована на 180–т годин, 06 кредитів.

Навчання слухачів у межах їх підвищення кваліфікації передбачає опанування ними відповідних 15–ти тем під час участі в лекційних, практичних і самостійних заняттях за відповідною інституційною формою. Програма має практико орієнтовану спрямованість, що якісно впливає на модернізацію мовних і мовленнєвих компетентностей слухачів.

Наприкінці навчання слухачі презентують створені роботи фахового спрямування (тези, стаття, методичне видання, задачник тощо). За результатами навчання слухачі отримують свідоцтва встановленого зразку.

Робоча навчальна програма «Підготовка до знання української мови як державної» загальним обсягом 30–ть годин, 01 кредит, розрахована на широкий спектр слухачів. Ця програма має практичний характер і передбачає виконання слухачами низки різнорівневих завдань за таксономією Блума. За результатами навчання слухачі отримують свідоцтва встановленого зразку.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/vqm37FCmfXcN32WW7

Сертифікатна освітня програма


«Навчальна програма на знання української мови як державної» 

Сертифікатна програма «Навчальна програма на знання української мови як державної» загальним обсягом 30–ть годин, 01 кредит, розрахована на широкий спектр слухачів. Ця програма має практичний характер і передбачає виконання слухачами низки різнорівневих завдань за таксономією Блума.
За результатами навчання слухачі отримують свідоцтва встановленого зразку.


Сертифікатна освітня програма