Склад кафедри

Завідуючий кафедрою КЛИМЕНКО ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

доктор технічних наук, професор,

Заслужений діяч науки і техніки України

У 1979 р. закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Доктор технічних наук (2008 р.). Тема дисертації: «Методологія оцінювання, прогнозування та регулювання технічного стану будівель і споруд із залізобетону». Професор по кафедрі Залізобетонних та кам’яних конструкцій (2006 р.), Заслужений діяч науки і техніки України (2013 р.). 

Працював проректором з НПР (2005 р. – 2008 р.), першим проректором (2008 р. – 2013 р.), проректором з наукової роботи (2015 р. – 2018 р.), завідуючим кафедрою Будівельних конструкцій ОДАБА (2008 р. – 2017 р.). З 2018 року – завідуючий кафедрою Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд. 

Клименко Є.В. є головою спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій в ОДАБА і НУ «Львівська політехніка», входить до експертної комісії з Державних премій України і Наукової ради МОН України.

Автор більше ніж 270 наукових і науково-методичних робіт, в тому числі 8 навчальних посібників, серед яких 3 з грифом МОНМС України, 4 монографії, 1 довідник, 3 авторських свідоцтва на винахід. Під керівництвом Клименка Є.В. підготовлено та захищено 9 дисертацій на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук.

Область наукових інтересів: керування технічним станом будівель та споруд, розрахунок пошкоджених будівельних конструкцій.

АЗІЗОВ ТАЛЯТ НУРЕДІНОВИЧ

доктор технічних наук, професор

У 1984 р. закінчив Самаркандський державний архітектурно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Доктор технічних наук (2006 р.). Тема дисертації: «Просторова робота залізобетонних перекриттів. Теорія та методи розрахунку». Професор по кафедрі техніко-технологічних дисциплін (2007 р.), відмінник освіти (2017 р.). Академік Академії будівництва України, член міжнародної асоціації мостовиків IABSE (International Association for Bridge and Structural Engineering), член спеціалізованої Вченої ради ОДАБА - Д41.085.01 та  спеціалізованої Вченої ради НДІБК - К26.833.01 (м.Київ), член наукової ради Міністерства освіти і науки України.

Працював професором (2006 р.), з 2007 р. по теперішній час – завідувач кафедри Техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності Уманського державного педагогічного університету. За сумісництвом з 2007 р. по теперішній час працює професором кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд ОДАБА.

Автор понад 200 наукових праць, в тому числі 12 патентів та 5 монографій. Під керівництвом Азізова Т.Н. підготовлено та захищено 9 дисертацій на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук.

Область наукових інтересів: жорсткість залізобетонних конструкцій з тріщинами при крученні та її вплив на просторову роботу перекриттів і мостів; сейсмічно безпечні конструкції будівель і споруд, комбіновані будівельні конструкції.

АГАЄВА ОЛЬГА АЙЯРІВНА

доцент

У 2014 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобула кваліфікацію «Магістр».

Працює над дисертаційною роботою: «Розрахункова надійність прогінних залізобетонних конструкцій».

З 2017 року - асистент кафедри Будівельних конструкцій, з 2018 року - асистент кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Область наукових інтересів: надійність залізобетонних конструкцій.

БОНДАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

У 2000 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобув кваліфікацію магістр.

У 2007 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Міцність залізобетонних балок в зоні дії поперечних сил з урахуванням технологічної  пошкодженості».

З 2003 по 2007 рік працював на кафедрі Опору матеріалів, з 2007 року працює на кафедрі Залізобетонних та кам’яних конструкцій.У 2012 році присвоєне вчене звання доцента кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій. 

Співавтор більше 30 наукових і науково-методичних робіт.

Область наукових інтересів: випробування будівельних конструкцій, чисельні дослідження (у тому числі за нелінійними моделями деформування) залізобетонних конструкцій за допомогою сучасних програмних комплексів на основі методу скінчених елементів

ДРАПАЛЮК МАРИНА ВІКТОРІВНА

кандидат технічних наук, доцент

У 1999 році закінчила Луганський національний аграрний університет за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Модифіковані бетони з нормованими деформативними властивостями для споруд спеціального призначення».

З 2016 року працювала на кафедрі Будівельних конструкцій на посаді доцента. З 2018 року – на посаді доцента кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Автор понад 40 наукових і науково-методичних робіт, співавтор навчального посібника.

