Search this site
Skip to main content
Skip to navigation
ARGAZKIAK KM
ONGI ETORRI
ZUHAIZTIA-ARBOLEDA
BESTELAKOAK
Irakasleen Irteera
2023-2024
KORRIKA
ZUMAIAKO IRTEERA
EUREKA ZIENTZIA MUSEOA
DON BOSCO KIMIKAKO IKASLEAK
KORRIKA
MARTXOAK 8
ITALIARA BIDAIA
ANTZERKIA (INGELESA)
GABONETAKO POSTALAK
3. DBH PROIEKTUAK KOMUNITATEARI
MADRIL 1BATX
ZERBITZUAK KOMUNITATEARI 1 DBH
GABONETAKO POSTALEN LEHIAKETA
ABENDUKO BAZKARIA (JUBILAZIOAK)
BERAUNGO ANBULATEGIRA BISITA
HEDATZEKO UZTA
SENDABELARRAK ETA FRUITU GORRIAK
EUSKARAREN EGUNA
PROIEKTU KOMUNITARIOA SARI BANAKETA
PAPRESARA BISITA
AZAROAK 25
ESTAZIO METEREOLOGKOA
ZARAUTZ (3 DBH)
GRAF
GELA EGONKORRA
NEGUTEGIA
EKO TEKNOLOGIKOA
SAN MARKOSEN IRTEERA (1DBH)
2022-2023
JAIZKIBEL
SAN MARCOS
1 BATX BIZITZA ZIENTIFIKOAK
ATLANTIKALDIA - GELA EGONKORRA
4DBH Tabakaleran - Zientzia Astea
Euskaraldia
STEAM Tailerra 2 DBH
Azaroak 25
2 BATX OTEIZA Donostia
1 batx MADRID
CHILLIDA LEKU
Italia 2. Batx
HOMELESS FESTIVAL
MARTXOAK 8
Startinnova Day
Butterfly Effect 1DBH
Don Bosco 2 Batx
Zumaia 1 Batx
Zurriola 3 DBH
Hedatze
HENDAIA
2 Batx Startinnova
3 DBH Zarautz
OLHra Bisita
DBH Booktrailer Sari Banaketa
4DBH Artikutza
4DBH Papresa
TALDEAK
Batxilergo Graduazioa
4DBH IKASBIDAIA
4 DBH GRADUAZIOA
2021-2022
50. Urteurrena - Urria
50. Urteurrena - Lekuona Ekitaldia
50. Urteurrena - Langileak
Arimen Gaua - Gela Egonkorra
Azaroak 25
OIASSO ETA FICAB
MANCHESTER TXIKIA
LurZientziak - Emaus Fundazioa
Giza Eskubideen Jardunaldiak
Sormen Tailerra 3D
Txori Etxeak
Txuri Urdin - Irristaketa
Giza Eskubideen Jardunaldiak
Hezkidetza Batzordea
FLYSCH ZUMAIA
Martxoak 8
Latina - Filma
Lazarillo de Tormes
Don Bosco Kimika
Latina - Irteera
EKOFISH ZURRIOLA
TALDEAK
Kroaziarren Bisita
Korrika
Mahai Tenis Txapelketa
EKAINBERRI 1 DBH
50. urteurrena - Mariasun Landa
Azkue Sariak
LGTBI fobiaren aurkako eguna
Plaiaundi 1DBH
Eleaniztasuna
50. Urteurrena - Mariasun Landa Eraikina
Bolumena
50. Urteurrena - Kontzertua
Ikusentzunezko Kultura
Frantseseko ikasleak Hendaian
Bakarrizketa Lehiaketa
4 DBH Kurtso Bukaerako irteera
Adierazpen Grafikoa
Graduazioa
4 DBH AGURRA
2020-2021
NEGUTEGIA
DBH1 ZETAZEOAK
EUSKARALDIA 2020
EUSKARALDIA BATX
EUSKARALDIA DBH
DBH1&2 TXURI URDIN
DBH 4 La Casa De Bernarda Alba
MINTZA LANKIDETZA
BATX1 FLYSCH ZUMAIA
GIZA ESKUBIDEAK VI EDIZIOA
HAMAIKA ETXE ETA KOLORE
BATX2 ORDENAGAILUAK BIRZIKLATZEN
DBH4 EMAKUME ZIENTZIALARIAK
DBH4 CHILLIDA ARTELANAK
DBH1&2 KOLDO SARIAK
