Шевченківська

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів



Наша сторінка у ФБ

https://www.facebook.com/shevshenkivskazosh/

Педагогічний колектив Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області долучився до акції "Держава-це ми!" серед освітянської спільноти Донеччини з метою відзначення Дня Української Державності.

https://youtu.be/fW7cGL5NCI4


Даржава - це ми! Держава - це сім'я! Держава - це єдність! Держава - це освіта!


Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дитинство - це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, вашу підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.

https://youtu.be/MY5LGjYEGIY


Дорогі випускники! ВітаємоВітаємо вас із закінчення школи! Бажаємо досягати своїх мрій! Знайте, ви - майбутнє України! І з гідністю будуйте своє життя і свою Батьківщину!

https://youtu.be/LYIqKdOWF3o


Шановні батьки, здобувачі освіти, освітяни! Ми всі раді вам сповістити, що наш колектив приймає участь у благодійній акції «Монетки дітям», яку організовує Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям.

З 08 вересня по 23 вересня 2021 року у нашому закладі на першому поверсі стоятиме скринька, в яку усі охочі можуть кидати монети номіналом у 25 копійок. Якщо у вас вдома є такі монети, будь ласка, долучайтеся до акції!!!

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожні 25 копійок – це крок назустріч одужанню для онкохворих дітей.

Об’єднаймося заради допомого їм!


29 серпня – День пам’яті захисників України

29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Символікою цього дня є квітка соняшника, адже в серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів. Серед них і наші земляки, сумчани Олександр Глуходід і Олександр Самосадов.

Тож у цей день висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

https://www.youtube.com/watch?v=o_RcdDLrb1E


Згідно наказу Відділу освіти Великоновосілківської РДА #181 від 14.12.2020 та наказу по Шевченківської ЗОШ І-ІІІ СТ #80 від 14.12.2020 року здобувачів освіти переведено на дистанційну форму навчання з 14.12 по 18.12.


Згідно Наказу від 11.11.2020р. № 76 здобувачів освіти Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст переведено на дистанційну форму здобування повної загальної середньої освіти з 12.11.2020р. по 16.11.2020р. включно.


Про видачу ліцензії на впровадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти

https://drive.google.com/file/d/1DK5o3nVoQ4rRrm-_Pe3qKPoHGVhTj89G/view?usp=sharing



12 квітня в усьому світі відзначається Міжнародний день польоту людини в космос. У пострадянських країнах ця дата багато років відзначалася як День космонавтки.


Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/holidays/10952795-sogodni-u-vsomu-sviti-vidznachayut-den-kosmonavtiki-listivki-i-privitannya.html

11 квітня 1945 р. було звільнено один із головних нацистських таборів – Бухенвальд. Довідавшись про наближення американських військ, в’язні констабору підняли повстання. Вязнями були особи різних національностей з 18 країн світу Через табір за 8 років його існування пройшло близько 250 тис. людей, майже 50 тис. з яких загинуло.

Бухенвальд не був табором смерті, у таборі не було газових камер або іншого облаштування для масового вбивства. Проте в Бухенвальді було вбито та закатовано багато ув'язнених; інші гинули від голоду та хвороб або через проведення медичних експериментів над людьми. Після переходу Бухенвальду під юрисдикцію СРСР його долучили до системи таборів НКВС. У меморіалі,який створено на місці колишнього концтабору, діють дві експозиції, які ілюструють його історію: «Концтабір Бухенвальд 1937-1945» та «Радянський спецтабір №2 Бухенвальд. 1945-1950 рр.»

На території Третього Рейху й окупованих землях було створено 1 634 концтаборів. Вони слугували німцям для ізоляції, знищення або використання праці ув’язнених і полонених. Через них пройшли мільйони людей різних національностей, велика частина з них загинула у газових камерах, під час медичних експериментів, нелюдських умов утримання чи виснажливої роботи.

Таке безчинство ніколи не повинно повториться. Це історія всього людства,страшна,сумна історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити людині на шляху до свободи бути тим,ким вона є.

85522 вул.Шкільна, буд.11,с-ще Шевченко, Великоновосілківський р-н, Донецька область