Książka jest już do nabycia. Poniżej formularz zamówienia. Proszę o wypełnienie formularza i zatwierdzenie. Będzie to dla mnie informacja, że jesteś zainteresowana(y) książką. Jeśli podała(e)ś swój adres e-mailowy i/lub numer telefonu, to skontaktuję się z Tobą. Wysyłka nastąpi po wpłaceniu na podane konto 27 złotych (dla jednego egzemplarza). Należy także podać jeszcze raz adres do wysyłki, abym wiedział komu ją wysłać. Całkowity dochód z książki (po odliczeniu kosztów druku) jest przeznaczony na pomoc dzieciom w Afryce. Przez 16 lat byłem tam misjonarzem (w Zairze, Tanzanii i na Komorach) i dlatego czuję się zobowiązany do pomocy tym dzieciom. Będzie to możliwe oczywiście dzięki Twojej pomocy 😀.

Samo złożenie zamówienia do niczego nie zobowiązuje. Jeśli się rozmyślisz, najwyżej nie odpowiesz na mój e-mail i Twój wpis usunę z bazy danych 😯. Po otrzymaniu książki proszę o informację zwrotną, że przesyłka dotarła. Będę miał pewność, że wszyscy, którzy złożyli ofiarę na misje otrzymali książkę. Dziękuję ...

Dziękuję za zainteresowanie książką i życzę przyjemnej lektury. W ciągu tylko czterech dni dystrybucji "ubyło" już z mojego składu 150 egzemplarzy. Informacja o "podziale" składanych ofiar. Z przekazanej za każdy egzemplarz ofiary :

- 11 zł idzie do drukarni za druk,

- 7 zł na opłaty pocztowe, reszta czyli

- 9 zł z każdej książki idzie na pomoc dla dzieci w Afryce.

Pieniądze te przekażę na szkołę dla sierot "Dada Maisha Chekechea"

w miejscowości Morogoro - centralna Tanzania. Patrz zdjęcie poniżej.

Strona tej organizacji:

W Google można ją przetłumaczyć na język Polski.