Що у нас цікавого?

Ми не розповідаємо застарілу інформацію та руйнуємо стереотип, що робота це рутина, адже це так круто, коли можна поєднати роботу улюблену справу та її монетизацію!


Сідай зручніше і давай скоріш поринемо у безмежний світ професій:)

Можливості для саморозвитку в УАД

Дозволь вгадати, надсилаючи нам оригінали своїх документів ти вже уявляв, як це солодко-відірватись подалі від дому і стати майже львів’янином. Проте студентське життя це не лише пари та семінари, а круті події та можливості. Тому сьогодні ми розповімо вам про, як розбавити навчання яскравими барвами.

1) Студентський театр- ти завжди мріяв про оплески та крики Браво, тобі вірить навіть Станіславський? Тоді нам дуже пощастило, адже ти саме той, хто запалюватиме велику сцену. Цікаві ролі, веселі репетиції та нові друзі, що ж може бути краще?

2) Вокальна студія-хороша ідея для тих, хто полюбляє співати в дУші і в душІ. Безліч виступів та мелодій на будь-який смак

3) Студентське телебачення- якщо ти мрієш бути зіркою телеекранів і дізнаватись всі новини першими, то ми чекаємо саме тебе. Зйомки, монтаж і посмішки щастя-гарантовані!

4) Студентська газета- зовсім нова ініціатива, проте не менш цікава. Якщо в душі ти журналіст чи редактор та прагнеш практики, то ми чекаємо саме тебе

5) Якщо ж пари стали нудними і хочеться кардинальних змін? То пропонуємо тобі навчання, практику чи стажування закордоном. В академії є безліч програм, що дозволять тобі з легкістю перейняти нові знання. 

Секрети планування

Планування—це карта досягнення цих цілей.

Наприклад: Дівчинка Оля поставила собі за ціль мати п’ятірки з усіх предметів. Для цього їй потрібно гарно засвоювати матеріал. Тому вона в своєму календарі відмічає час в який вона має бути на парах, аби не пропустити їх, та 2-3 години на день коли вона займається самостійно.


Тобто планування—це всі ті кроки, які ти будеш робити на шляху до цілі яку ти об- рав для себе;) Важливо прописувати все! Якщо маєш насиче- ний день (тиждень) можна навіть прописати час, який ти будеш використовувати на сніданок, обід та вечерю, аби точно не вибитися з графіку. На кожну справу залишай в запасі 10-15 хвилин. В такому випадку, якщо по дорозі на зустріч ти звернеш не в ту вуличку, в тебе буде час для пошуків правильного шляху і ти не запізнишся.

Якщо ти не цінуєш час інших, то інші не будуть цінувати твій час.

Існує багато додатків для планування часу. Це може бути як і вбудований календар у твоєму смартфоні так і Google календар. Для кращого результату радимо використовувати як і фізичний записник так і календар у твоєму смартфоні.


5 мобільних додатків для тайм-менеджменту та планування • Wunderlist (безкоштовний, є на IOS i Android) Тут можна створювати власні списки та завдання до них. Виконані ви позначаєте як завершені одним кліком. • Trello (безкоштовний, є на IOS та Android) У Trello дуже комфортно вести спільні проекти. Тут усе організовано не у вигляді списків, а в форматі дошок • Any.do (безкоштовний, є на IOS та Android) Найпривабливішим тут є те, що ви можете переглянути свої плани в двох форматах: списки та календар. • MeisterTask (безкоштовний, є на IOS та Android) Головною рисою MeisterTask є часовий трекер, який дозволяє подивитися, скільки часу ви працювали над певним проектом • Google Keep (безкоштовний, є на IOS та Android) Він виглядає як кишеньковий блокнот, куди ви записуєте випадкові думки, термінові завдання, рецепти, список продуктів, фільмів, книг, фото- та аудіо-згадки. 


Редагувати це меню на вкладці "Сторінки"

Показати


   Сектор працевлаштування відділу інформаційного забезпечення

   вул. Під Голоском,19, каб.411(Media Coworking Space)