AGENDA 30 ZUHAITZEN LANDAKETA
KORRIKA 2021
MARTXOAK 8KO SARIAK
BATX2 EKONOMIA OLINPIADAK
ZERGATIK ETORRI KOLDO MITXELENARA
BATX2 KONEKTATZEN - MEDIALAB
GELA E - GURE ZIRKUA
NEGUTEGIA (Maiatza)
DBH2&2 BISITA OLHra
LGTBIQ+ FOBIAREN AURKAKO EGUNA
DBH 3&4 EMAKUME ARTISTAK ERAKUSKETA
EA30 LOGO LEHIAKETA
DBH 4 FANDERIAKO ERROTA
TALDEAK
2019-2020
AZAROAK 25
BATX 1 Madril
BATX 1 Zumaiako FLYSCHa
BATX 2 GRAF Donostia
BATX 2 Pentsatu! jaialdia
BATX EUSKARAREN EGUNA
DBH 1 Ekainberri
DBH 1 San Markos
DBH 2 Eguberri Postalen Lehiaketa
DBH 2 Taula Periodikoa
DBH 3 Hondakin Bilketa
DBH 3 Zarautz
DBH 4 Homeless Film Festival
DBH 4 ORIO
DBH 4 Zientzia Astea
DBH Antzerkia Ingelesez
DBH EUSKARAREN EGUNA
Italia
SAN TOMAS
SOS ARRAZAKERIA
2 BATX GRADUAZIOA
Patio Berria
2018-2019
AGPT Lanak
Albaola
Anatomia DYA
Antzerki Taldea
Antzerkia Ingeleraz DBH
Azaroak 25
Baratza - Gela Egonkorra
Barria 2 DBH
Batxiler Taldeak
Berdintasuna Amets Sariak
Break Dance 1 dbh
DBH Taldeak
DIPC - CSIC 2 Batx
DIPC 2 Batx
Don Bosco 2 Batx
Donibane 1 DBH
Donibane-Jaizkibel-Lezo 4 DBH
Donostia 2 Batx
Donostia 2B
Donostian Marrazten 4 DBH
Eureka Museoa 3 DBH
Euskararen Eguna Batxilergoa
Euskararen Eguna DBH
Frantsesen Bisita
Fronteras Imaginarias 2B
Gabriel Aresti Bilbo 1 Batx
Graduazioa 2 Batx
Hezkidetza Ekaina
Hezkidetza Maiatzaren 17
Irrisarri Land 4 DBH
Italia 2019
Jaizkibel 1 Batx
Koldo LHIren bisita
Korrika
Kultur Aniztasuna 3 DBH
Madrid 1 Batx
Martxoak 8
Orio 4 DBH
Ruper Ordorika 1 Batx
Santo Tomas
SOS Arrazkeria
SOS Errazkeria
Startinnova 2 Batx
Terrakota Gerlariak 2 DBH
Txingudi 1DBH
Udal Foroa - A21
Zarautz 3 DBH
Zumaia 1 Batx
Azkeneko Klaustroa eta Jubilazioak
Irakasleak
2017-2018
2 DBH KURTSO BUKAERAKO IRTEERA
4 DBH PLASTIKA
AGPT ERAKUSKETA
ANIZTASUN KULTURALA (UDALETXEKO PROGRAMA) ERAKUSKETA
Araztegia 1 Batx
AÑARBE 1 DBH
Bilbo - Aresti 1 Batx
CEMENTOS REZOLA 1 BATX
CSIC 2 Batx
DIPC 2 Batx
DON BOSCO 6B/C
DYA TAILERRA 1 BATX
EKAINBERRI 1 DBH
ELURRA! (2018-02-28)
EUROHIRIA FICOBA
EUROHIRIA Frantzia 1 DBH
EUSKARAREN EGUNA
Flysch Zumaia 1 Batx
Gabonak
GRADUAZIOA
HAMAIKA KOLORE
HEZKIDETZA
ITALIA
Kantaurialdea 3-4 DBH
Madrid
Martxoak 8
MIRAMON EUREKA 5AE
ORIO
San Markos DBH1
TALDEAK 1BATX
TALDEAK 2BATX
TALDEAK DBH
TRINTXERPE OLH
Txingudi 3DBH
USURBILGO LH ESKOLA
ZARAUTZ
Jubilazioak
Irakasleak
2016-2017
Adierazpen Grafikoa 2 Batx
Ahorro y Educacion Financiera 2 DBH
Arditurri 2 Batx
Arditurri 2DBH
Ate Irekiak LH6
Azterketak!!!
