Mistrzostwa Powiatu
w Unihokeju

Chłopcy Mistrzami Powiatu w Unihokeju

18 i 19 października w sali sportowej ZSP nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju. Z naszej szkoły brały udział dziewczęta i chłopcy, zarówno z klas młodszych i starszych. Najpierw do rywalizacji przystąpiły dziewczęta i chłopcy z klas VII - VIII ze szkół w SP 1 Pleszew, Kowalew, Broniszewice i Żegocin. Obie drużyny z naszej szkoły zajęły III miejsce. Opiekunami byli pani M. Zajda i pan P. Szczepaniak.

Następnego dnia odbyły się rozgrywki w ramach Igrzysk Dzieci. Do turnieju przystąpiły zespoły ze SP w Żegocinie, SP nr 1 w Pleszewie, Kowalewie i Taczanowie. Najlepsi okazali się nasi chłopcy, którzy wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce uzyskując awans do zawodów rejonowych. Dziewczynki uplasowały się na ostatnim stopniu podium. Opiekunami byli pani E. Wojciechowska i pan P. Szczepaniak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.