Випускники-медалісти
2021-2022 рік
Малець Оксана Михайлівна - золота медаль
Ремешило Анна Ігорівна - золота медаль
Хлян Христина Орестівна - золота медаль
Деркач Софія Олександрівна - срібна медаль
Дмитрів Денис Романович - срібна медаль
Хомік Діана Василівна - срібна медаль
2020-2021 рік
Панченко Денис Вадимович - золота медаль
Токар Мар'яна Сергіївна - золота медаль
Півоварчук Максим Володимирич - срібна медаль
2019-2020 рік
Малець Софія Михайлівна - золота медаль
Масюк Олег Ярославович - золота медаль
Демків Юлія Іванівна - золота медаль
Федик Оксана Петрівна - золота медаль
Компанієць Вікторія Олександрівна - срібна медаль
2018-2019 рік
Демкевич Іванна Богданівна - срібна медаль
2017-2018 рік
Ремешило Ольга Ігорівна - золота медаль
Борис Іванна Михайлівна - срібна медаль
Кушик Юлія Миколаївна - срібна медаль
Пугачук Лілія Михайлівна - срібна медаль
2016-2017 рік
Гоза Анастасія Андріївна - золота медаль
2015-2016 рік
Левицька Марія Андріївна - золота медаль
Кіт Юрій Орестович - золота медаль
2014-2015 рік
Білецький Тарас Андрійович - золота медаль
Саловий Іван Сергійович - золота медаль
Гуменчук Надія Іванівна - срібна медаль
Когут Віталій Андрійович - срібна медаль
2013-2014 рік
Бондаренко Наталя Сергіївна - золота медаль
Вербенець Ірина Володимирівна - срібна медаль
Мандзюк Остап Романович - срібна медаль
Стасів Зоряна Олександрівна - срібна медаль
Тріла Ольга Іванівна - срібна медаль
2012-2013 рік
1. Петруха Галина Юріївна - срібна медаль,
2. Базюк Тарас Богданович - срібна медаль,
3. Шалавило Ірина Петрівна - срібна медаль,
2011-2012 рік
1. Грицунь Тетяна Михайлівна - срібна медаль,
2. Гайдук Ольга Миколаївна - срібна медаль,
3. Яценьо Олена Іванівна - срібна медаль
2010-2011 рік
1. Ходонович Андрій Романович - золота медаль, ЗНО з хімії написав на 200 балів,
2. Козак Роксолана Ігорівна - срібна медаль,
2008-2009 рік
1. Галамай Ольга Романівна - золота медаль,
2. Петруха Христина Юріївна - золота медаль
3. Мандзюк Олена Романівна - срібна медаль
4. Редька Надія Олександрівна - срібна медаль
2007-2008 рік
1. Вербенець Дарія Володимирівна - золота медаль
2. Рибій Мар’яна Михайлівна - золота медаль
3. Федунь Зоряна Романівна - золота медаль
4. Філь Уляна Леонідівна - золота медаль
5. Качмар Катерина Володимирівна - срібна медаль
6. Міщук Василь Михайлович - срібна медаль
7. Роман Анна Ярославівна - срібна медаль
8. Росик Ольга Ярославівна - срібна медаль
2006-2007 рік
1. Бісик Юрій Богданович - золота медаль
2. Рудейко Анна Вікторівна - золота медаль
3. Кунанець Наталія Володимирівна – золота медаль
2005-2006 рік
1. Галамай Ніна Романівна - золота медаль
2. Пойда Катерина Вікторівна - золота медаль
3. Роса Світлана Володимирівна - срібна медаль
4. Суворова Вікторія Леонідівна - срібна медаль
2004-2005 рік
1. Канюк Ірина Миколаївна - золота медаль
2. Потупа Оксана Ігорівна - золота медаль
3. Собко Наталія Борисівна - золота медаль
4. Штифурко Тетяна Віталіївна - золота медаль
5. Раткевич Юлія Олексіївна - срібна медаль
2003-2004 рік
1. Башко Галина Михайлівна - золота медаль
2. Зінько Оксана Михайлівна - золота медаль
3. Іодловський Богдан Володимирович - золота медаль
4. Кобиця Ольга Ігорівна - золота медаль
5. Кунанець Марта Володимирівна - золота медаль
6. Лукачук Олена Василівна - золота медаль
7. Малецька Ірина Ігорівна - золота медаль
8. Ребець Надія Михайлівна - золота медаль
9. Формазюк Олег Віталійович - срібна медаль
2002-2003 рік
1. Дячук Ірина Борисівна - золота медаль
2. Пиж Василина Степанівна - золота медаль
3. Левицька Уляна Василівна - срібна медаль
2001-2002 рік
1. Костецька Галина Степанівна - золота медаль
2. Лукасевич Роман Ярославович - золота медаль
3. Мельник Олена Павлівна - золота медаль
4. Глєбкова Світлана Володимирівна - срібна медаль
5. Мулярчук Наталія Василівна - срібна медаль
6. Шепітко Тетяна Степанівна - срібна медаль
2000-2001 рік
1. Пойда Ольга Вікторівна - золота медаль
2. Рева Андрій Петрович - золота медаль
3. Прядко Олександр Сергійович - срібна медаль
4. Тімукова Тетяна Юріївна - срібна медаль