В рамках проведення Тижня профорієнтації другокласники разом з класним керівником Фисак Н.Л. відправилися в чарівний світ професій. Діти дізналися про сучасні та старовинні професії, про рідкісні та популярні види професійної діяльності. Маленькі школярі розгадували загадки, впізнавали професію за предметами. По завершенню діти виконали інтерактивну вправу на платформі https://learningapps.org .
Учні 3 класу разом з класним керівником Шибецькою Г.О. переглянули мультфільми "Всі професії важливі". Творча майстерня "Намалюй або зліпи інструменти фахівців відповідної професії" надихнула четвертокласників на виготовлення професійних інструментів та створення малюнків. Квест "ПРОФІЛЕНД" для п'ятикласників провела класний керівник Цікава М.А. Урок української мови на тему ,,Світ професій-мій вибір, мій успіх'' у 9 класі провела вчитель української мови та літератури Ліщук Т.І. З професіями майбутнього учнів 9-11 класів познайомили класний керівник Головко Н.В. та Мельник Ю.В.
ТИЖДЕНЬ
природничо-математичних наук та інформатики
«Широкий горизонт наук»
05.02.2024р. - 09.02.2024р.
Цікаву гру - конкурс "Фізика у професії кухаря" з використанням інформаційних технологій провела вчитель фізики Кризька С.І. з учнями 9 класу.
Дві команди "Дібрівчанка" та "Лісові красуні" змагалися в "приготуванні страв на кухні", застосовуючи знання з фізики.
Розпізнавали грошові купюри, на яких зображені видатні вчені-фізики. Кожна команда виявила свою сильну сторону, але перемогла дружба!
В "Чарівній математичній бібліотеці" вчитель математики Головко Н.В. познайомила учнів 9 класу з цікавими фактами з життя математика та поета О.Хайяма, французького математика та адвоката Ф.Вієта та професора Оксфордського університету Ч. Доджсона, відомого як Л.Керрол - автор казки "Аліса в країні Чудес".
На майстер-класі "Сюрприз від геометрії" учні 6 класу виготовляли подарункову упаковку до свята разом з вчителем.
"Наука - це цікаво!"
Під такою назвою вчитель географії Гайдаш А.І. провела позакласний захід для учнів 8 класу. Діти спостерігали за експериментами, робили висновки та узагальнення за результатами власних спостережень. Досліджували питання виділення вуглекислого газу під час гасіння оцту содою (на прикладі надування повітряної кульки), наочно спостерігали за такою властивістю повітря, як розширення та стискання (поміщали пусту пластикову пляшку з повітряною кулькою то в холодну, то в гарячу воду), проводили експеримент "Кольоровий черв'ячок".
Такі заходи розвивають пізнавальну активність, спостережливість та допитливість, виховують любов до природничих наук, інтерес до їх вивчення, бережливе ставлення до природних багатств.
Хочу бути вчителем!!! Незвичайний урок математики підготувала Кризька С.І. для п’ятикласників. В ролі вчителя математики були Рацибарський В., Лопико І., Омельченко В. та Заболотня В., які вправно розв’язували приклади, задачі, слідкували за дисципліною в класі, допомагали однокласникам. Урок пройшов швидко і запам’ятався всім!
Віртуальна подорож познайомила учнів 10 класу з цікавими хімічними дослідами, які можна провести безпечно та самостійно вдома.
Вивчайте хімію !
Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
"Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства" - під такою назвою проведено освітній захід #ДеньБезпечногоІнтернету, #Шахрайгудбай Мазченком В. П. для учнів 5 та 6 класів.
Діти дізналися про важливість дотримання правил безпеки платежів і розрахунків в Інтернеті.
Тож будьте обережні!
ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ
«Вибір професії - вибір долі»
29.01.2024 р. по 02.02.2024 р.
Учні 9 - 11 класів разом з Мазченком В.П. проходили цікаві веб-квести “Подорож світом професій” та “Подорож у світ сучасних професій”. Отримали дипломи переможців.
На уроці української мови у 8 класі Ліщук Т.І., вивчаючи однорідні члени речення, пов’язала тему з професіями, при вивченні теми «Діалог-дискусія» дискутувала з одинадцятикласниками про професії майбутнього.
Першокласникам було цікаво пограти в розвиваючі ігри з профорієнтації «Відгадай професію», «Кому і що потрібно для роботи?» разом з Мариною Аркадіївною. Вони із задоволенням виконували інтерактивні вправи, знайомилися з різноманітними професіями і ділилися своїми мріями на майбутнє.
На годинах спілкування учні 5, 6 та 9 класів знайомилися з новими професіями, їх перевагами.
Всеукраїнський тиждень права
«Права людини в сучасному світі»
Всеукраїнський тиждень права
має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.
Тиждень ТОЛЕРАНТНОСТІ