Участь науковців університету у регіональній міні (не) конференції EdCamp Reshetylivka 2024

Декан факультету природничих наук та менеджменту Сергій Новописьменний та доктор педагогічних наук, доцент кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти Леся Лебедик були запрошені спікерами регіональної міні (не) конференції EdCamp Reshetylivka 2024 «Мистецтво створення інклюзивного середовища – білим по білому», яка проходила 20 квітня 2024 року у Опорному закладі «Решетилівський ліцей імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради» та провели власну експертну сесію для учасників/учасниць події.

Відкриття заходу відбулося відеопривітанням від команди EdCamp Ukraine. Валентина Федоряка і Марія Таран провели особливу сесію від EdCamp Ukraine «Повірмо, підтримуймо, перемагаймо: як створити спільноту, що є стійкою». Команда організаторів міні-EdCamp Reshetylivka 2024 наголосила, що найголовніший принцип EdCamp – це свобода! Учасники/учасниці самі обирали як використати час на міні-EdCamp Reshetylivka, яку експерту сесію відвідати. Офіційний хештег міні (не)конференції #mini_EdCamp_Reshetylivka2024 дозволив усім учасникам відчути приналежність до єдиної спільноти, долучитися до благодійного аукціону, придбати сувеніри у «Сувенірній крамниці», метою яких був збір коштів для потреб ЗСУ.

Експерти приготували міні-представлення своєї сесії у форматі Speed Geeking (коротка «реклама» свого виступу, метою якої було зацікавити якомога більшу кількість учасників та учасниць). На локації 2 відбулося широке висвітлення теми «Підготовка майбутніх фахівців на факультеті природничих наук та менеджменту до створення інклюзивного середовища» Сергієм Новописьменним і «Підготовка майбутніх педагогів закладів позашкільної освіти до організації і здійснення інклюзивної освіти в умовах безпечного освітнього середовища» Лесею Лебедик.

На завершення заходу проведена панельна дискусія «Розвиток інклюзивної освіти: виклики та можливості для педагогічної спільноти».

Урочисте закриття, підсумки квест-гри, відео «Як це було», спільне фото супроводжувалося творчим натхненним настроєм учасників, їхньою вірою у ЗСУ і можливість разом змінити освіту й країну на краще.