ВАКАНТНІ ПОСАДИ

Вакантні посади:

Керівник музичний

Керівник музичний має відповідну вищу музичну освіту, професійно компетентний, забезпечує нормативні рівні й стандарти освітньої роботи, відповідає загальним естетичним та культурним вимогам для педагогічних працівників. Без вимог до стажу роботи. Проходить обов’язкові профілактичні медичні огляди в установлені терміни.


Претендент на посаду повинен знати:

1. Закони України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Конвенцію про права дитини, інші нормативно-правові акти з питань дошкільної освіти, розвитку, навчання і виховання дітей.

2. Вимоги Базового компонента дошкільної освіти.

3. Принципи, завдання та зміст дошкільної музичної, естетичної освіти.

4. Теорію і методику музичного та естетичного виховання; музичний репертуар для дітей.

5. Форми, методи, засоби організації освітнього процесу, відповідні програмно-методичні матеріали і документи.

6. Дошкільну педагогіку, дитячу психологію, вікову фізіологію.

7. Індивідуальні особливості дітей.

8. Основні напрями розвитку музичної культури.

9. Правила і норми охорони праці та безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки, санітарії та гігієни.

10. Порядки надання домедичної допомоги, порядок дій у надзвичайних ситуаціях.

11. Державну мову відповідно до законодавства про мови в Україні.

Основні функції керівника музичного — ознайомлює з початковими елементами музичної грамоти, залучає дітей до різноманітних видів музичної діяльності, формуючи сприйняття музики і найпростіші виконавські навички співу, ритміки, гри на дитячих музичних інструментах.


Інструктор з фізичної культури

Інструктор з фізкультури має відповідну вищу освіту, професійно компетентний, забезпечує нормативні рівні й стандарти виховання та навчання дітей дошкільного віку, відповідає загальним етичним і культурним вимогам до педагогічних працівників. Без вимог до стажу роботи. Проходить обов’язкові профілактичні медичні огляди в установлені терміни.

Претендент на посаду повинен знати:

1. Закони України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Конвенцію про права дитини, інші нормативно-правові акти з питань дошкільної освіти, розвитку, навчання і виховання дітей.

2. Вимоги Базового компонента дошкільної освіти.

3. Цілі, принципи, зміст фізичного виховання дітей, відповідні програмно-методичні матеріали і документи, досвід провідних педагогів.

4. Дошкільну педагогіку, дитячу психологію, вікову фізіологію та анатомію.

5. Форми, методи, засоби фізичного виховання.

6. Вимоги безпеки під час проведення фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, зокрема з особливими освітніми потребами.

7. Індивідуальні особливості дітей.

8. Правила і норми охорони праці та безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки, санітарії та гігієни.

9. Порядки надання домедичної допомоги, порядок дій у надзвичайних ситуаціях.

10. Державну мову відповідно до законодавства про мови в Україні.


Основні функції інструктора з фізкультури — створює належні умови для оптимальної рухової активності та реалізації природного фізичного потенціалу кожної дитини; забезпечує необхідний рівень розвитку життєво важливих рухових навичок і фізичних якостей дітей, зміцнення їхнього фізичного здоров’я, формування в них потреби вести здоровий спосіб життя.


Сестра медична з дієтичного харчування

Сестра медична з дієтичного харчування має початковий або перший рівень вищої освіти за ступенем молодшого бакалавра або бакалавра за галуззю знань «Охорона здоров’я», спеціальністю «Медсестринство». Без вимог до стажу роботи. Проходить обов’язкові профілактичні медичні огляди в установлені терміни.

Претендент на посаду повинен знати:

1. Основи педіатрії, фізіології, санітарії та гігієни.

2. Нормативно-правові акти з питань харчування дітей, зокрема, Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР);

3. Технології приготування страв.

4. Норми продуктів харчування для різних категорій дітей.

5. Строки реалізації та умови зберігання продуктів харчування та продовольчої сировини.

6. Організацію санітарно-протиепідемічного режиму.

