De meisjes hebben veel bijgeleerd over die senioren en ook wat het doel was van die plaats, ze zeiden dat het heel verrijkend was. Ze waren ook begeleid door twee studenten die daar waren om te vertalen van Italiaans naar het Nederlands.
De rest van de groep heeft ook veel geleerd, zij zijn naar Arsenal de la pace gegaan. Is een bepaalde plaats waar je jongeren met problemen kunt ontvangen zodat ze toegang hebben tot een propere, aangename en leuke ontvangplaats om normaal te kunnen leven. Vroeger voor ze dit maakten voor die families was het vroeger een plaats waar ze wapens produceerden voor de oorlog. Wij konden de foto's dan zie hoe hard het was verandert.
Deze mensen doen veel voor mensen in oorlogssituatie, zij gaan daar ter plaatse om daar bijvoorbeeld eten... te verdelen. Wij konden dan na de rondleiding mee helpen om kleding te sorteren voor jongeren die de kans niet hebben om goeie kleren te hebben. We hebben veel zakken gesorteerd en heel een bak vol gevuld met geplooide kleren die ze tijdens de zomerperioden zullen kunnen aanzetten. Tijdens de namiddag waren we vrij om in de stad nog rond te lopen. Tot morgen voor onze laatste dag in Turijn.