Корисно

Сервіси для створення інтерактивних вправ

1. LearningApps.org

LearningApps.org - це сервіс для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи.

Метою роботи є створення загальнодоступної бібліотеки незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін.

Блоки (вони називаються Вправа) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.

https://learningapps.org

2. Kahoot.com

Kahoot.com - це безкоштовна платформа для навчання в ігровій формі, яку можна використати для різних навчальних предметів та будь-якого віку школярів.

Використання цього інструменту є чудовою заміною купівлі дороговартісних пультів для систем зворотнього зв'язку в класі.

Все, що вам знабиться це свій комп'ютер, проектор та наявність смартфонів у дітей в класі.

Процес перевірки розуміння, або обговорення якогось питання перетвориться в справжню захоплюючу гру!

https://kahoot.com

3. Flippity.net

Flippity.net — це веб-сервіс, за допомогою якого можливо створити різноманітні інтерактивні впарви для навчання.

Вміст вправ спочатку створюється в форматі Google таблиці, а потім конвертується інтерактивний додаток.

https://www.flippity.net

4. Wizer.me

Wizer.me - за допомогою цього сервісу ви створюєте неймовірно красиві за дизайом робочі листи, які містять інтерактивні завдання, що дозволяють вчителю швидко надати учням зворотний зв'язок.

Девіз сервіса: «Здивуйте своїх учнів більш інтелектуальними робочими листами».

У навчальній работі можна використовувати цей інструмент як для формуючого, так і для підсумкового оцінювання. Завдання, створені за його допомогою, можна давати учням в якості домашньої роботи. Тоді в класі буде можливість приділити час помилкам, пов'язаним із виконанням завдань.

http://app.wizer.me

5. Quizlet.com

Quizlet.com - привабливий для вчителів тим, що ввести основні поняття та означення, які учень повинен повторити досить лише ОДИН раз. Потім система сама комбінує з них різні ігрові активності.

Крім того, учень сам обирає за допомогою якої «гри» він вивчить та повторить навчальну тему.

За допомогою Quizlet учень самостійно працює з навчальною інформацією і сам перевіряє себе. Але у вчителя є можливість створити свій клас та перегладати статистику відповідей.

https://quizlet.com

6. Quizizz.com

Quizizz.com - веб-сервіс, функціонал якого нагадує Kahoot, але має деякі відмінності.

По-перше, під час запуску тесту в класі учні відповідають на запитання, рухаючись у власному темпі, незалежно від швидкості відповідей інших учасників.

По-друге, виконання теста, створеного в Quizizz можна запланувати. А це означає, що його можна пропонувати в якості домашньої роботи.

По-третє, є можливість прибрати параметр «час» і тоді учень матиме змогу обдумати питання, не хвилюючись про спливаючі секунди. Крім того, це дає змогу під час відповіді на запитання прочитати параграф підручника чи конспект.

http://quizizz.com

7. Classtime.com

Classtime.com - сервіс, за допомогою якого можна створити тести різноманітної форми: з однією відповіддю, з декількома відповідями, на встановлення відповідності, з короткою відповіддю, з пошуком у тексті тощо.

https://www.classtime.com