Я — вчитель!

А яка у тебе суперсила?

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВЕБКВЕСТУ!


Ми пропонуємо вам цікаву віртуальну подорож місцевістю Педагогія, яка допоможе більше дізнатися про обрану вами професію. Адже, подорожуючи цією старовинною державою, її визначними місцями, зустрічаючи на шляху її незрадливих друзів та помічників, можна угледіти, згадати та збагнути дуже багато цікавого. І що надважливо, цінного для вашої професійної валізи Мудрості.

В "Основах педагогічної майстерності" можна позаглядати в цікаві кімнатами, відчути дух професіоналізму.

Молодша подруга Педагогії – ГПД відповість на чимало запитань, які у вас виникнуть, та запитає про ваші плани на майбутнє.

В інформаційному просторі Діджиталізації вдасться прощупати власноруч, приміряти для себе інтерактив та сучасні модні тренди. Вони не тільки розважають, вони ворушать ваші нейрони... Здогадались де?

А чи не приємно взяти до власної ресурсної валізи Інтерактивні книги, зняти з віртуальної дошки Інтерактивні плакати? Їх навіть можна поцупити з собою додому, придивитися пильніше.

А скуштувати найпопулярніші платформи для оцінювання? Навіть рецепт виготовлення отримати? Чи то є насправді? Т-ааа-к)))

І, найголовніше, отримати незабутні враження і переконатися, що обрали дійсно СВОЮ професію! Бо вона – найкраща!

І ми – найкрутіші майбутні педагоги!

Тож у подорож!!!

Бажаємо крокувати протоптаними широкими дорогами, блукати стежками особистих пошуків, то усамітнюючись, то виходячи на яскраві, освітлені креативними ідеями галявини, щоб розпалити власне вогнище професіоналізму, досвіду, таланту та майстерності!

Сподіваємося, що участь у нашому квесті та виконання завдань буде для вас захоплюючим і принесе максимум задоволення.Мета подорожування просторами квесту:

· розширити знання учасників гри про елементи педагогічної майстерності, їх роль в професійній діяльності;

· простежити процес інтеграції, взаємодії та взаємовпливу педагогічних дисциплін на формування цілісної особистості вчителя-майстра;

· формувати уявлення про необхідність співвідношення теоретичних знань та практичних умінь;

· удосконалити навички роботи у мережі Інтернет з метою інтегрування інформаційно комунікаційних технологій в освітній процес та використання інноваційних педагогічних технологій в майбутній професійній діяльності;

· розвивати мислення, комунікативні вміння, зокрема, робити висновки, наводити аргументи, стисло, влучно формулювати думку;

· сприяти підвищенню професійної компетентності студентів, прагненню до самоосвітньої діяльності.


Вояжери:


Сьогоднішні студенти, що вже майже за крок до звання "наші колеги" під кодовою назвою 141, 142 та 143 групи.


У завданнях квесту використані роботи студентів 👩🏻‍💼🙋🏻‍♀️👨🏻‍💼👩🏻‍🔬🙋🏻‍♀️👨🏻‍🔬🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️

Чупири В., Ковальчук М., Ярмоленко Л., Приходько Т., Гриб М., Каменчук Д., Курдиш Т., Литвинчук Н., Гетьман Х., Гавриш Ю., Кузьменко Я., Грофчук К., Хоменко О., Шевчук О., Нечипоренко О., Кузьмич А., Болкун А., Семенишиної А., Сліпковської А., Левченко М.

Це інтерактивні вправи, інфографіки, електронні книги, інтелект-карти, комікси, плакати ThingLink, дошки Рadlet , Google презентації.


Веб-квест "Cходинками майстерності" складається з п’ яти завдань, які всі учасники виконують одночасно.

Завдання відкриватимуться щодня о 8.00.

Відповіді будуть зараховуватися до 18.00 цього ж дня.

Для того щоб взяти участь у квесті, заповніть

реєстраційну форму.

forms.gle/yFafXDF7cRrLh36m8Термін проведення веб-квесту:

Завдання 1 - 29 листопада.

Завдання 2 - 30 листопада.

Завдання 3 - 1 грудня.

Завдання 4 - 2 грудня.

Завдання 5 - 3 грудня.

Бажаю успіхів!