Професійна компетентність педагога - така пошукова діяльність викладача, коли на основі бази знань, умінь, навичок та усвідомленого розуміння своєї ролі в суспільстві, безперервного самовдосконалення й саморозвитку особистості він забезпечує оптимальний варіант організації навчально-виховного процесу з метою формування творчої особистості.
1. Інформаційна компетентність, яка передбачає володіння інформаційними технологіями, уміння опрацьовувати різні види інформації.
2. Комунікативна компетентність - це вміння вступати в комунікацію (спілкування), бути зрозумілим, спілкування без обмежень.
3. Продуктивна компетентність - це вміння працювати, отримувати результат, ухвалювати рішення та відповідати за них..
4. Автономізація на компетентність - це здатність до саморозвитку, творчості, самовизначення, самоосвіти, конкурентоспроможність. Адже вчитель перш за все вчиться сам, це вічний учень.
5. Моральна компетентність - це готовність, спроможність і потреба жити за традиційними моральними нормами.
6. Психологічна компетентність - це здатність використовувати психологічні засоби навчання в організації взаємодії в освітній діяльності.
7. Предметна компетентність, до змісту якої входить володіння певними засобами навчання у сфері навчального процесу (спеціальність). До неї входять уміння вибирати правильний стиль і тон у спілкуванні, управляти їх увагою, темпом діяльності.
8. Соціальна компетентність - це вміння жити та працювати з оточуючими.
9. Математична компетентність - це вміння працювати з числом, числовою інформацією.
10. Особисті якості вчителя - доброзичливість, чуйність, урівноваженість, витонченість, толерантність, рефлексія, людяність.
постійне ускладнення змісту освіти, гарантування високого рівня освітніх стандартів;
ускладнення проблем виховання;
безперервне оволодіння прогресивними технологіями навчання й виховання;
робота в єдиному інформаційному середовищі, що передбачає раціональне використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі.
Бугель В.М. - викладач
Головата Т.А. - викладач
Ковальковський Р.П. - викладач
Локоть В.М. - викладач
Надозірна Б.Є. - викладач
Подун Р.П. - викладач
Полева І.О. - викладач
Теслюк О.С. - викладач
Трач Б.Г. - викладач
Шалапа Н.Б. - викладач
Швайка Н.В. - викладач
Швак О.І. - як викладач
Ясіновський В.М. - викладач
Смерека Л.В. - як методист
Свята Т.М. - практичний психолог, викладач
Бугель І.В. - вихователь
Цанько Р.В. - майстер в/н, викладач
Боднар П.Я. - майстер по водінню
1.Швак О. І. – заступник директора з навчальної роботи
2. Беш Л. В. - викладач
3. Дуда П. В. - викладач
4. Кушнір Г. С. – викладач
5. Лещишин С. Р.- викладач
6. Новоринська М. Є. – викладач
7. Олесневич М. П. – викладач
8. Плетюк М. І.- викладач
9. Савків Г. П. – викладач
10. Смерека Л. В. – методист, викладач
11. Ясіновська М. Я. – викладач
12. Бартош Т. В. – майстер виробничого навчання
13. Дзвін І. В. – вихователь
14. Працовник З. В. - вихователь