Сковорода-хаб

регіональний центр змішаної освіти на базі

Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

Хто ми?

Інноваційний проєкт МОН України спільно з ХНПУ імені Г.С. Сковороди, Департаментом науки і освіти ХОВА та Благодійним фондом «Фонд освітніх ініціатив», який реалізує концепцію Навчання Протягом Життя (Life Long Learning) 

Як до нас долучитись?

Слідкуйте за Календарем подій

Ще декілька слів про нас

Діяльність хабу спрямована на підвищення якості освіти на Харківщині в умовах сучасних викликів (перехід на дистанційне навчання в умовах пандемії та війни) за декількома векторами. Хаб об'єднав викладачів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди задля допомоги дітям і дорослим отримувати нові знання та навички. Фахівці університету проводять методичні й просвітницькі семінари, практикуми, лекції й тренінги на різноманітні актуальні теми  з методики навчання окремих предметів, інклюзивної освіти, управління й менеджменту, організації  безпечного освітнього середовища, педагогіки партнерства, підготовки до складання НМТ, ЄВІ. 

Розробку дорожньої карти і науково-педагогічне забезпечення діяльності освітнього хабу здійснює створений в ХНПУ імені Г.С. Сковороди Науково-дослідний інститут експериментальної дидактики, який є майданчиком для проведення педагогічного експерименту всеукраїнського рівня «Створення й упровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості дошкільної та загальної середньої освіти за участі закладів освіти, які працюють за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» на 2021-2030 рр.» (наказ МОН України № 734 від 29 червня 2021 р.).