Результати онлайн-опитувань учасників освітньо-наукового процесу за PhD-програмою Публічне управління та адміністрування, проведених Центром внутрішньої системи забезпечення якості освіти 

ОПИТУВАННЯ АСПІРАНТІВ

у ІІ семестрі 2021-2022 н.р. щодо освітньо-наукової програми та її реалізації

у І семестрі 2022-2023 н.р. щодо  академічної доброчесності та якості освіти


ОПИТУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ

у ІІ семестрі 2021-2022 н.р. щодо освітньо-наукової програми та її реалізації

у І семестрі 2022-2023 н.р. щодо  академічної доброчесності та якості освіти


ОПИТУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ


РЕКОМЕНДАЦІЇ 

Центру внутрішньої системи забезпечення якості освіти за результатами онлайн-опитування зацікавлених осіб PhD-програми Публічне управління та адміністрування

у 2021-2022 н.р.

 

1. Посилити академічну вимогливість до здобувачів вищої освіти з метою підвищення конкурентоспроможності випускників PhD-програми Публічне управління та адміністрування на ринку праці.

2. Підвищувати професійну компетентність у педагогічній діяльності викладачів, відповідно до вимог часу.

3.     Впроваджувати інноваційні інформаційні та інтерактивні технічні засоби навчання в освітньо-науковий процес.

4.  Підвищувати рівень дотримання доброчесності й високої академічної культури в академічному просторі Університету.

5.   Забезпечувати прозорість і академічну справедливість під час складання здобувачами вищої освіти екзаменаційної сесії та підсумкової атестації.

6. Формувати комфортний психологічний клімат під час проведення аудиторних занять, підтримувати атмосферу довіри й творчості серед здобувачів вищої освіти.

7.     Дотримуватися норм педагогічної етики, моралі, професійних цінностей та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітньо-наукового процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності.

8. Посилити залучення аспірантів до міжнародної академічної спільноти, зокрема через виступи на конференціях, публікації, участь у спільних дослідницьких проєктах, стажування.

9. Переглянути зміст (набір навчальних дисциплін) освітньо-наукової  програми, доповнивши стажуванням в органах публічної влади, електронним урядуванням, комунікаціями у публічному управлінні, місцевим самоврядуванням, збільшивши кількість годин для практики та кількість профільних предметів.

10.  Покращити взаємодією здобувачів вищої освіти і викладачів в освітньо-науковому процесі за ОНП.


Результати анкетування аспірантів 2020_2021 н.р..pdf
Результати анкетування викладачів аспірантури.2020_2021.pdf