оголошенння в здо.docx

Території закріпленні за закладом дошкільної освіти

Вулиці: України, Соборна (від вул. Гагаріна - до кінця), Покровська (від вул. Гагаріна - до кінця), Шевченка,

Благодатна, Вільнокозацька, Івана Богуна ( від вул. Піщанобрідська – до кінця), Набережна, Федора Левицького,

50 Дивізії, Раскової, Княгині Ольги, Квітнева, Бузкова, Садова, Яблунева,

Балочна, Південна, Зоряна, Космічна,

Київська, Одеська, Молодіжна, Гусарська, Грушевського, Черняховського, Котляревського, Поповича, Поповкіна, Коротченка, Андріяша, Цертія, Гіталова, Маршала Конєва, Тімірязєва, Мокряка( від вул. Піщанобрідська – до кінця), Каховська ( від вул. Піщанобрідська – до кінця), Паризька ( від вул. Піщанобрідська – до кінця), Волошкова ( від вул. Піщанобрідська – до кінця).

Провулки: Пожежний, Учнівський, Юнацтва, Ковальський, Болгарський,

Тичини, Рильського, Пирогова,Фадеєва,

Єгорова, Соколова, Ціолковського,

Жуковського, Ушинського, Андрія Коваля, Лікарняний, Херсонський, Чорноташлицький, Лісорозсадницький,

Горний, Іподромний, Злагоди.

Тупик : Вишневий.


Адаптаційний період- серйозне випробування для малюків 2-3 років життя. Викликані адаптацією стресові реакції надовго порушують емоційний стан малюка. Тому ми рекомендуємо:

· Привести домашній режим у відповідність з режимом групи дитячого саду, в яку буде ходити дитина.

· Ознайомитись з меню дитячого саду і ввести в раціон харчування малюка нові для нього страви.

· Навчайте дитину вдома всім необхідним навичкам самообслуговування: вмиватися, витирати руки; одягатися й роздягатися; самостійно їсти, користуючись під час їжі ложкою; проситися на горщик. Одяг обов'язково повинен бути зручним для дитини цього віку, оптимальний варіант: брюки або шорти без застібок і лямок.

· Розширюйте "соціальний горизонт" дитини, нехай вона звикає спілкуватися з однолітками на дитячих ігрових майданчиках, ходити в гості до товаришів, залишатися ночувати у бабусі, гуляти по місту тощо. Маючи такий досвід, дитина не буде боятися спілкуватися з однолітками і дорослими.

· Необхідно сформувати в дитині позитивну установку, бажання йти в дитячий сад. Малюкові потрібна емоційна підтримка з боку батьків: частіше кажіть, дитині, що Ви його любите, обіймайте, беріть на руки. Пам'ятайте, чим спокійніше і емоційно позитивно батьки будуть ставитися до такої важливої події, як відвідування дитиною дитячого садку, тим менш болісно буде проходити процес адаптації. Уникайте обговорення при дитині хвилюючих Вас проблем, пов'язаних з дитячим садом.

· У перший день краще прийти на прогулянку, так як на прогулянці (у грі) малюкові простіше знайти собі друзів, познайомитися з вихователем. У дитячий садок можна брати з собою улюблену іграшку.

· Плануйте свій час так, щоб у перший місяць відвідування дитиною дитячого садка у Вас була можливість не залишати його там на цілий день. Перші тижні відвідування дитячого саду повинні бути обмежені 3-4 годинами, пізніше можна залишити малюка до обіду, в кінці місяця (якщо це рекомендує вихователь) залишити малюка на цілий день.

· Для попередження нервового виснаження необхідно робити в середині тижня "вихідний день" для малюка.

· У період адаптації необхідно дотримуватися режиму дня, більше гуляти у вихідні дні, знизити емоційне навантаження.

· Дитина повинна приходить в дитячий садок тільки здоровою.

Весь адаптаційний період проходить під контролем медико-педагогічної служби за участю практичного психолога.