2020

В закладі розпочався атестаційний період

(наказ від 12.09.2019 р. № 110 "Створення атестаційної комісії закладу", від 21.10.2019 р. №130 "Про атестацію педагогічних правників"

Комісія з атестації педагогічних кадрів у складі:

Голова комісії: Г.М. Фатун

Заступник голови: Жилова Н.М. - заступник керівника

Члени комісії:

Гнатко Т.М. – керівник КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІ ст.»

Яременко О.В. - – керівник КЗ «Запорізька ЗОШ І – ІІ ст.»

Ковтун В.В. - вчитель біології

Скірс І.Г. – вчитель історії

Секретар комісії: Панкратова В.П. - завідувач КДНЗ «Берізка»

ГРАФІК

засідань атестаційної комісії КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

у 2019/2020 навчальному році

14 жовтня 2019 року - І засідання, організаційне

16 березня 2020 року - ІІ засідання

30 березня 2020 року - ІІІ засідання, підсумкове

Провести атестацію таких педагогічних працівників:

2.1. Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії:

2.1.1. «спеціаліст першої категорії» - Недільському Сергію Миколайовичу, вчитель англійської мови;

2.1.2. «спеціаліст вищої категорії» - Харенко Інні Костянтинівні, вчитель географії;

2.1.3. спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - Яременко Олені Василівні, вчитель української мови та літератури.

2.2. На присвоєння кваліфікаційної категорії:

2.2.1. «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - Мудриченко Ользі Василівні, вчитель біології;

2.2.2. «спеціаліст другої категорії» - Шевченко Тетяні Анатоліївні, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, Гнатко Дар’ї Олександрівні, вчитель історії.

2.3. Відповідність раніше встановленому 8 тарифному розряду Стояновій Наталії Дмитрівні, вихователю КДНЗ «Берізка»

Завершення атестаційного періоду

У 2019/2020 н.р. на базі закладу атестувалося 7 педагогів, з них 6 були представниками інших закладів: КЗ «Таврійська ЗОШ І – ІІ ст..», КЗ «Запорізька ЗОШ І – ІІ ст..», КЗДО «Берізка». У ході проведення атестації проведено багато цікавих заходів, виготовлено дидактичний матеріал.

Яременко О. В. за час роботи у школі досягла високого професіоналізму в роботі та зарекомендувала себе як досвідчений, відповідальний та творчий працівник, здатний забезпечувати засвоєння учнями навчальних програм. Вміє спрямовувати діяльність учнів на уроці та концентрувати їхню увагу, враховуючи психологічні та індивідуальні особливості, їхні нахили та розумові здібності. Під час проведення уроків вміло застосовує нестандартні форми роботи, використовує методи компетентнісно-орієнтованого підходу, максимально активізувати пізнавальну діяльність здобувачів освіти, значно підвищувати інтенсивність уроків та поліпшувати якість знань учнів.

Психологічний клімат уроків позитивний. На кожному уроці вона своєю майстерністю викликає в учнів зацікавленість, творчу, розумову діяльність, досягає належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу. Вона засобами рідного слова будує особистість, свідомість та світогляд дитини, емоційну сферу та інтелект. Вчитель вводить учнів у світ прекрасного, прилучає їх до національних і світових скарбів письменства, сприяє вихованню кращих моральних якостей.

Вчитель ерудована, інтелігентна, ввічлива людина, яка постійно працює над розширенням свого світогляду, над підвищенням науково-методичного рівня.

Мудриченко О. В. зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог. Досконало володіє інноваційними методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, вміє продукувати оригінальні ідеї, вносить пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу в школі. Ефективність засвоєння навчального матеріалу забезпечує проведенням на уроках експериментів, дослідів, використання демонстрацій. Використовує сучасні навчально – інформаційні технології, КПЗ навчання, Інтернет.

Багато уваги приділяє формуванню вмінь використовувати набуті знання для оцінки наслідків своєї діяльності по відношенню до навколишнього середовища, здоров’я інших людей, власного здоров’я, обґрунтування та дотримання заходів профілактики захворювань, правил поведінки у природі.

Приділяє увагу в роботі з обдарованими учнями. Її вихованці мають призові місця в ІІ (територіальному) етапі шкільних олімпіад.