Añarbeko Araztegia 1 DBH
CEMENTOS REZOLA 2 BATX
DINO EXPO 1A
DIPC 6B
Dock Of The Bay - 2 Batx
DON BOSCO 2017 (6B-C)
ERRENTERIAKOAK LOUSADAN
Eurohiria 1 eta 2 DBH
Euskararen Eguna
Flysch Zumaia 1 Batx
Graduazioa
ITALIA
Ingeleseko Antzerkia 3 eta 4 DBH
Korrika
Loiolako Araztegia 2 Batx
Lousadakoak Errenterian
Madril 2016
MINTZODROMOA 2017
Passion for Knowlwdge
Santo Tomas
Tabakalera - Hirikilabs 2 batx
TALDEAK 1 Batx
TALDEAK 2 Batx
Torrijak Egiten
Urdaburu DBH 1
ZIENTZIA MUSEOA 1 BATX
2015-2016
2 Batx Don Boscon
2 Batx ikasleak Lezon
2 Batx Miramon
4 DBH Nanogune
A21 Elikadura eta Hondakinak
Amnesty International Erakusketa
Artisautza
Batxilergoko Azterketak!!
Ertzaintzaren hitzaldia 1 DBH
Euskararen Eguna
Graduazioa
Italia
Jaizkibel 1 BATX
Koldo Mitxelenaren Mendeurrena
Lousada
Lousadakoak Errenterian
Orio 4 DBH
Santa Ageda
Santo Tomás 2015
Start Innova
Tabakalera 4 DBH
Taldeak
Tekno Lanak 2 DBH
Teknologia
Usurbil Batx1
2014-2015
2. Batxilergoko Taldeak
Agenda 21
Eskolen arteko Foroa
Kale inkestak
Udal Foroa
American Breakfast
Amnesty International Erakusketa
Donibane
Euskararen Eguna
Graduazioa
Halloween - Ingleleseko Taillerra
Italia
Madrid
START INNOVA Sariak
Tumaker 3D Inprimagailuak
Zumaiako Flysha
2013-2014
Eurohiria
Graduazioa
Hire Esku
2012-2013
Lipdub Guregatik
Irakasle Bazkaria
2011-2012
Gazte Irakasle Bazkaria
Graduazioa
Gurutze Gorria
Italia
Kale dor Kayiko festa
Madril 1 Batx.
