Facebook

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

26/04 п'ятниця 14:00

Зустріч з Лілією Гриневич, першим проректором Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, у межах фасилітативної сесії "Сьогодні і завтра НУШ: що зроблено і що треба зробити".

Формат проведення: дистанційно.

До участі запрошуються керівники органів управління освітою, відповідальні за освіту в територіальних громадах, керівники закладів освіти, педагогічні працівники.

Дата та час надходження листа КЗ "ЗОІППО" ЗОР від 23.04.2024 No 156 на електронні адреси ЗЗСО: 24.04.2024;13:36

КЕРІВНИКУ  /  ПЕДАГОГУ

МОДЕЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ 5-9 КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 

(ЗАПРОВАДЖУЮТЬСЯ ПОЕТАПНО З 2022 РОКУ)

Процедура підвищення кваліфікації визначається частиною шостої статті 59 Закону України “Про освіту” та Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ та БАТЬКАМ

Психологічний тренажер для підлітків

Для дітей та підлітків, які потребують психологічної підтримки, створено онлайн-тренажер.

Перейти до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» можна за  QR-кодом.

Користуватись ним можна на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері. Вправи у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» надаються безкоштовно.

Рекомендований BIK для самостійного використання підлітками починаючи з 13-14 років

Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом із батьками (опікунами) чи фахівцями з психологічного здоров'я. 

Завдання можливо виконувати у випадковому порядку щодня або за потреби.

Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоров'я, водночас у разі ознак психічних захворювань, необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Розроблені у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» завдання дозволяють покращити психологічний стан в цілому та зокрема у разі наступних проблем:

Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням: https://happymind.help/teen.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ: "Примусова праця: як розпізнати та уникнути" (пам'ятка для вимушених переселенців) та "Переваги офіційного працевлаштування"

Слідкуйте за нашими НОВИНАМИ, щоб дізнаватись про події першими