Search this site
Skip to main content
Skip to navigation
ARGAZKIAK KM
ONGI ETORRI
ZUHAIZTIA-ARBOLEDA
BESTELAKOAK
Irakasleen Irteera
2022-2023
JAIZKIBEL
SAN MARCOS
1 BATX BIZITZA ZIENTIFIKOAK
ATLANTIKALDIA - GELA EGONKORRA
4DBH Tabakaleran - Zientzia Astea
Euskaraldia
STEAM Tailerra 2 DBH
Azaroak 25
2 BATX OTEIZA Donostia
1 batx MADRID
CHILLIDA LEKU
Italia 2. Batx
HOMELESS FESTIVAL
MARTXOAK 8
Startinnova Day
Butterfly Effect 1DBH
Don Bosco 2 Batx
Zumaia 1 Batx
Zurriola 3 DBH
Hedatze
HENDAIA
2 Batx Startinnova
3 DBH Zarautz
OLHra Bisita
DBH Booktrailer Sari Banaketa
4DBH Artikutza
4DBH Papresa
TALDEAK
Batxilergo Graduazioa
4DBH IKASBIDAIA
4 DBH GRADUAZIOA
2021-2022
50. Urteurrena - Urria
50. Urteurrena - Lekuona Ekitaldia
50. Urteurrena - Langileak
Arimen Gaua - Gela Egonkorra
Azaroak 25
OIASSO ETA FICAB
MANCHESTER TXIKIA
LurZientziak - Emaus Fundazioa
Giza Eskubideen Jardunaldiak
Sormen Tailerra 3D
Txori Etxeak
Txuri Urdin - Irristaketa
Giza Eskubideen Jardunaldiak
Hezkidetza Batzordea
FLYSCH ZUMAIA
Martxoak 8
Latina - Filma
Lazarillo de Tormes
Don Bosco Kimika
Latina - Irteera
EKOFISH ZURRIOLA
TALDEAK
Kroaziarren Bisita
Korrika
Mahai Tenis Txapelketa
EKAINBERRI 1 DBH
50. urteurrena - Mariasun Landa
Azkue Sariak
LGTBI fobiaren aurkako eguna
Plaiaundi 1DBH
Eleaniztasuna
50. Urteurrena - Mariasun Landa Eraikina
Bolumena
50. Urteurrena - Kontzertua
Ikusentzunezko Kultura
Frantseseko ikasleak Hendaian
Bakarrizketa Lehiaketa
4 DBH Kurtso Bukaerako irteera
Adierazpen Grafikoa
Graduazioa
4 DBH AGURRA
2020-2021
NEGUTEGIA
DBH1 ZETAZEOAK
EUSKARALDIA 2020
EUSKARALDIA BATX
EUSKARALDIA DBH
DBH1&2 TXURI URDIN
DBH 4 La Casa De Bernarda Alba
MINTZA LANKIDETZA
BATX1 FLYSCH ZUMAIA
GIZA ESKUBIDEAK VI EDIZIOA
HAMAIKA ETXE ETA KOLORE
BATX2 ORDENAGAILUAK BIRZIKLATZEN
DBH4 EMAKUME ZIENTZIALARIAK
DBH4 CHILLIDA ARTELANAK
DBH1&2 KOLDO SARIAK
AGENDA 30 ZUHAITZEN LANDAKETA
KORRIKA 2021
MARTXOAK 8KO SARIAK
BATX2 EKONOMIA OLINPIADAK
ZERGATIK ETORRI KOLDO MITXELENARA
BATX2 KONEKTATZEN - MEDIALAB
GELA E - GURE ZIRKUA
NEGUTEGIA (Maiatza)
DBH2&2 BISITA OLHra
LGTBIQ+ FOBIAREN AURKAKO EGUNA
DBH 3&4 EMAKUME ARTISTAK ERAKUSKETA
EA30 LOGO LEHIAKETA
DBH 4 FANDERIAKO ERROTA
TALDEAK
2019-2020
AZAROAK 25
BATX 1 Madril
BATX 1 Zumaiako FLYSCHa
BATX 2 GRAF Donostia
BATX 2 Pentsatu! jaialdia
BATX EUSKARAREN EGUNA
DBH 1 Ekainberri
DBH 1 San Markos
DBH 2 Eguberri Postalen Lehiaketa
DBH 2 Taula Periodikoa
DBH 3 Hondakin Bilketa
DBH 3 Zarautz
DBH 4 Homeless Film Festival
DBH 4 ORIO
DBH 4 Zientzia Astea
DBH Antzerkia Ingelesez
DBH EUSKARAREN EGUNA
Italia
SAN TOMAS
SOS ARRAZAKERIA
2 BATX GRADUAZIOA
Patio Berria
2018-2019
AGPT Lanak
Albaola
Anatomia DYA
Antzerki Taldea
Antzerkia Ingeleraz DBH
Azaroak 25
Baratza - Gela Egonkorra
Barria 2 DBH
Batxiler Taldeak
Berdintasuna Amets Sariak
Break Dance 1 dbh
DBH Taldeak
DIPC - CSIC 2 Batx
DIPC 2 Batx
