ІІ обласний Форум 

«ПРОСТІР СУЧАСНОЇ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» 

Лист та положення Форуму 2024.pdf
Програма _23.01.2024.docx

I Всеукраїнська науково-практична конференція «МИСТЕЦТВО, МИСТЕЦЬКА ТА ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ПЕРСПЕКТИВИ ВЗАЄМОДІЇ»

Інф_лист_конференції_ПОЛТАВА_2023+_1.doc
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЯ_03.12.2023.pdf
ПІДСУМКИ Конф. 2023 сайт+.doc
Збірник конференції.pdf

І обласний форум

«ПРОСТІР СУЧАСНОЇ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

Інформаційний лист.pdf
ПОЛОЖЕННЯ ФОРУМ.pdf

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «МИСТЕЦТВО ТА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

Програма ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції МИСТЕЦТВО ТА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ.pdf

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ

17-18 листопада 2022 року кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін на базі факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету  було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «МИСТЕЦТВО ТА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ».

 

Співорганізаторами конференції стали Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (відділ змісту і технологій педагогічної освіти); Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (кафедра мистецтвознавства та позашкільної освіти), Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв; Львівський національний університет імені Івана Франка (кафедра режисури і хореографії); Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлінського (кафедра музичного мистецтва).

Загальна кількість учасників склала107 осіб. В конференції взяли участь наукові працівники  Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (відділ змісту і технологій педагогічної освіти); ІМФЕ імені М. Т. Рильського НАН України (відділ екранно-сценічних мистецтв і культурології); науково-педагогічні працівники ЗВО: Національної музичної академії імені П. І. Чайковського, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (кафедра мистецтвознавства та позашкільної освіти); Львівського національного університету імені Івана Франка; Бердянського державного педагогічного університету; Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв; Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;  Київського національного університету культури і мистецтв; Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського; ДЗ "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"; Чернивецького національного університету імені Юрія Федьковича; Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського; Національного педагогчного університету імені М. П. Драгоманова; КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти"; Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури ДОР; КЗ СОР "Лебединський фаховий коледж імені А. С. Макаренка"; викладачі хореографічних і музичних дисциплін закладів початкової мистецької і позашкільної освіти міст Дніпра, Київа, Львова, Миколаєва, Полтави, Чернивці, Опішнього та інших.

Метою конференції було узагальнення та апробування результатів теоретичних пошуків та практичного досвіду фахівців у галузях теорії, історії і практики мистецтв та мистецької освіти; активізація науково-дослідницької діяльності фахівців з різних видів мистецтв в умовах кризи світових глобалізаційних процесів і інтеграції вітчизняної освіти до світового освітнього простору. Конференція відбулася за напрямами роботи: теорія і практик мистецтв в умовах кризи глобалізаційних процесів і міжкультурних взаємовідносин; національна освіта та культура в умовах сьоодення; концептуальні засади сучасної мистецької освіти у вимірах євроінтеграційних процесів; професійна підготовка майбутніх вчителів мистецьких дисциплін: новітні підходи та технології в умовах зміненої реальності; формування художньо-творчої компетентності майбутніх фахівців у системі неперервної педагогічної освіти: сучасні реалії і виклики. В рамках конференції було проведено майстер-класи з мистецтва балетмейстера; циркотерапії; різножанровості циркових жанрів; народного танцювального мистецтва Центральної України.

2_5431679817370052107.pdf