Класне керівництво
Об'єднуватися разом - це початок, бути разом - це прогрес, і працювати разом - це успіх!
Henry Ford
Студенти малюють майбутнє без насильства
6 грудня здобувачі освіти групи ХМ-1, за підтримки класного керівника В. Цибок, активно підтримали міжнародну акцію «16 днів проти насильства» й провели низку заходів, спрямованих на інформування студентської спільноти щодо проблем, різновидів насильства та пропаганду принципів ненасильницької комунікації в сім’ї, в суспільстві, в державі. Через вираз творчих ідей у плакатах і малюнках, студентки групи, А. Проскуріна та Б. Проскуріна, акцентували увагу на питаннях захисту прав людини на рівність, свободу та гідність, необхідності правосуддя, вносячи свій вклад у підвищення обізнаності й розуміння цієї надважливої проблеми серед молоді. Учасники події наголосили, що боротьба з насильством – це відповідальність кожного. І навіть через такі прості дії, як розпис плакатів, малюнків чи частування солодощами, можна донести до людей важливість боротьби з насильством та підтримки одне одного у складних життєвих обставинах. Такі акції мотивують кожного діяти заради змін та вкотре демонструють, що навіть маленькі кроки здатні привернути увагу до серйозних суспільних проблем. Об’єднуймося заради змін! Насильству не місце в цивілізованому світі і кожен із нас може зробити внесок у його подолання. Приєднуйтесь до ініціатив, підтримуйте постраждалих, говоріть про проблему та будьте прикладом ненасильницької поведінки. Разом ми сильніші!
Творити добро – це просто!
Всесвітній день доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для забезпечення добробуту людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та повагою один до одного. Так, студентки коледжу групи ХМ-3, за підтримки класного керівника В. Цибок, долучаються до ініціатив різноманітних благодійних акцій та ініціюють такі заходи самостійно. 10 листопада, аби подбати про тварин й поповнити стратегічні запаси їх кормів, вони відвідали Музей живої природи флори і фауни Олександрія (біопарк) в м. Біла Церква, який є домівкою для більш 600 одиниць представників фауни. Якась приємна магія згуртувала всіх здобувачів освіти. Магія добра! Давня мудрість говорить: «…Все живе хоче того ж, чого й ти, все живе дорожить своїм життям. Зрозумій же самого себе у всякій живій істоті». Ці слова підтверджують, що треба вміти любити не тільки ближнього свого, але й будь-який живий організм. А всім, хто ще не приєднався до цієї акції, залишається лише сказати: «Долучайтеся! Творити добро – це просто!».
27 лютого 2024 року став святковим днем у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну!
В цей день відбулося урочисте вручення дипломів 44 фаховим молодшим бакалаврам: 18 фахівцям з «Перукарського мистецтва та декоративної косметики» та 26 фахівцям з «Видавництва та поліграфії».
100% наших випускників успішно пройшли Державну підсумкову атестацію. Результати більшості дипломних робіт стали справжнім взірцем професіоналізму вже сформованих фахівців та приємно вразили поважну екзаменаційну комісію.
З вітальним словом до випускників, педагогів, батьків та гостей свята звернулась директор коледжу Алла Степура та урочисто вручила дипломи випускникам, серед яких з відзнакою отримали 4 студента: Заломська Мар’яна, Ружило Ян (група В-4), Кулик Даяна, Севериненко Ліна (група ХМ-3).
На святі також були присутні наші роботодавці: директорка салону «Світ краси» Ірина Стасько та начальник друкарського цеху Білоцерківської книжкової фабрики Володимир Щур.
Більшість випускників вже працевлаштувались за спеціальністю у престижні компанії та на підприємства, а певна кількість будуть продовжувати навчання в ЗВО.
Любі випускники! Ми вітаємо вас із завершенням навчання. Сподіваємося, що час, який був проведений в стінах нашого закладу, назавжди буде закарбований у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули, будуть освітлювати ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягнути задуманих цілей та сприятимуть у виборі життєвого шляху!
Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. В добру путь!
24 квітня студентки групи ХМ-1 Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, під керівництвом викладача економіки Валентини Цибок, відвідали відеолекцію старшого наукового співробітника Білоцерківського краєзнавчого музею Ярослава Семашка на тему «26 квітня – День пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС».
Минуло 38 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.
Якби не подвиг простих людей (зокрема білоцерківських пожежників Г. Нагаєвського, П. Войцехівського, М. Павленка, М. Дяченка та С. Бовта), які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.
26 квітня 1986 року увійшло в історію України чорною сторінкою.
Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою – найбільшою аварією у світовій історії атомної енергетики. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.