Ми часто вживаємо медичні терміни, не розуміючи їхніх реальних значень. Знаємо слово «грип», але не знаємо, що це різновид ГРВІ. Говоримо «вірус», але не розуміємо, що це таке. Саме тому я пропоную пройти інформаційний квест-марафон "Віруси" який дасть тобі шанс реально прокачати свої знання . 

Це квест з унікальними запитаннями про віруси по закінченню якого ти отримаєш сертифікат найкращого знавця вірусів, позбудешся багатьох міфів про віруси та вакцинацію. Дізнавайся нові факти, перевіряй свої знання. Твоя задача — згадати все, що вивчав у школі та читав в інеті. З кожним запитанням ти стаєш все ближче до звання Вірусмейстра.

Ігрова база питань поділена на тематичні блоки, які йдуть по порядку: 

І. “Пандемії в історії”.

ІІ. “Віруси”.

ІІІ. “Вакцинація” .

ІV. Підсумковий тест для отримання сертифікату.

В кожному блоці (крім ІV) на тебе чекає цікава інформація пізнавального характеру та вікторина з питаннями які не будуть оцінюватись. Важливо! Навіть, якщо ти не вгадаєш відповідь, то отримаєш пояснення до питання, адже у знаннях - сила.

В ІV блоці необхідно буде пройти підсумковий тест для отримання сертифікату. Цей тест буде створений на основі питань з вікторин І-ІІІ блоків та буде оцінюватись. Важливою умовою буде правильно вписати своє ім'я та прізвище.

Мета квесту:

Учасники:


Останні приготування:

Отже, стартуємо 13 березня, нагородження учасників - 24 березня. Всі завдання будуть в доступі в день відкриття, тобто ти одразу можеш пройти всі інформаційні блоки та виконати підсумковий тест, але мало достовірно, що такий спосіб допоможе тобі осмислити всю отриману інформацію. Тож весь квест розбито на 7 днів, і моя порада: проходь квест відповідно графіку (див. нижче). Відповіді будуть прийматись до кінця квесту, тобто якщо ти не встиг чи не встигла виконати завдяння, то в тебе є шанс до 24 березня.

Для участі у веб-квесті необхідно заповнити анкету учасника щоб знати скільки нас - людей які прагнуть знань.

Бажаю успіху і вперед, до Перемоги!