Область наукових інтересів: модифіковані бетони для споруд спеціального призначення.

КАРП'ЮК ФЕДІР РОМАНОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

У 2001 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Міцність, деформативність та тріщиностійкість похилих перерізів таврових попередньо напружених залізобетонних балок». 

З 2007 року працював на посаді асистента кафедри Опору матеріалів. З 2009 року – на посаді доцента кафедри Опору матеріалів та кафедри Будівельних конструкцій. З 2018 року – на посаді доцента кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Автор понад 30 наукових праць, монографії, навчального посібника, 6 методичних вказівок.

Область наукових інтересів: міцність, деформативність та тріщиностійкість похилих перерізів залізобетонних елементів.

КОВТУНЕНКО ДАРІЯ ОЛЕГІВНА

асистент

У 2009 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобула кваліфікацію «магістр».

З 2009 року працює над кандидатською дисертацією: «Напружено-деформований стан опорних перетинів стиснутих стінових елементів».

З 2012 року працювала на посаді асистента на кафедрі Будівельних конструкцій. З 2018 року працює на посаді асистента кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Співавтор декількох наукових і навчально-методичних робіт.

Область наукових інтересів: з’єднання стінових елементів з пінобетону у панельних будівлях.

КОСТЮК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

кандидат технічних наук, професор

У 1984 р. закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Кандидат технічних наук (1991 р.). Тема дисертації «Міцність та деформативність елементів із керамзитобетону на карбонатному піску при короткочасній дії навантаження».

Директор Інженерно-будівельного інституту ОДАБА з 2009 року. Професор по кафедрі Залізобетонних та кам’яних конструкцій (2014 р.), член-кореспондент Академії будівництва України, член міжкафедрального семінару по захисту кандидатських дисертацій. З 2018 року – професор кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Автор понад 125 наукових і навчально-методичних робіт, у тому числі чотирьох навчальних посібників з грифом МОНМС, п’яти рекомендацій, шести технічних умов, трьох монографій. Під керівництвом Костюка А.І. підготовлено та захищено 3 дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук.

Область наукових інтересів: конструкції з легких бетонів на місцевих пористих заповнювачах та конструкції з ніздрюватих бетонів.

КРАВЧЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

У 2003 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

У 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Несуча здатність та деформативність керамзитобетонних огороджуючих конструкцій».

З 2008 року працював на кафедрі Будівельних конструкцій асистентом кафедри, з 2012 року – на посаді доцента. З 2018 року працює на посаді доцента кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд. У 2015-2016 навчальному році нагороджений почесною грамотою за активну участь в навчально-методичній роботі.

Співавтор 40 наукових і навчально-методичних робіт, в тому числі 12 методичних вказівок. 

Область наукових інтересів: застосування легких бетонів у сучасних будівельних конструкціях та методи їх розрахунку.

МАЙСТРЕНКО ОКСАНА ФЕДОРІВНА

кандидат технічних наук, доцент

У 1997 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури і отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

У 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів».

З 2000 року працює асистентом потім на посаді доцента кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій. У 2005 році присвоєне вчене звання доцента кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій. У 2005-2007 роках одержувала стипендію Кабінету Міністрів для молодих вчених.

У 2017-2018 навчальному році виконувала обов’язки завідуючого кафедрою Залізобетонних та кам’яних конструкцій. Вчений секретар міжкафедрального семінару по захисту кандидатських дисертацій.

Співавтор більше ніж 70 наукових і науково-методичних робіт, в тому числі 4 навчальних посібники, серед яких 2 – з грифом МОН України, 2 технічних умов та 2 монографії.

Область наукових інтересів: будівельні матеріали з використанням відходів промислового виробництва, у тому числі продуктів спалювання твердих побутових відходів.

МАЛАХОВ ВІКТОР ВАЛЕРІЙОВИЧ

кандидат технічних наук, старший викладач

У 2010 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобув кваліфікацію магістр.

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Міцність та деформативність залізобетонних стиків при динамічному навантаженні».

З 2012 року працює на кафедрі Залізобетонних та кам’яних конструкцій на посаді асистента, з 2017 року – на посаді старшого викладача кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд. 

Автор та співавтор більше ніж 30 наукових і науково-методичних робіт.

Область наукових інтересів: петльові стики при динамічних навантаженнях.

МУРАШКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

доктор технічних наук, доцент

У 2005 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобув кваліфікацію магістр.

У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Розрахунок багатоповерхових безригельних будівель на сейсмічні впливи».

З 2005 року працював у Одеській регіональній комплексній лабораторії сейсмостійкості та надійності будівель та споруд, займався науково-технічним супроводом об’єктів експериментального будівництва.

З 2007 року працює на кафедрі Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд. Двічі відзначався званням кращого викладача року. Є сертифікованим інженером-проектувальником та експертом з обстеження будівель і споруд.

Автор 25 наукових і навчально-методичних робіт.

Область наукових інтересів: сейсмостійкість і надійність будівель та споруд; технологічна пошкодженість бетону.

ПОСТЕРНАК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

У 2005 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобув кваліфікацію «магістр».

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Стінові елементи з конструкційно-теплоізоляційного безавтоклавного пінобетону при позацентровому навантаженні».

З 2006 року працював на кафедрі Металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій. З 2008 року працював на кафедрі Будівельних конструкцій на посаді асистента, а з 2010 року – на посаді доцента. У 2012 році присвоєне вчене звання доцента кафедри Будівельних конструкцій. У 2017-2018 навчальному році виконував обов’язки завідуючого кафедрою Будівельних конструкцій. З 2018 року працює доцентом кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд. 

З 1 вересня 2010 року працює заступником директора Інженерно-будівельного інституту.

Нагороджувався почесною грамотою департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації (2015 р.) та два рази відзначався званням кращого викладача року (за 2010-2011 та 2014-2015 навчальні роки). У 2015 році став лауреатом щорічної Премії Одеської обласної ради в номінації «За наукові досягнення».

Співавтор більше ніж 65 наукових і науково-методичних робіт, в тому числі 3 навчальних посібників, серед яких 2 – з грифом МОНМС України, 1 монографія.

Область наукових інтересів: Дослідження напружено-деформованого стану та міцності конструкцій з легкого бетону.

ПУШКАР НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри

У 1998 р. закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і отримала диплом з відзнакою.

У 2003 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Технологічна пошкодженість бетону і робота залізобетонних згинальних елементів по похилим перерізам».

З 2001 року працювала асистентом кафедри Опору матеріалів, з 2003 року – асистентом, а потім на посаді доцента кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій. У 2006 році присвоєне вчене звання доцента кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій. З 2012 року працює на посаді професора кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

У період з 2005 по 2011 рік працювала заступником директора Інженерно-будівельного інституту ОДАБА, у період з 2012 по 2015 рік – директором Центру доакадемічної освіти ОДАБА. Член міжкафедрального семінару по захисту кандидатських дисертацій.У 2015 році нагороджена почесною грамотою за активну участь у навчально-методичній роботі.

Автор та співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних робіт, у тому числі чотирьох навчальних посібників з грифом МОН України і трьох монографій, має патент на корисну модель «Установка для випробування моделей залізобетонних арок з шарнірною схемою обпирання». Під керівництвом Пушкар Н.В. підготовлено та захищено чотири дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук.

Область наукових інтересів: технологічна пошкодженість бетонних і залізобетонних елементів та її вплив на роботу конструкцій; температурні кліматичні впливи на конструкції будівель і споруд.

ЧЕРНЄВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА

кандидат технічних наук, доцент

У 2006 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

У 2010 році  захистила кандидатську дисертацію на тему «Напружено-деформований стан та міцність кам’яної кладки при зрізі».

З 2006 року працювала на кафедрі Архітектурних конструкцій, реконструкції та реставрації будівель та споруд і їх комплексів. З 2008 року працювала на кафедрі Будівельних конструкцій на посаді асистента, а з 2010 року – на посаді доцента. З 2018 року працює на посаді доцента кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Стала кращим викладачем за 2008-2009 та 2009-2010 навчальні роки, нагороджена почесною грамотою за активну участь в навчально-методичній роботі.

Є співавтором монографії «Зріз кам’яних конструкцій» (2010 р.), навчального посібника з грифом МОН України «Будівельні конструкції», має патент на корисну модель «Спосіб підсилення стику стін».

Область наукових інтересів: робота кам’яної кладки на зріз, дослідження залишкового ресурсу пошкоджених залізобетонних та кам'яних конструкцій.