Tulle
Zumaian Tullekoekin
Jubilazioak
Zarautz Zure Eskuetan
Orio - Txurruka 4 DBH
2010-2011
Graduazioa
Italia
Schorndorf
BESTELAKOAK
Zarautz Museoa
Zarautz 4 DBH
2009-2010
Agenda 21 - Energia
Alemania
Alemaniarrak Errenterian
Graduazioa
Institutua
Italia
Liburu Azoka
Madrid
Basurko Gela - Inagurazioa
Kurtso Bukaerako Bazkaria
Orio Txurruka 4 DBH
2008-2009
1 DBH
Graduazioa
Irakasleen Kurtso Bukaera
Orio - Txurruka 4 DBH
Zarautz
2007-2008
BERRIAK ETA KITTO ALDIZKARIA
Chillida 6A
Donostia - Artearen Historia
Errenteria - Donostia
Euskararen Eguna
Festival De Cine 6A
Getaria
Graduazioa
Italia
Jaizkibel 1. Batx
Mihi Luze
Orio - Txurruka 4 DBH
Pagoeta
Salou
Tentsioa hartzen ikasten
Zaragoza
Zarautz 3 DBH
Jubilazioak
2006-2007
Batxiler Bukaerako Aurkezpena
Graduazioa
Mihi Luze
Irakasle Mendi Irteera
Bestelakoak
Orio - Txurruka
2005-2006
Kurtso Bukaera
Madrid 05
Orio - Txurruka
Elkarbide Programa
2004-2005
Alemanekin Leiren
Aralar
Berlin
Gourette
Schorndorf
ZALAPARTA 7.ALEA
Madrid 04
Orio - Txurruka
Elkarbide Programa
2003-2004
1. BATX. Gorputz Hezkuntza
Promozioa
Taldeak
ZALAPARTA 06 ALEA
Madrid
Elkarbide Programa
2002-2003
KM ALDIZKARIA
Promozioa - 2Batx Taldeak
Taldeak
ZALAPARTA 05 ALEA
STO TOMAS
2001-2002
4 DBH
ZALAPARTA 04 ALEA
Ingeles Mintegia
2000-2001
2 Batx Taldeak
2. Batx. Promozioa
Josep Juniri Omenaldia
Koldo Mitxelena Institutua
Santo Tomás
ZALAPARTA 03 ALEA
Jubilazioa
1999-2000
ZALAPARTA 02 ALEA
1998-1999
Graduazioa
Paris
Taldeak
Institutua
Lousada
1997-1998
Liceo Amaldi Elkartrukea
Paris
Taldeak
Irakasleen Mendi irteera Iraila
Irakasleen Mendi Irteera Urria
Irakasleen Mendi Irteera Martxoa
NORVEGIA
Graduazioa
Londres
1996-1997
Liceo Amaldi Elkartrukea
Taldeak
LONDRES
Rumania - Errenterian
Irakasleen Mendi Irteera Ekaina
Juniren Lorategi Taldea
NORVEGIARRAK ERRENTERIAN
Irakasleak
Graduazioa
1995-1996
Taldeak
25. URTEURRENA
Irakasleen Mendi Irteera Urria
Irakasleen Mendi Irteera Ekaina
Juniren Lorategi Taldea
Graduazioa
1994-1995
Liceo Amaldi Italia
Taldeak
Irakasleen Mendi irteera
STO TOMAS
Juniren Taldea Lorategian
Omenaldia Udaletxean
1993-1994
Taldeak
Errumaniarrak Errenterian
Rumania
1992-1993
Estrasburgo
Taldeak
STO TOMAS
Irakasleen Mendi Irteera
1991-1992
Marruecos
Taldeak
Carnavales
Cena Fin de Curso 3º BUP
Expo Sevilla
Gelan
Ondarroa
Aiako Harria
1990-1991
STO TOMAS
Irakasleak
1989-1990
Taldeak
1988-1989
Elurra
Lorategia eta patioen berritzea
Gorputz Hezkuntza
1987-1988
1986-1987
Antzerkia - Atelier
1985-1986
Antzerkia - Atelier
1984-1985
Antzerkia - Atelier
1983-1984
Antzerkia - Atelier
1982-1983
1981-1982
1980-1981
CAMPEONATO DE FUTBOL
Intercambio Cholet Lyceé Colbert
1979-1980
1978-1979
Ihauteriak
Kurtso Bukaera
Ikuslaria Aldizkaria
1977-1978
Kurtso Bukaera
Barcelona - Ibiza
Lasao
1976-1977
1975-1976
1 BUP Excursión a Navarra
Bachillerato. Viaje Fin de Estudios. Barcelona
1974-1975
5G
1973-1974
1972-1973
1971-1972
ARGAZKIAK KM
DYA TAILERRA 1 BATX
Report abuse
Page details
Page updated
Report abuse