Шевченко Т. А. використовує традиційну методику навчання іноземній мові, дотримуючись діалогічного, монологічного, пояснювального та творчого методу. З інтерактивних технологій найчастіше використовує роботу в парах, групах. На уроках поєднує всі види мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання та письма. Вчитель навчає дітей спілкуватися іноземною мовою, намагається будувати навчання шляхом створення різноманітних життєвих ситуацій.

Вчитель постійно підвищує свій фаховий рівень педагогічної майстерності: працює над самоосвітньою проблемою «Використання ігрових технологій на уроках англійської мови як творчої співпраці вчителя та учнів в системі Нової української школи», виступає на засіданнях педагогічних рад. Вивчає сучасні інноваційні педагогічні технології та використовує їх у роботі. Бере активну участь у роботі шкільного та територіального методичного об’єднань вчителів іноземної мови та виступає на засіданнях.

Гнатко Д.О. на достатньому рівні володіє сучасними освітніми технологіями з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів. Вміє вирішувати педагогічні проблеми, установлювати контакт з учнями, колегами по роботі. Раціонально використовує час на уроці, новий матеріал викладає на належному науковому рівні із застосуванням міжпредметних зв’язків, звертає увагу на розвиток пізнавальних здібностей учнів. Бере участь у роботі територіального методичного об’єднання вчителів історії. Проводить відкриті уроки. Систематично займається самоосвітою, опрацьовує фахові періодичні видання. Її наукова стаття надрукована в Збірнику матеріалів XXVII Всеукраїнської науково-практичної конференції. Проводить позакласну роботу з предмету.

Уроки Харенко І.К. відзначаються продуманим використанням методів навчання, різноманітною структурою, чітко поставленою метою, конкретними завданнями, раціональною організацією самостійної роботи учнів, цікавим краєзнавчим матеріалом. Під час проведення вміло застосовує ІКТ, Інтернет, що дає змогу активно значно підвищувати ефективність уроку та поліпшувати якість знань учнів.

Результатом педагогічної діяльності вчителя є призові місця у районному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад, золоті та срібні сертифікати в інтерактивному конкурсі «Колосок». Матеріали узагальненого досвіду вчителя представлені для участі у фестивалі-огляді «Освіта Запорізького краю – 2015». Має друковані праці у фахових виданнях: «Географія в школах України» (ВГ «Основа», 2019), на черзі в цьому ж виданні стоїть ще одна робота вчителя.

Недільський С.М. володіє різноманітними формами і методами навчання. Вибирає оптимальні варіанти уроків для забезпечення самореалізації учнів. Застосовує нестандартні форми проведення уроку, впроваджує елементи гри в початкових класах за НУШем. В практиці поєднує науковість, доступність і логічність викладання навчального матеріалу. Педагог реалізує інтерактивні та проблемно-пошукові методи навчання, в основі яких лежить індивідуальний підхід.

Вчитель має широку ерудицію, виявляє професійну компетентність щодо підходу реалізації завдань вивчення англійської мови. Працює над індивідуальною методичною темою «Роль інформаційних технологій в процесі вивчення лексики на уроках англійської мови».

Стоянова Н.Д. створює оптимальні умови для розвитку мовленнєвої компетенції у дітей дошкільного віку. Педагог у навчально-виховній роботі використовує різноманітні методи й прийоми, творчо підходить до створення ситуацій, які розвивають уміння розмірковувати дошкільників.

Відношення з малятами будує на педагогіці співробітництва, національної культури, традиції. Реалізує диференційований підхід до вихованців, використовуючи новітні технології. Працює над проблемою: «Розвиток сенсорної – пізнавальної компетентності дітей дошкільного віку».

Педагог в роботі з батьками використовує методи взаємодії інноваційного спрямування. Проводить консультації на різноманітні теми, бесіди, анкетування та надає методичні поради.

За наслідками атестації 2019-2020:

1. Недільський Сергій Миколайович, вчитель англійської мови, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».

2. Стоянова Наталія Дмитрівна, вихователь КЗДО «Берізка», відповідає раніше встановленому 10 тарифному розряду.

3. Шевченко Тетяна Анатоліївна, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

4. Гнатко Дар’я Олександрівна, вчитель історії та правознавства, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Порушено клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, молоді та спорту Новоуспенівської сільської ради:

1. Харенко Інна Костянтинівна, вчитель географії, біології та природознавства про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший вчитель».

2. Яременко Олена Василівна, вчитель української мови та літератури, про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель».

3. Мудриченко Ольга Василівна, вчитель біології, географії, хімії, основ здоров’я, про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель».