Практичне навчання –

пріоритетний напрям у навчальному процесі коледжу

Головне завдання педагогічного колективу Мигійського коледжу підготовка студентів до майбутньої трудової діяльності. З одного боку – це здобуття студентами основ знань, необхідних в майбутній професії, з іншого боку – формування професійних умінь і навичок.

Зараз все більше значення для фахівця має здатність використовувати набуті знання в умовах мінливого виробництва. Професіонал повинен уміти планувати свою діяльність, ухвалювати оперативні рішення на основі аналізуючої ситуації , контролювати хід результатів праці.

Практична підготовка забезпечує навчання професійним знанням і умінням, що охоплюють всю професійну діяльність фахівця. У коледжі створено умови, які забезпечують майбутньому фахівцеві практичну підготовку. Коледж має свою ферму, де студенти проходять практику, виконують комплекс робіт, закріплюють теоретичні знання і набувають необхідних знань з обраної спеціальності.

Кожен студент за весь період практики має можливість опанувати всіма діями , які йому належить виконувати в професійній діяльності, і матеріально – виробнича база коледжу є хорошим об’єктом для придбання міцних практичних навиків.

Для пізнання більш сучасних технологій виробництва продукції тваринництва викладачі коледжу організовують екскурсії в передові господарства області, де студенти знайомляться з технологією виробництва молока, способами утримання та годівлею тварин.

Так, нещодавно групи студентів відвідали господарство «Промінь» Арбузинського району, де самостійно готували тварин до доїння та проводили його, ознайомились з доїльними установками « Карусель», «Ялинка».

Також відвідали конезавод «Корнацьких» де побачили чистопорідних коней, ознайомились з алюрами цих тварин, та прийняли участь у верховій їзді.

На початку травня студенти мали можливість відвідати «Благодатненський птахопром»- де практично побачили технологію інкубації птиці – складний процес, який вимагає спеціальних знань, ознайомилися з типами інкубаторів та їх характеристикою.

Досвід показує, що від того, як організовано проводиться практичне навчання студентів з кожної дисципліни, як використовується час, відведений для кожного виду практики, значно залежить якість підготовки фахівців.






Екскурсія в конезавод “Корнацьких” Первомайського району Миколаївської області