ЧОБАН ГРИГОРІЙ СТЕПАНОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

У 1971 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут, отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

У 1988 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Расчёт и конструирование железобетонных неразрезных балок на основе экспериментально-теоретических зависимостей между внутренними усилиями и жёсткостью сечений».

З 1974 року працював на кафедрі Залізобетонних і кам’яних конструкцій асистентом, потім – на посаді доцента. Декілька років працював на кафедрі Інженерних конструкцій атомних і теплових електростанцій і на кафедрі Будівельних конструкцій. У 1994 році присвоєне вчене звання доцента кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій.

З 1991 року працював заступником декана факультету «Промислове та цивільне будівництв», а у 2008-2014 навчальних роках – деканом факультету «Будівництво». Нагороджений медаллю «За освоение целинных земель» і почесними грамотами.

Співавтор більше ніж 65 наукових і науково-методичних робіт.

Область наукових інтересів: розрахунок і конструювання залізобетонних конструкцій по деформованій схемі.

ШЕХОВЦОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент

У 2007 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури, здобув кваліфікацію магістра з будівництва (диплом з відзнакою).

У 2011 році захистив дисертацію на тему: «Міцність залізобетонних плит при продавлюванні штампами різної геометрії».

З 2010 року почав працювати в ОДАБА на посаді асистента кафедри Будівельних конструкцій. На посаді доцента кафедри Залізобетонних і кам’яних конструкцій працює з 2011 року. У 2016 році присвоєне вчене звання доцента кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій.

Автор та співавтор 27 наукових і навчально-методичних робіт, серед яких 1 монографія.

Область наукових інтересів: експериментальні дослідження різноманітних залізобетонних та кам’яних конструкцій, чисельні дослідження (у тому числі за нелінійними моделями деформування) залізобетонних конструкцій за допомогою сучасних програмних комплексів на основі методу скінчених елементів.

ГРИНЬОВА ІРИНА ІВАНІВНА

асистент

У 2015 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» і здобула кваліфікацію «магістр».

Працює над кандидатською дисертацією: «Напружено-деформований стан та залишкова несуча здатність позацентрово стиснутих кам’яних стовпів».

З 2018 року працює на посаді асистента кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Автор та співавтор 8 науково-технічних статей.

Область наукових інтересів: дослідження напружено-деформованого стану кам’яних конструкцій.

СЬОМІНА ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА 

кандидат технічних наук, асистент

У 2013 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури  і здобула кваліфікацію магістр за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Напружено-деформований стан приопорних ділянок прогінних залізобетонних елементів за дії циклічного знакопостійного навантаження».

З 2017 року працює асистентом кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Автор та співавтор 16-ти науково-технічних статей, співавтор двох монографій та двох навчальних посібників та трьох навчально-методичних праць.

Область наукових інтересів: дослідження напружено-деформованого стану залізобетонних конструкцій в умовах дії малоциклових знакопостійних та знакозмінних навантажень.

АШЕЙКО ЄЛИЗАВЕТА СЕРГІЇВНА

провідний інженер, секретар кафедри

У 1977 році закінчила Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Виробництво будівельних виробів та конструкцій» і здобула кваліфікацію інженер-будівельник-технолог.

З 1979 року працювала інженером кафедри Залізобетонних та кам'яних конструкцій, з 1981 року – інженером ІІ категорії, з 1993 року – інженером І категорії, з 2005 року – провідним інженером кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Відповідальна за прийом та сдачу в архів академії дипломних проектів випускників кафедри після захисту.

ПАЛЬКО ІННА ВОЛОДИМИРІВНА

завідуюча лабораторією

У 1988 році закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова за фахом інженер-технолог.

З 2008 року – інженер кафедри Будівельних конструкцій, з 2013 року – завідуюча лабораторією кафедри. З 2018 року працює на кафедрі Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

ПРОНЬКО ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

інженер першої категорії 

У 1978 році закінчила Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво» і здобула кваліфікацію інженер-гідротехнік.

З 1978 року працювала лаборантом кафедри Залізобетонних та кам'яних конструкцій, з 1979 року – старшим лаборантом, з 1980 року – інженером ІІ категорії, з 2005 року – інженером І категорії кафедри Залізобетонних конструкцій та транспортних споруд.

Секретар екзаменаційної комісії по захисту дипломних проектів випускників кафедри.