ПЕРСОНАЛ
Ръководен екип
МАРИЯНА МИТЕВА - ДИРЕКТОР
СВЕТЛА ИВАНОВА - ЗАМ.-ДИРЕКТОР ПО УД
ЛЮДМИЛА ПЕТКОВА - ЗАМ.-ДИРЕКТОР ПО АСД
Педагогически персонал
Таня Маринова Чернева-ст.учител начален етап
Мариана Душкова Иванова-ст.учител начален етап
Петя Иванова Тодорова-ст.учител начален етап
Снежана Георгиева Димитрова-ст.учител начален етап
Златка Иванова Костадинова-ст.учител начален етап
Сияна Руменова Великова-учител начален етап
Деспа Маринова Точева - учител прогимназиален етап
Мария Михалева Петкова-ст. учител гимназиален етап
Снежана Александрова Кирова-ст. учител гимназиален етап
Лилияна Христова Златева-ст. учител гимназиален етап
Мая Георгиева Петрова-ст. учител прогимназиален етап
Цветозар Димитров Петков-ст. учител по ФВС
Нина Иванова Костадинова-ст. учител по ФВС
Денислава Николаева Николова-учител прогимназиален етап
Недка Колева Георгиева-ст. учител прогимназиален етап
Любица Димитрова Станчева-учител гимназиален етап
Елена Йорданова Янкова-ст. учител прогимназиален етап
Петър Стратев Стратев - учител гимназиален етап
Иван Стойков Чобанов-ст. учител гимназиален етап
Тошко Павлов Митев-ст. учител по ФВС
Гинка Савова Савова-гл. учител гимназиален етап
Цветанка Маринова Тончева-ст. учител гимназиален етап
Виолета Иванова Василева - учител по АЕ
Нурджихан Съдкаева Мехмедова-ст. учител гимназиален етап
Росица Красимирова Колева-ст. учител гимназиален етап
Ралица Пламенова Великова-ст. учител прогимназиален етап
Християн Кръстев Петков-учител гимназиален етап
Маргарита Димитрова Димитрова-учител гимназиален етап
Надя Минева Дичева-ст. учител ЦОУД I-IV клас
Сениха Гюрсел Мусова-учител ЦОУД I-IV клас
Елис Бахтиарова Ридванова-учител ЦОУД I-IV клас
Виолета Петрова Иванова-учител ЦОУД I-IV клас
Марияна Михалева Михайлова-ст. учител ЦОУД I-IV клас
Таня Димитрова Димитрова-учител ЦОУД I-IV клас
Жанета Найденова Христова-ст. учител ЦОУД V-VII клас
Косьо Димитров Аянов-учител ЦОУД V-VII клас
Павлин Боянов Андреев-ст. учител ЦОУД V-VII клас
Йорданка Колева Йорданова-ресурсен учител
Юлкиер Серветова Османова-ст. ресурсен учител
Румяна Георгиева Манчева-логопед
Виктория Иванова Гочева-психолог
Административен и помощен персонал
Марина Алексиева Желязкова-главен счетоводител
Здравка Йорданова Николова-ЗАТС
Златка Михайлова Кирова-технич. секретар
Венета Иванова Стоянова -касиер и домакин
Диана Здравкова Царибродска-библиотекар
Иван Стоев Желев-огняр
Васил Стефанов Маринов - работник-поддръжка
Румяна Маринова Василева-хигиенист
Румяна Янчева Борисова - хигиенист
Иванка Вълкова Желева-хигиенист
Магдалена Костова Маринова-хигиенист
Николина Илиева Георгиева-хигиенист
Янка Николова Тодорова-хигиенист
Янка Георгиева Георгиева - хигиенист
Марин Станчев Митев-портиер
Румен Атанасов Тодоров - портиер
Красимира Дойчева Йорданова-домакин уч. стол
Лиляна Кузманова Петкова-работник кухня