2022/2023
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
W dniu 23.06.2023 na zakończenie roku szkolnego, uczniowie naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale za osiągnięcia, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz za zaangażowanie na rzecz sportu szkolnego. Gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Rugby Tag
Płeć: Chłopcy i Dziewczęta
Szczebel zawodów: województwo
Data zawodów: 13-06-2023
Miejsce zawodów: Kraków stadion Juvenii
Zdobyte miejsce: X
Reprezentanci:
Bąkowska Alicja(kl4), Mazgaj Dawid(kl6), Pałgan Tymoteusz(kl5), Skowronek Marcin(kl5), Ślaga Dominik(kl5), Ślaga Ireneusz(kl4), Waluś Julia(kl5), Wilk Karol(kl5).
Szkolna Liga Rugby Tag
W dniu 31-05-2023 na trawiastym boisku w Rabie Niżnej odbyły się mistrzostwa gminy w Szkolnej Lidze Rugby Tag. Był to nasz pierwszy występ w tego typu rozgrywkach. Nasza szkoła wystartowała w trzech kategoriach wiekowych, jako klasa 4, 5 i 6 klasa.
Reprezentowali nas:
Bąkowska Alicja, Jurczak Patrycja, Kaletka Krzysztof, Kot Piotr, Kowalczyk Antoni, Lach Nikola, Łacna Justyna, Mazgaj Dawid, Mazgaj Hubert, Murzyn Anna, Nowak Jakub, Pałgan Tymoteusz, Skowronek Marcin, Skowronek Michał, Struś Marek, Struś Tomasz, Ślaga Dominik, Ślaga Ireneusz, Ślaga Sebastian, Waluś Julia, Wilk Karol, Wiśniowski Mikołaj.
Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU
Dnia 12 maja 2023 r. uczennice naszej szkoły z trzeciej klasy reprezentowały powiat limanowski w kategorii U 10 w wojewódzkich rozgrywkach sportowych piłki nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" kończąc zmagania na ćwierćfinale. Gratulujemy!
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Piłka Nożna "6"
Płeć: Chłopcy i Dziewczęta
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 12-05-2023
Miejsce zawodów: Kasinka Mała
Zdobyte miejsce:
miejsce IV-VI dziewczęta
miejsce IV-VI chłopcy
Reprezentanci:
Wilk Karol, Ślaga Ireneusz, Ślaga Dominik, Mazgaj Dawid, Kaletka Krzysztof, Nowak Stanisław, Skowronek Marcin.
Cichorz Marcelina, Łacna Oliwia, Waluś Julia, Lulek Aleksandra, Łacna Natalia, Mazgaj Paulina, Złydaszyk Justyna.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Piłka Nożna
Płeć: Dziewczyny
Szczebel zawodów: powiat
Data zawodów: 05-05-2023
Miejsce zawodów: Limanowa
Zdobyte miejsce:
III- miejsce
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Łacny Aleksandra, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Piłka Nożna
Płeć: Chłopcy, Dziewczyny
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 28-04-2023
Miejsce zawodów: Kasinka Mała
Zdobyte miejsce:
Dziewczyny I- miejsce, Chłopaki III- miejsce
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Łacny Aleksandra, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
Ceklarz Karol, Grygiel Kacper, Jaroszek Mateusz, Kowalczyk Jakub, Łacny Dawid, Pietrzak Michał, Ślaga Jakub, Wilk Filip
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Drużynowe Biegi Przełajowe
Płeć: Chłopcy i Dziewczęta
Szczebel zawodów: Powiatowe
Data zawodów: 18-04-2023
Miejsce zawodów: Limanowa-Bulwary
Zdobyte miejsce:
miejsce VII drużynowo dziewczęta
miejsce X drużynowo chłocy
Indywidualnie najlepsi:
Lulek Aleksandra msc-8
Złydaszyk Justyna msc-14
Reprezentanci:
Wilk Karol, Ślaga Dominik, Struś Marek, Pałgan Tymoteusz, Mazgaj Dawid, Kaletka Krzysztof, Nowak Jakub.
Lulek Aleksandra, Łacna Natalia, Mazgaj Paulina, Plewnia Anna, Popławska Dominika, Złydaszyk Justyna.
LODOWISKO
W dniu 22-03-2023 Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach integracyjnych na lodowisku w Nowym Targu.
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Piłka siatkowa
Płeć: Chłopcy
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 14-03-2023
Miejsce zawodów: Lubomierz SP nr 1
Zdobyte miejsce:
miejsce V
Reprezentanci:
Bogacz Iwo, Jarosz Kacper, Kaletka Krzysztof, Mazgaj Dawid, Jakub Nowak, Nowak Stanisław, Pałgan Tymoteusz, Skowronek Marcin, Ślaga Dominik, Wilk Karol
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Siatkówka
Płeć: Chłopcy
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 24-02-2023
Miejsce zawodów: Raba Niżna
Zdobyte miejsce:
V-VII miejsce
Reprezentanci:
Ceklarz Karol, Grygiel Kacper, Jaroszek Mateusz, Kowalczyk Jakub, Łacny Dawid, Pietrzak Michał, Wilk Filip
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Siatkówka
Płeć: Dziewczęta
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 23-02-2023
Miejsce zawodów: Raba Niżna
Zdobyte miejsce:
II miejsce
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Unihokej
Płeć: Dziewczęta
Szczebel zawodów: Województwo
Data zawodów: 30-11-2022
Miejsce zawodów: Nowy Targ
Zdobyte miejsce:
III miejsce
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Łancy Aleksandra, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Unihokej
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 22-11-2022
Miejsce zawodów: Kasina Wielka SP 2
Zdobyte miejsce:
III miejsce - dziewczyny, miejsce III - chłopcy
Reprezentanci:
Cichorz Marcelina, Zuzanna Krieger, Mazgaj Paulina, Mazgaj Wiktoria, Plewnia Anna, Polak Liliana, Waluś Julia,
Jarosz Kacper, Kaletka Krzysztof, Nowak Stanisław, Pałgan Tymoteusz, Skowronek Marcin, Ślaga Dpominik, Wilk Karol
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Unihokej
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: Powiat
Data zawodów: 04-11-2022
Miejsce zawodów: Stara Wieś
Zdobyte miejsce:
1 miejsce – dziewczyny, 4 miejsce – chłopcy
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Łancy Aleksandra, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
Ceklarz Karol, Grygiel Kacper, Kowalczyk Jakub, Pietrzak Michał, Lelek Amadeusz, Wilk Filip,
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Tenis stołowy - indywidualny
Płeć: chłopcy
Szczebel zawodów: gmina
Data zawodów: 03-11-2022
Miejsce zawodów: Łostówka
Zdobyte miejsce: udział w zawodach
Reprezentanci:
Ceklarz Karol, Grygiel Kacper, Ślaga Jakub.