7. Правила та вимоги до оформлення медичної та облікової документації.

8. Порядок і строки складання звітності.

9. Нормативно-правові акти про організацію харчування дітей у закладі дошкільної освіти, зокрема щодо організації дієтичного харчування.

10. Правила і норми охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, пожежної безпеки, санітарії та гігієни.

11. Порядок дій у надзвичайних ситуаціях.

Основна функція сестри медичної з дієтичного харчування — організовує харчування дітей у закладі освіти. Слід враховувати при цьому Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).


Кухар

Кухар 3-го розряду. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Кухар 4-го розряду. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією кухаря 3-го розряду — не менше року та кваліфікаційна атестація на виробництві з присвоєнням 4 розряду.

Кухар 5-го розряду. Неповна вища освіта за напрямом підготовки «Харчова технологія та інженерія», спеціальністю «Технологія харчування» без вимог до стажу роботи або професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією кухаря 4-го розряду — не менше двох років та кваліфікаційна атестація на виробництві з присвоєнням 5-го розряду.

Кухар 6-го розряду. Неповна вища освіта за напрямом підготовки «Харчова технологія та інженерія», спеціальністю «Технологія харчування», підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією кухаря 5-го розряду — не менше трьох років та кваліфікаційна атестація на виробництві з присвоєнням 6-го розряду.

За виробничої необхідності — без стажу роботи, встановленого кваліфікаційними вимогами, та професійної освіти, проте має достатній практичний досвід, якісно і в повному обсязі виконує покладені на нього завдання й обов’язки.

Проходить обов’язкові профілактичні медичні огляди в установлені терміни.


Претендент на посаду повинен знати:

1. Нормативно-правові акти та локальні документи закладу освіти з організації харчування дітей, зокрема, Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР);

2 Основи та особливості харчування дітей раннього та передшкільного віку.

3. Характеристики та біологічну цінність продуктів харчування, ознаки та органолептичні методи визначення їх доброякісності.

4. Строки та умови зберігання і використання продуктів харчування, продовольчої сировини, напівфабрикатів та готової продукції.

5. Асортимент, рецептури, технологію приготування всіх видів страв, дозволених для харчування дітей у закладі дошкільної освіти.

6. Норми закладки продуктів харчування, продовольчої сировини та виходу готової продукції

7. Заходи профілактики харчових отруєнь.

8. Правила експлуатації технологічного обладнання, виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, їх призначення та використання у технологічному процесі.

9. Визначені (ідентифіковані) небезпечні чинники, критичні для безпечності процесів таких як, приготування страв, миття та дезінфекція кухонного та столового інвентарю, дотримання правил особистої гігієни, боротьба з шкідниками, а також запобіжні та коригувальні заходи, задокументовані процедури, які використовує заклад освіти.

10. Правила і норми охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки, санітарії та гігієни.

11. Порядки надання домедичної допомоги, порядок дій у надзвичайних ситуаціях

Основна функція кухаря: своєчасно та якісно готує страви, суворо дотримується технології приготування страв, враховуючи при цьому Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).


Кастелянка

Без вимог до освіти, професійної підготовки та стажу роботи.


Претендент на посаду повинен знати:

1. Порядок одержання, обміну, видавання, зберігання і списання спеціального одягу, взуття, білизни, засобів захисту.

2. Терміни зношеності спеціального та санітарного одягу, білизни, їхні терміни заміни та правила маркування.

3. Правила користування швейною машиною.

4. Порядок ведення встановленої документації.

5. Правила і норми охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки, санітарії та гігієни.

6. Порядки надання домедичної допомоги, порядок дій у надзвичайних ситуаціях. Одержує, перевіряє, зберігає і видає працівникам закладу освіти м’який інвентар: спецодяг, білизну, чохли, портьєри, запобіжні засоби тощо.


Основна функція кастенки: сортує м’який інвентар, що був у вжитку, маркує його, відправляє до пральні. Виконує дрібний ремонт одягу, білизни тощо та підпрасовує їх після прання.