Facebook

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

Роковини Оленівської трагедії

У ніч з 28 по 29 липня 2022 року російськими окупаційними військами було здійснено теракт на території колишньої Волноваської виправної колонії № 120 поруч з смт Оленівка, під час якого загинули українські військовополонені – захисники «Азовсталі». Втратили життя понад 53 полонених, близько 130 було поранено.

Вшануймо наших ГЕРОЇВ, пам'ятаймо про усіх Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні

КЕРІВНИКУ  /  ПЕДАГОГУ

МОДЕЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ 5-9 КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 

(ЗАПРОВАДЖУЮТЬСЯ ПОЕТАПНО З 2022 РОКУ)

Процедура підвищення кваліфікації визначається частиною шостої статті 59 Закону України “Про освіту” та Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ та БАТЬКАМ

Психологічний тренажер для підлітків

Для дітей та підлітків, які потребують психологічної підтримки, створено онлайн-тренажер.

Перейти до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» можна за  QR-кодом.

Користуватись ним можна на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері. Вправи у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» надаються безкоштовно.

Рекомендований BIK для самостійного використання підлітками починаючи з 13-14 років

Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом із батьками (опікунами) чи фахівцями з психологічного здоров'я. 

Завдання можливо виконувати у випадковому порядку щодня або за потреби.

Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоров'я, водночас у разі ознак психічних захворювань, необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Розроблені у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» завдання дозволяють покращити психологічний стан в цілому та зокрема у разі наступних проблем:

Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням: https://happymind.help/teen.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ: "Примусова праця: як розпізнати та уникнути" (пам'ятка для вимушених переселенців) та "Переваги офіційного працевлаштування"

Слідкуйте за нашими НОВИНАМИ, щоб дізнаватись про події першими