ПРОФЕСІЙНА КАРʼЄРА ТА ДОСВІД УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У 1978-1981 рр. навчалася в аспірантурі кафедри фізики металів Харківського політехнічного інституту.

З 1981 року – науковий співробітник кафедри фізики металів Харківського політехнічного інституту.

З 1990 року – ст. викладач, доцент, професор; зараз (із 2003 р.) – завідувач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

У 2002  році присвоєно вчене звання професора.

Співголова міської громадської організації «Центр антропософських ініціатив» (із 1992 р.), член Усесвітнього антропософського товариства стала засновником і директором навчально-виховного комплексу «Школа вільного розвитку» – першого на Слобожанщині вальдорфського навчального закладу та експериментального майданчика ХНПУ імені Г. С. Сковороди (1997–2006 рр.).

Є одним із керівників узагальнюючого науково-методичного експерименту всеукраїнського рівня «Розвиток вальдорфської педагогіки в Україні (2001–2014 рр.)» (наказ МОН № 363 від 06.05.2001 р.) (експеримент подовжено до сьогодні), у межах якого Типовий навчальний план та Навчальні програми для вальдорфських шкіл України (1–12 класи) отримали грифи МОН. Надає науково-методичну підтримку діяльності вальдорфських дитячих груп і вальдорфських класів м. Харкова, здійснює підготовку педагогів і роботу з батьками в межах неформальної та інформальної освіти.

Із 2001 до 2006 р. – керівник науково-дослідної лабораторії з розробки і впровадження нових педагогічних технологій.

Із 2018 року – науковий консультант науково-методичної лабораторії «Інноваційних технологій початкової освіти», одним із напрямів роботи якої є залучення досвіду вальдорфської школи до розв’язання завдань Нової української школи.