Методична робота

2022-2023 навчальний рік

Педагогіка партнерства

Аудіовідеокниги «Співець філософії щастя»

жайворонки.MP4
зозуля та дрізд.MP4
годинникові колеса.MP4

1 листопада 2022 року відбулося засідання Житомирського обласного методоб'єднання викладачів української мови та літератури ЗФПО  на базі Житомирського фазового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

У рік 140-річчя Івана Огієнка говорили про його духовну спадщину та впровадження її в роботу українського філолога.

Важливою складовою зустрічі стало звернення до освітян Тараса Креміня -   Уповноваженого із захисту української мови.

Провели віртуальну екскурсію в музей Огієнка в Брусилові.


Радіодиктант 2022

Студенти Коростишівського педагогічного коледжу – учасники флешмобу 

7 грудня 2022 року студенти та викладачі взяли участь у регіональних педагогічних читаннях "Педагогіка серця Григорія Сковороди".


#ДекадаЦК

2021-2022 навчальний рік

Засідання круглого столу «Самобутність української мови: проблеми та перспективи»

22 лютого 2022 року викладачі комісії взяли участь у засіданні круглого столу «Самобутність української мови: проблеми та перспективи» серед закладів ФПО Центрального регіону України.

Під час засідання обговорили актуальні питання збереження самобутності української мови, проаналізували фактори, які сприяють та перешкоджають функціонуванню мови у сферах суспільства, окреслили шляхи розв’язання проблем та забезпечення престижності української мови.

9 листопада - День української писемності та мови

IMG_3012.MOV

Педагогічний онлайн-марафон

Циклова комісія викладачів української літератури та мови з методикою навчання долучається до педагогічного онлайн-марафону. 

 #zentrregion #pedmarafon    #SumZentrGumPed   #lebped  #gumped

IMG_6657.MP4
video_2021-10-09_17-57-20.mp4

Всеукраїнський мистецький фестиваль

#декадаЦК

Декада циклової комісії викладачів української літератури та  мови з методикою навчання

#декадаЦК.pdf

Літературні читання "Весна починається з Шевченка"

Таку назву мають літературні читання, які щороку проходять у коледжі в рамках декади української мови та літератури.

Його називають пророком і символом, Великим Кобзарем і українським

генієм. Він не вписувався в рамки свого часу, тому що завжди ішов попереду його. Не мав страху і не запобігав перед авторитетами, не плазував і не просив.

Хочеться, щоб усі знали, що вірші Шевченка – це не тільки «Мені

тринадцятий минало», «Садок вишневий коло хати», а й безліч інших цікавих, гарних та змістовних поезій.

Вірш Т.Г. Шевченка "Доля" у виконанні Валерії Чупири.

Переглядайте роботи учасників читань за покликанням

https://cutt.ly/Zze0nl8


"Милий мій, ти для мене зруйнований храм" Леся Українка - Максим Славинський

Вікторія Савіцька

Перемога... Друга перемога у флешмобі "Поезія - це завжди неповторність..." 💕

Це неймовірне відчуття щастя, шалений рівень радості і стан емоційного задоволення. 😇Щиро дякую організаторам конкурсу за чудову можливість випробувати щось по-справжньому чудове. 💖Подарована збірка віршів нереально крута, яка здатна захопити настільки, що весь світ відходить на другий план. Спасибі Вам! 🌸І обіцяю, далі - більше! ❤️°А ще для мене це не просто збірка, а згадка про вас щирих, хороших та незрівнянних! 😘°Бажаю усім читачам, аби до їх рук потрапляла поезія, котра сягає глибин душі і творить там чудеса! 💫 
Lina_Poetry2.mp4



Вітаємо Вікторію Савіцьку!

Запрошуємо всіх до участі у флешмобі.

Цьогорічний флешмоб «Поезія – це завжди неповторність…» ми присвячуємо творчості Ліни Костенко @lina_kostenko.ua , яка 19 березня святкує ювілей.

Умови участі

1. Створити пост в особистому профілі Instagram чи Facebook, розмістивши улюблений вірш Ліни Костенко у власному виконанні

2. Відмітити нашу сторінку @korpk_official

3. Обовязково вставити хештег #korpk_poetry.

