Новини

Випускники 2021 року Тишківського НВК висловлюють щиру подяку керівнику фермерського господарства "Eco Berry" Князевичу Ігорю Романовичу за особисту увагу до кожного з них - подарункові картки у день вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. 

З"їзд директорів ПТУ Івано- Франківської області (вересень, 2019 рік)

27 січня 2019 року у с. Тишківці відбувся концерт під назвою «Розколяда: історія і культура в одній стихії». Чому саме така назва свята? Бо в ньому переплітались традиції Різдва та української історичної спадщини. Перша частина дійства була присвячена 100–річчю від Дня Соборності України та 150-річчю товариству «Просвіта». Саме з патріотичної ноти розпочалось свято, адже Тишківська громада славиться самобутніми традиціями, які передаються від покоління до покоління. Їй притаманна глибока громадянська свідомість та палкий патріотизм, а дороговказом у цьому є слова Кобзаря, який закликає любити свою землю, незважаючи ні на час, ні на події, які відбуваються навколо.

У рамках концерту аматори сцени, учні та вчителі Тишківського НВК не лише колядували, але й розіграли цілу різдвяну міні-виставу. Яким невимовним щастям наповнювалися серця присутніх у той час, коли саме молодому поколінню, майбутньому нашої держави, передаються прадавні українські традиції. Саме такі відчуття переживали глядачі, коли споглядали оригінальний різдвяний вертеп. 

Відкриття літнього мовного табору   "SMILE" у Тишківському НВК

Ось як ми гарно попрацювали в Саду Віктора.

24 квітня на базі Музею історії та визвольних змагань ім. Романа Шухевича відбувся постійно діючий семінар вчителів історії Коломийського району. Екскурсоводи музею - учениці нашого НВК Дідик Іванна, Березовська Наталія, Озарко Вероніка, Білик Діана, Сивків Валентина.

13 Квітня на базі нашого НВК відбулася  інформаційно-просвітницьку акцію, в рамках реалізації екологічного проекту    "Менше сміття - краще життя" за участі  лідерів учнівського самоврядування та їх координаторів  закладів загальної середньої освіти Городенківського та Снятинського району.



"Горошок" (Великодні ігри біля церкви, 2018)

1. "Вербовая дощечка"

2. "Церковці"

Чепуримо свою школу та рідне село до Великодня


Благодійні акції

      Сьогодні стає все більш очевидним, що виховання підростаючого покоління відбувається не лише в результаті цілеспрямованої педагогічної діяльності, але й під впливом самого життя, навколишньої дійсності, середовища. Все більш важливу роль у формуванні особистості відіграють соціальні аспекти нашого суспільства.

    Якщо до часу закінчення школи, вивчивши безліч предметів, учень так і не навчився розрізняти, що є добро і зло, що є моральність, то поза всяким сумнівом, поставлена школою мета по формуванню етичних якостей особистості не досягнута. Тобто проблема виховання добра, або направлення дитини до добра – є не часткова проблема виховання, а головна і актуальна проблема.

     Особливу значущість для формування в учнів ціннісних (гуманістичних, громадських і духовних) орієнтирів має участь учнів у  благодійних акціях . Так, у вересні усі учні НВК взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції "Допоможи солдату - захисти Батьківщину" Всеукраїнського благодійного фонду "Діти - наше майбутнє". Регулярно долучаємось до акції "Пять картоплин".  А ось на початку грудня УЧКОМ зібрав кошти і закупив 15 ящиків печива та цукерок для воїнів АТО в рамках благодійної акції "Подаруй солодощі солдату".



   

 


БУККРОСИНГ

Буккроссинг (англ. Bookcrossing) — хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Буккроссинг — це процес звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. 

   На жаль, сучаним дітям книги замінили телефони, комп’ютери та планшети. Щоб привернути увагу до читання, ми вирішили створити власний буккросинг  . Для цього  у школі виділили поличку . Частину книг виділила бібліотека, а решту книг принесли вчителі та учні школи.Головне - дотримуватись правил буккросингу: той, хто взяв книгу, має поставити на заміну іншу. Так бібліотека буде постійно оновлюватися.