Don Bosco 2 Batx
Donibane 1 DBH
Donibane-Jaizkibel-Lezo 4 DBH
Donostia 2 Batx
Donostia 2B
Donostian Marrazten 4 DBH
Eureka Museoa 3 DBH
Euskararen Eguna Batxilergoa
Euskararen Eguna DBH
Frantsesen Bisita
Fronteras Imaginarias 2B
Gabriel Aresti Bilbo 1 Batx
Graduazioa 2 Batx
Hezkidetza Ekaina
Hezkidetza Maiatzaren 17
Irrisarri Land 4 DBH
Italia 2019
Jaizkibel 1 Batx
Koldo LHIren bisita
Korrika
Kultur Aniztasuna 3 DBH
Madrid 1 Batx
Martxoak 8
Orio 4 DBH
Ruper Ordorika 1 Batx
Santo Tomas
SOS Arrazkeria
SOS Errazkeria
Startinnova 2 Batx
Terrakota Gerlariak 2 DBH
Txingudi 1DBH
Udal Foroa - A21
Zarautz 3 DBH
Zumaia 1 Batx
Azkeneko Klaustroa eta Jubilazioak
Irakasleak
2017-2018
2 DBH KURTSO BUKAERAKO IRTEERA
4 DBH PLASTIKA
AGPT ERAKUSKETA
ANIZTASUN KULTURALA (UDALETXEKO PROGRAMA) ERAKUSKETA
Araztegia 1 Batx
AÑARBE 1 DBH
Bilbo - Aresti 1 Batx
CEMENTOS REZOLA 1 BATX
CSIC 2 Batx
DIPC 2 Batx
DON BOSCO 6B/C
DYA TAILERRA 1 BATX
EKAINBERRI 1 DBH
ELURRA! (2018-02-28)
EUROHIRIA FICOBA
EUROHIRIA Frantzia 1 DBH
EUSKARAREN EGUNA
Flysch Zumaia 1 Batx
Gabonak
GRADUAZIOA
HAMAIKA KOLORE
HEZKIDETZA
ITALIA
Kantaurialdea 3-4 DBH
Madrid
Martxoak 8
MIRAMON EUREKA 5AE
ORIO
San Markos DBH1
TALDEAK 1BATX
TALDEAK 2BATX
TALDEAK DBH
TRINTXERPE OLH
Txingudi 3DBH
USURBILGO LH ESKOLA
ZARAUTZ
Jubilazioak
Irakasleak
2016-2017
Adierazpen Grafikoa 2 Batx
Ahorro y Educacion Financiera 2 DBH
Arditurri 2 Batx
Arditurri 2DBH
Ate Irekiak LH6
Azterketak!!!
Añarbeko Araztegia 1 DBH
CEMENTOS REZOLA 2 BATX
DINO EXPO 1A
DIPC 6B
Dock Of The Bay - 2 Batx
DON BOSCO 2017 (6B-C)
ERRENTERIAKOAK LOUSADAN
Eurohiria 1 eta 2 DBH
Euskararen Eguna
Flysch Zumaia 1 Batx
Graduazioa
ITALIA
Ingeleseko Antzerkia 3 eta 4 DBH
Korrika
Loiolako Araztegia 2 Batx
Lousadakoak Errenterian
Madril 2016
MINTZODROMOA 2017
Passion for Knowlwdge
Santo Tomas
Tabakalera - Hirikilabs 2 batx
TALDEAK 1 Batx
TALDEAK 2 Batx
Torrijak Egiten
Urdaburu DBH 1
ZIENTZIA MUSEOA 1 BATX
2015-2016
2 Batx Don Boscon
2 Batx ikasleak Lezon
2 Batx Miramon
4 DBH Nanogune
A21 Elikadura eta Hondakinak
Amnesty International Erakusketa
Artisautza
Batxilergoko Azterketak!!
Ertzaintzaren hitzaldia 1 DBH
Euskararen Eguna
Graduazioa
Italia
Jaizkibel 1 BATX
Koldo Mitxelenaren Mendeurrena
Lousada
Lousadakoak Errenterian
Orio 4 DBH
Santa Ageda
Santo Tomás 2015
Start Innova
Tabakalera 4 DBH
Taldeak
Tekno Lanak 2 DBH
Teknologia
Usurbil Batx1
2014-2015
2. Batxilergoko Taldeak
Agenda 21
Eskolen arteko Foroa
Kale inkestak
Udal Foroa
American Breakfast
Amnesty International Erakusketa
Donibane
Euskararen Eguna
Graduazioa
Halloween - Ingleleseko Taillerra
Italia
Madrid
START INNOVA Sariak
Tumaker 3D Inprimagailuak
Zumaiako Flysha
2013-2014
Eurohiria
Graduazioa
Hire Esku
2012-2013
Lipdub Guregatik
Irakasle Bazkaria
2011-2012
Gazte Irakasle Bazkaria
Graduazioa
Gurutze Gorria
Italia
Kale dor Kayiko festa
Madril 1 Batx.