Доступ до вашого профілю має бути відкритим

Приз переможцю – збірка віршів Ліни Костенко.

З повагою та любов’ю до творчості Ліни Василівни Костенко - організатори конкурсу💙💛

Тиждень української мови та літератури 

(3-11 березня)

Березень у кожного українця асоціюється не тільки з весною та Міжнародним жіночим днем, а й з іменем Великого Кобзаря, адже народився Тарас Григорович 9 березня 1814 року. Його називають пророком і генієм. Його талант безмежний і багатогранний. Він не вписувався в рамки свого часу, тому що завжди йшов попереду. Не мав страху і не запобігав перед авторитетами, не плазував і не просив. Його сила волі, наполегливість, уміння бачити світ під власним кутом зору, талант і працелюбність вражають. Хочеться, щоб усі знали, що вірші Шевченка – це не тільки «Мені тринадцятий минало», «І золотої, й дорогої», «Заповіт», «Садок вишневий коло хати», а й безліч інших цікавих, гарних та змістовних поезій. Саме цьому й були присвячені традиційні літературні читання «Весна починається з Шевченка», які пройшли в Коростишівському педагогічному коледжі 10 березня в рамках тижня української мови та літератури. Свято вкотре розкрило таланти наших вихованців і довело, що твори Шевченка завжди хвилюють душу, адже в них ідеться про вічні цінності: добро і зло, любов і ненависть, вірність і зраду... 

Година спілкування «Мова наша, мова, мова кольорова» 

Немає країни, яка не має мови. Це аксіома.
Рідна мова - важливий засіб спілкування. Нею ми вимовляємо перші слова й найкраще висловлюємо думки. Вона є базою, на якій люди розвивають свою особистість, і вона є тим самим, що підтримує протягом життя. Мова є засобом навчання поваги до себе, до своєї історії, культури і, головне, до інших людей. Можна багато говорити про красу мови, її милозвучність, але набагато корисніше зайнятися ліквідацією власних мовних помилок. Саме цьому була присвячена година спілкування «Мова наша, мова, мова кольорова», яку 11 березня провели для першокурсників студенти 113 групи. Особливий інтерес у присутніх викликав відеоролик «За що я люблю українську мову», у якому знялися наші викладачі.Маємо надію, що такі заходи покращать знання студентів з української мови, викличуть бажання працювати над удосконаленням власного мовлення, читати книги, говорити гарно і правильно, щоб наша мова була державною не на папері, а стала невід’ємною частиною життя українців. 11.03.2020

«Легосистема в освітньому просторі нової української школи» 

Така тема колоквіуму, який провели викладачі-методисти, класоводи гуманітарної гімназії №5 м. Коростишева Т.В. Ковальчук та О.П. Марченко 10 березня для студентів III курсу відділення Початкова освіта. ЛЕГО – одна з відомих і поширених педагогічних систем, що використовує моделі реального світу для навчання та розвитку дитини.Історія ЛЕГО почалася в Данії в 1932 році, коли тесля Оле Кірк Крістіансен зробив для свого сина дерев’яну качечку. Це був початок великого сімейного бізнесу. Дідусь теперішнього Глави Lego Group і не думав, що дитячі забави будуть приносити його нащадкам величезні доходи. Бренд LEGO найвідоміший у світі іграшок.Саме про це дізналися третьокурсники під час зустрічі. Особливі емоції та зацікавленість викликав майстер-клас з використанням цеглинок LEGO на уроках. Дуже дякуємо Ковальчук Т. В. та Марченко О.П.  за нові знання та враження. 10.03.2020

Беседовська І. В.

Сертифікат засвідчує, що Беседовська Ірина Василівна взяла участь у ІІІ Всеукраїнському круглому столі з міжнародною участю "Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору України"

Спільне методичне об'єднання викладачів педагогічного коледжу з науковцями Житомирського державного педагогічного університету імені І.Я. Франка

Викладачі коледжу і студенти - учасники Десятих Всеукраїнських  педагогічних читань “Виховуватися в моральному кліматі пам'яті”.