ВЕЛОДЕНЬ

Велодень - всеукраїнська акція, яка об'єднує тисячі велосипедистів у спільному велопробізі центральними вулицями своїх міст. Зазвичай Велодень припадає на останні вихідні травня - у суботу або неділю.

Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України. Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях.

СПОДІВАЖМОСЬ І НАШЕ МІСТО НЕ СТАНЕ ВИНЯТКОМ І НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ОСТОРОНЬ!

Акція ніколи не була політичною і є проявом доброї волі велосипедистів України.

В Барі Велодень відзначається з 2014 року.

Статистика по рокам.


Увага!!!

Організатори наших заходів не несуть відповідальності за здоров'я та життя учасників.

Громадяни, які прийматимуть участь у заходах спільноти veloБар своєю присутністю засвідчують те, що вони прочитали дану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров'я та життя під час участі у заході та зобов'язується дотримуватись правил дорожнього руху та правил відвідуваного організованого нами заходу (велопаради, велопробіги, змагання, конкурси, семінари, лекції, навчання тощо).

РОЗПИСКА УЧАСНИКА заходу ВЕЛОДЕНЬ 2017.doc

Реєстраційний лист на Велодень (Розписка учасника)

Велике прохання до майбутніх учасників велопараду - роздрукуйте завчасно реєстраційний лист, заповніть його та візьміть із собою.

Так Ви полегшите роботу координаторів, та не будете стояти у черзі на реєстрацію.

Дякуємо за розуміння.

Тел. для довідок: +380971728605, +380636072382. *Розмова може бути записана та збережена.



"ВЕЛОДЕНЬ | м.Бар" у ВК, у ФБ

ПРАВИЛА РУХУ В КОЛОНІ

1. Рух здійснюється колоною у крайньому правому ряду.

2. Колона рухається без розривів і зупинок, крім випадків виникнення аварійних ситуацій і необхідного у зв'язку із цим пропуску транспортних засобів, що рухаються у перпендикулярному напрямку, а також на перехрестях у відповідності з сигналами регулювальника ДАІ, машини супроводу ДАІ, світлофора.

Забороняючі рух сигнали сигнали регулювальника ДАІ (регулювальник стоїть до вас передом або спиною, або підняв вгору руку), машини супроводу ДАІ (...), сигнали світлофора (червоне світло) зупиняють ту частину колони, яка наблизилась, але не виїхала на перехрестя. Ті велосипедисти, які уже знаходяться на перехресті під час забороняючих сигналів, можуть завершити маневр та звільнити перехрестя.

В усіх випадках голова колони чекає на хвіст.

3. Колоною керує команда координаторів, виконання команд яких є обов'язковим для всіх учасників. Команди подаються жестами та/або голосом:

- піднята вгору рука означає "стоп". На перехрестях ця команда подається таким чином, щоб розділити колону і зупинити її, не блокуючи перехрестя;

- вказівка напрямку означає "рухаємося у цьому напрямку";

- помахи у напрямку руху під час зупинки означають "рухаємося далі".

Команда, подана одним із координаторів жестом та/або голосом по рації або гучномовцю, має негайно дублюватися усіма координаторами колони усіма можливими способами.

4. Дії машини супроводу ДАІ (зупинка, старт, поворот) є керівними для координаторів та, через них, для всієї колони.

5. Повороти здійснюються у відповідності з указівками відповідального за проходження повороту координатора. Об'їзд координатора заборонений.

6. Забороненими є:

- рух ближче, ніж у півтора метри від учасника спереду

- рух швидше, ніж 15 км/год - рух у більше, ніж три ряди

- усі види обгонів та перестроювання у колоні

- несподівані пришвидшення та гальмування

- виїзд за межі колони вліво та на тротуар

7. У разі виникнення аварійної ситуації (падіння учасника, поломка велосипеда), найближчий до цього місця координатор зупиняє колону і вирішує аварійне питання у відповідності з обставинами. Інші координатори відповідають за зупинку колони та поділ її з метою розблокування бокових проїздів.