Фотоальбом

Сказка "Колобок" на химический лад

Участь у панельній дискусії "Проблеми якості сучасної природничо-математичної освіти: зміст підручників, програмно-педагогічні засоби, критерії та показники", зустріч з авторами підручників Грогорович та Василенко, отримання нових знань на базі ЗОІППО, організованій старшим викладачем кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ "ЗОІППО" ЗОР Дехтяренко С.Г, отримання сертифікатів 20.10.2017.

06 листопада 2017 року на базі гімназії №11 в умовах створення нової української школи проведена педагогічна практика для педагогів Запорізької області, які проходять навчання на «Інтегрованих курсах підвищення кваліфікації вчителів хімії та біології зі спецкурсом «Профільне навчання». Вчитель хімії, заступник директора Бєлова І.В. поділилась досвідом роботи проведення уроків у 10-х класах за темою «Нітратна кислота», вчитель хімії Іванісова В.М. провела майстер-клас та поділилась досвідом впровадження інноваційних технологій в навчальний процес, використання комп'ютерних технологій – блогу, сайту, дистанційних курсів, сайту –електронне портфоліо.

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.» Панас Мирний

З метою виховання любові до читання, українських письменників та їх дитячих творів, зацікавленістю українською мовою, книгою до Дня української писемності та мови бібліотекарями гімназії №11 спільно з дитячою бібліотекою Олександрівського району 09.11.2017 у 4-А, Б класах проведено мовознавче свято «Зачарує серце мова українська».

......мы и не догадывались, сколько же интересного хранит в себе слово ВОДА.!.... (изучаем с учащимися материал по теме "Вода", доказываем интересные факты, защищаем проекты)

С целью расширения интегрированных знаний учащихся 8-А и 8-В классов по предметам естественно-научного цикла; активизации познавательной деятельности и повышения мотивации обучающихся к изучению химии; развития интереса учащихся к химии и активизации их познавательной деятельности при использовании нестандартных игровых форм учебной деятельности; расширению знаний о классах неорганических соединений; воспитания у ребят культуры поведения, общения друг с другом во время мероприятия (в рамках декады естественно-математических наук) 12 марта проведен блиц — турнир по химии «Юные любители химии».

С целью расширения интегрированных знаний учащихся по предметам естественно-научного цикла; расширения и углубления знаний о химических элементах, некоторых неорганических соединениях; развития интереса ребят к химии, активизации их познавательной деятельности при использовании нестандартных игровых форм учебной деятельности, повышения мотивации ребят к изучению химии, воспитания культуры поведения, общения друг с другом во время внеклассного мероприятия 15 марта в 7-А классе проведен турнир «Занимательная химия» между командами «Молекула» и «Кислород».

Захищаєм проект з учнями 5-х класів за темою "Вирощування найвищої бобової рослини"

Защищаем проекты с ребятами 9-В класса по теме "Пищевые продукты"

Захищаємо проекти з учнями 9-А класу "Приготування желе" та "Виготовлення мила"

22 січня учні 7-В класу (кл. кер. Куц Л.П.) разом з бібліотекарями гімназії занурились у світ українських музеїв – простір, що дозволяє осягнути національні надбання українського народу у відображенні їх кращих зразків – історичних, природних, наукових, культурно-мистецьких та духовних. Завдання гри-блуканини «Україна музейна»: за допомогою ігрових та імітаційних засобів навчання розглянути тематичне різноманіття музеїв, що діють в Україні (краєзнавчі, археологічні, мистецькі, літературні, природознавчі, технічні та інші); ознайомитись з багатством музейних колекцій та експонатів, які репрезентовані в музеях і які відображають самобутній національний колорит українського народу; скласти уявлення про принципи організації музейно-виставкової та музейно-екскурсійної справи; розвивати логічне, абстрактне, творче, інтуїтивне мислення учасників гри, розширювати їх загальний кругозір; удосконалювати навички роботи в групах, в команді; спонукати відвідувати музеї, детально знайомитись з їх духовними та матеріальними скарбами в реальному житті.

Активні учасники 1 команди - Соня та Єгор


Активні учасники 3 команди - Соня та Віка


Активні учасники 2 команди - Василина, Ліза, Аліна


Активний учасник 2 команди - Саша