AKTUALITY

Pro klubové děti jsme si připravili v rámci venkovní sezóny 2024 sérii několika turnajů. Jedná se o turnaje pro kategorie babytenis (2015, 2016), mladší žactvo (2012, 2013, 2014), starší žactvo (2010, 2011). Pro podrobnější informace a průběžné pořadí klikněte ZDE.

DRUŽSTVA 2024 - FOTOGRAFIE

V letošní sezóně náš klub poslal do bojů tato družstva:

Babytenis - Memoriál Zdeňka Kocmana - Oblastní soutěž 1.třída skupina B

Mladší žactvo A, B - Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C

Starší žactvo - Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C

Dorost - Oblastní soutěž skupina B

Dospělí - Oblastní soutěž skupina A

I pro letošní sezónu jsme připravili o motivaci navíc pro všechny, kteří se jezdí účastnit turnajů ČTS.

Ve čtvrtek 28.12.2023 jsme druhým rokem po sobě uspořádali PoVánoční klubový turnaj. 

PRAJZSKÝ WIMBLEDON 2023

V sobotu 24. června se uskutečnil přátelský turnaj trenérů a hráčů na dvou travnatých dvorcích. Podmínkou účasti bylo, stejně jako v All England Clubu, bílé oblečení. Nechybělo šampaňské a jahody se šlehačkou. Vítězem prvního ročníku se stal Tomáš Stareček z Hněvošic.

TENISOVÁ GRILOVAČKA

Poslední prázdninový pátek jsme pro všechny příznivce dolnobenešovského tenisu uspořádali tenisovou grilovačku. Na grilu byla kýta a špekáčky, které se mohly zapít zlatavým mokem. V programu byl hospodský kvíz nebo tombola. Děkujeme všem za přízeň a těšíme se opět za rok 

DOSPĚLÍ SKONČILI BRONZOVÍ

Dospělý tým smíšeného družstva ve složení David Stříbný, Tomáš Stareček, Martin Poljak, Matěj Vrbka, René Dihel, Bořek Vajda, Pavel Jaloviec, Jana Solková, Justýna Kremserová a Hana Kročková se umístil na skvělém 3. místě v Oblastní soutěži skupiny A. Celková bilance 5 výher (mimo jiné i nad první Starou Bělou B) a 2 porážek nás poprvé posunula na stupně vítězů.

Výsledky: https://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2023/soutez/8237 


TENISOVÝ NÁBOR

Rádi by Vaše děti vyzkoušeli tenis? Přijďte se podívat na ukázky z tenisového tréninku. Raketu rádi zapůjčíme. Ukázková tenisová lekce je zdarma.


V případě dotazů nás kontaktuje na telefonním čísle 605 453 189 nebo napište na email tenisdb@seznam.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.