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Powiatowy Turnieju Szachów Drużynowych w ramach IGRZYSK DZIECI
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: Powiat
Data zawodów: 28-10-2022
Miejsce zawodów: SP 1 Mszana Dolna
Zdobyte miejsce: 7
Reprezentanci:
Kot Piotr, Pałgan Tymoteusz, Nawara Natalia, Kowalczyk Antoni.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Unihokej
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: Gmina
Data zawodów: 27-10-2022
Miejsce zawodów: Kasina Wielka SP 2
Zdobyte miejsce:
1 miejsce – chłopcy, 2 miejsce – dziewczyny
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Łancy Aleksandra, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
Ceklarz Karol, Grygiel Kacper, Kowalczyk Jakub, Lelek Amadeusz, Wilk Filip,
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Piłka halowa
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 12-10-2022
Miejsce zawodów: Kasina Wielka SP 2
Zdobyte miejsce:
dziewczyny - miejsce – chłopcy- miejsce IV w grupie
Reprezentanci:
Mazgaj Paulina, Mazgaj Wiktoria, Nowak Martyna, Plewnia Anna, Popławska Dominika, Waluś Julia, Złydaszyk Justyna
Jarosz Kacper, Kaletka Krzysztof, Nowak Jakub, Nowak Karol, Nowak Stanisław, Pałgan Tymoteusz Skowronek Marcin, Skowronek Michał
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Piłka Halowa
Płeć: Dziewczęta
Szczebel zawodów: powiat
Data zawodów: 12-10-2022
Miejsce zawodów: Mszana Dolna
Zdobyte miejsce:
4 miejsce – dziewczyny
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Indywidualna LA
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: powiat
Data zawodów: 07-10-2022
Miejsce zawodów: Mszana Dolna
Zdobyte miejsce:
Skok w dal/ 7 miejsce- Frasunek Gabriela, 11 miejsce Pietrzak Michał, 12 miejsce- Wilk Filip
Pchnięcie kulą/ 5 miejsce- Mazgaj Patrycja, 7 miejsce- Waluś Aleksandra, 14 miejsce- Jakub Kowalczyk
Bieg na 100m/ 4 miejsce- Kowalczyk Jakub, 7 miejsce- Nowak Katarzyna
Bieg na 300m/ 7 miejsce- Pietrzak Michał
Bieg na 600m/ 3 miejsce- Nowak Paulina
Sztafeta 4x 100m/ 4 miejsce- Kowalczyk Jakub, Lelek Amadeusz, Wilk Filip, Pietrzak Michał
5 miejsce- Frasunek Gabriela, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Olesiak Gabriela
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
Kowalczyk Jakub, Lelek Amadeusz, Wilk Filip, Pietrzak Michał
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Piłka Halowa
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: miejskie / gminne
Data zawodów: 07-10-2022
Miejsce zawodów: Kasinka Mała
Zdobyte miejsce:
1 miejsce – dziewczyny, 3 miejsce – chłopcy
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
Ceklarz Karol, Kowalczyk Jakub, Lelek Amadeusz, Krygiel Kacper, Ślaga Jakub, Wilk Filip, Pietrzak Michał
IGRZYSKA DZIECI
Dyscyplina: Sztafetowe biegi przełajowe
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: powiat
Data zawodów: 27-09-2022
Miejsce zawodów: Mszana Dolna
Zdobyte miejsce:
6 miejsce – dziewczyny, chłopcy- 12miejsce
Reprezentanci:
Bąkowska Alicja, Łacna Natalia, Mazgaj Paulina, Mazgaj Wiktoria, Plewnia Anna, Waluś Julia, Złydaszyk Justyna
Jarosz Kacper, Nowak Jakub, Nowak Stanisław, Pałgan Tymoteusz, Ślaga Dominik, Wilk Karol
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina: Sztafetowe biegi przełajowe
Płeć: Dziewczęta, chłopcy
Szczebel zawodów: powiat
Data zawodów: 27-09-2022
Miejsce zawodów: Mszana Dolna
Zdobyte miejsce:
2 miejsce – dziewczyny, chłopcy- ze względu na brak jednego zawodnika nie uczestniczyli w rywalizacji.
Reprezentanci:
Frasunek Gabriela, Łacna Milena, Mazgaj Patrycja, Nowak Katarzyna, Nowak Paulina, Olesiak Gabriela, Waluś Aleksandra
Ceklarz Karol, Kowalczyk Jakub, Lelek Amadeusz, Łacny Dawid, Krygiel Kacper