Tulle
Zumaian Tullekoekin
Jubilazioak
Zarautz Zure Eskuetan
Orio - Txurruka 4 DBH
2010-2011
Graduazioa
Italia
Schorndorf
BESTELAKOAK
Zarautz Museoa
Zarautz 4 DBH
2009-2010
Agenda 21 - Energia
Alemania
Alemaniarrak Errenterian
Graduazioa
Institutua
Italia
Liburu Azoka
Madrid
Basurko Gela - Inagurazioa
Kurtso Bukaerako Bazkaria
Orio Txurruka 4 DBH
2008-2009
1 DBH
Graduazioa
Irakasleen Kurtso Bukaera
Orio - Txurruka 4 DBH
Zarautz
2007-2008
BERRIAK ETA KITTO ALDIZKARIA
Chillida 6A
Donostia - Artearen Historia
Errenteria - Donostia
Euskararen Eguna
Festival De Cine 6A
Getaria
Graduazioa
Italia
Jaizkibel 1. Batx
Mihi Luze
Orio - Txurruka 4 DBH
Pagoeta
Salou
Tentsioa hartzen ikasten
Zaragoza
Zarautz 3 DBH
Jubilazioak
2006-2007
Batxiler Bukaerako Aurkezpena
Graduazioa
Mihi Luze
Irakasle Mendi Irteera
Bestelakoak
Orio - Txurruka
2005-2006
Kurtso Bukaera
Madrid 05
Orio - Txurruka
Elkarbide Programa
2004-2005
Alemanekin Leiren
Aralar
Berlin
Gourette
Schorndorf
ZALAPARTA 7.ALEA
Madrid 04
Orio - Txurruka
Elkarbide Programa
2003-2004
1. BATX. Gorputz Hezkuntza
Promozioa
Taldeak
ZALAPARTA 06 ALEA
Madrid
Elkarbide Programa
2002-2003
KM ALDIZKARIA
Promozioa - 2Batx Taldeak
Taldeak
ZALAPARTA 05 ALEA
STO TOMAS
2001-2002
4 DBH
ZALAPARTA 04 ALEA
Ingeles Mintegia
2000-2001
2 Batx Taldeak
2. Batx. Promozioa
Josep Juniri Omenaldia
Koldo Mitxelena Institutua
Santo Tomás
ZALAPARTA 03 ALEA
Jubilazioa
1999-2000
ZALAPARTA 02 ALEA
1998-1999
Graduazioa
Paris
Taldeak
Institutua
Lousada
1997-1998
Liceo Amaldi Elkartrukea
Paris
Taldeak
Irakasleen Mendi irteera Iraila
Irakasleen Mendi Irteera Urria
Irakasleen Mendi Irteera Martxoa
NORVEGIA
Graduazioa
Londres
1996-1997
Liceo Amaldi Elkartrukea
Taldeak
LONDRES
Rumania - Errenterian
Irakasleen Mendi Irteera Ekaina
Juniren Lorategi Taldea
NORVEGIARRAK ERRENTERIAN
Irakasleak
Graduazioa
1995-1996
Taldeak
25. URTEURRENA
Irakasleen Mendi Irteera Urria
Irakasleen Mendi Irteera Ekaina
Juniren Lorategi Taldea
Graduazioa
1994-1995
Liceo Amaldi Italia
Taldeak
Irakasleen Mendi irteera
STO TOMAS
Juniren Taldea Lorategian
Omenaldia Udaletxean
1993-1994
Taldeak
Errumaniarrak Errenterian
Rumania
1992-1993
Estrasburgo
Taldeak
STO TOMAS
Irakasleen Mendi Irteera
1991-1992
Marruecos
Taldeak
Carnavales
Cena Fin de Curso 3º BUP
Expo Sevilla
Gelan
Ondarroa
Aiako Harria
1990-1991
STO TOMAS
Irakasleak
1989-1990
Taldeak
1988-1989
Elurra
Lorategia eta patioen berritzea
Gorputz Hezkuntza
1987-1988
1986-1987
Antzerkia - Atelier
1985-1986
Antzerkia - Atelier
1984-1985
Antzerkia - Atelier
1983-1984
Antzerkia - Atelier
1982-1983
1981-1982
1980-1981
CAMPEONATO DE FUTBOL
Intercambio Cholet Lyceé Colbert
1979-1980
1978-1979
Ihauteriak
Kurtso Bukaera
Ikuslaria Aldizkaria
1977-1978
Kurtso Bukaera
Barcelona - Ibiza
Lasao
1976-1977
1975-1976
1 BUP Excursión a Navarra
Bachillerato. Viaje Fin de Estudios. Barcelona
1974-1975
5G
1973-1974
1972-1973
1971-1972
ARGAZKIAK KM
Graduazioa
Report abuse
Page details
Page updated
Report abuse