Archief
Het parcours van de Ommegangrit is een afwisseling van heuvels en typische Scheldelandschappen. We rijden richting Gibraltar (Henegouwen).
De rit is opgebouwd rond 2 bevoorradingen, de eerste in Bellegem, de tweede in Celles.
- Rit van 50 km: 1 keer bevoorrading in Bellegem
- Rit van 75 km: 2 keer langs de bevoorrading in Bellegem
- Rit van 90 km: 2 keer passeren in Bellegem en 1 keer langs de bevoorrading Celles
- Rit van 120 km: passeert 2 keer langs beide bevoorradingen.
Het parcours is relatief vlak met af en toe korte beklimmingen. Het verste punt is een deelgemeente van Leuze en Hainaut.
Hoogtemeters:
50 km = 185 hoogtemeters
75 km = 323 hoogtemeters
90 km = 361 hoogtemeters
120 km = 626 hoogtemeters
2018
Eind Klassement A ploeg
Samyn Pedro Keizer
Dejaegher Christ Kampioen
Cousinne Thomas Kampioen
Verschoore Frans Kampioen
Messely Wouter 68
Mullier Gunther 68
Degroote Diego 60
Schoutteten Jules 59
Muylle Giovanni 58
Bourgois Giovanni 57
Vandepoele Marcel 57
Leeuwerck Frederic 55
Neyrinck Diego 53
Deceuninck Marc 51
Lust Ruben 50
Vynckier Steven 49
Manche Benoit 48
Rosez Didier 47
Schoutteten Jan 47
Vervaeke Dirk 47
Tournicourt Fernand 46
Neyrinck Tjorven 44
Vandenbroucke Dominique 44
Ovaere Bart 43
Deceuninck Jurgen 41
Bommerez Frederik 39
Bruneel Nico 38
Clarysse Ingmar 37
Van Gheluwe Linzi 37
Lesage Lieven 35
Pillen Steven 35
De Bouver Kristof 34
Vanhoutte Dimitry 34
Delie Filiep 33
Heyrman Detlef 33
Deseranno Nico 32
Lesage Stephan 31
Cokelaere Chris 30
Naert Hedwig 30
Schotte Marc 30
Roelens Liesbet 28
Paret Thomas 26
Volckaert Tim 26
Samyn Steven 25
Oplinus Wim 23
Van Respaille Kurt 22
Deceuninck Bart 21
Devos Steve 21
Dorme Wim 21
Bekaert Koen 20
Bekaert Domien 19
Mahieu Bart 18
Vanacker Wim 17
Vergote Ward 16
Lesage Loes 15
Lesage Wouter 15
Reddé Davy 15
Bommerez Steven 14
Buyse Derry 14
Dejaegher Anne 13
Roelens Peter 13
Vandorpe Ybe 13
Verstichel Els 11
Goemaere Kenny 10
Wullepit Wim 8
Defrancq Frederik 7
Vanholst Jelle 7
Coppens Rik 6
Denolf Gregory 3
Gryson Sabine 3
Vaubant Philip 3
Cnockaert Marc 2
Del'Haye Wim 2
Parent Frederic 2
Bekaert Brecht 1
Schoutteten Dieter 1
Eind Klassement B ploeg
Muylle Giovanni Kampioen
Bourgois Giovanni Kampioen
Vandepoele Marcel Kampioen
Vynckier Steven 49
Rosez Didier 47
Tournicourt Fernand 44
Bommerez Frederik 39
Bruneel Nico 38
Clarysse Ingmar 37
Lesage Lieven 35
Deseranno Nico 31
Lesage Stephan 31
Cokelaere Chris 30
Naert Hedwig 30
Schotte Marc 30
Schoutteten Jules 30
Degroote Diego 28
Roelens Liesbet 28
Paret Thomas 26
Volckaert Tim 26
Samyn Steven 25
Oplinus Wim 22
Devos Steve 21
Van Respaille Kurt 21
Bekaert Koen 20
Deceuninck Bart 20
Mahieu Bart 18
Bekaert Domien 17
De Bouver Kristof 16
Vergote Ward 16
Lesage Loes 15
Lesage Wouter 15
Messely Wouter 15
Bommerez Steven 14
Buyse Derry 14
Dorme Wim 14
Dejaegher Anne 13
Cousinne Thomas 12
Dejaegher Christ 12
Samyn Pedro 12
Vanhoutte Dimitry 12
Verschoore Frans 12
Verstichel Els 11
Vandorpe Ybe 9
Wullepit Wim 8
Deceuninck Marc 7
Defrancq Frederik 7
Manche Benoit 7
Mullier Gunther 7
Van Gheluwe Linzi 7
Vanholst Jelle 7
Vervaeke Dirk 6
Deceuninck Jurgen 5
Lust Ruben 5
Neyrinck Diego 5
Schoutteten Jan 5
Delie Filiep 3
Denolf Gregory 3
Gryson Sabine 3
Ovaere Bart 3
Pillen Steven 3
Reddé Davy 3
Roelens Peter 3
Vanacker Wim 3
Vaubant Philip 3
Del'Haye Wim 2
Heyrman Detlef 2
Leeuwerck Frederic 2
Parent Frederic 2
Vandenbroucke Dominique 2
Bekaert Brecht 1
Schoutteten Dieter 1
Durnez Jos