Pierwszy nakład książki "Mów do ludzkich sumień" został wyczerpany 😏. Dlatego zdecydowałem się na drugie (poprawione) wydanie książki. 😉 Jeśli więc chciałbyś zrobić komuś prezent, to poniżej można dokonać zamówienia, wypełniając formularz. Przy pierwszym wydaniu działało to bardzo dobrze. Mam nadzieję, że i tym razem będzie pomocne. Zapraszam serdecznie. Dziękuję za zainteresowanie książką i życzę przyjemnej lektury.

W odpowiedzi na e-mail reklamujący drugie wydanie książki, otrzymałem takie oto - zachęcające - słowa:

Wielkie gratulacje. 😀 Tak jak myślałam, ludzie potrzebują normalności w tych dziwnych czasach. I wskazówek jak postępować, co jest dobre, a co złe. Bardzo się cieszę." A ja dziękuję 😉 za zachętę.

Całkowity dochód z pierwszego wydania książki (po odliczeniu kosztów druku) został przekazany do dwóch instytucji w Afryce. Przez 16 lat byłem tam misjonarzem (w Zairze, Tanzanii i na Komorach) i dlatego czułem się zobowiązany do pomocy tym dzieciom. Było to możliwe oczywiście dzięki Twojej pomocy 😀.

Pieniądze zostały już przekazane na szkołę dla sierot "Dada Maisha Chekechea", w miejscowości Morogoro - centralna Tanzania. Patrz zdjęcia poniżej.

Druga część została przekazana do małego szpitala dla dzieci w Moroni w archipelagu Komorów.

Więcej na ten temat TUTAJ

Strona organizacji "Dada Maisha Chekechea", w miejscowości Morogoro - centralna Tanzania.:

W Google można ją przetłumaczyć na język Polski.

A dlaczego akurat Dada Maisha?

Szpital dla dzieci prowadzony przez Caritas Comores w Moroni na wyspie Ngazidja w archipelagu Komorów na Oceanie Indyjskim.

Więcej na ten temat tutaj:

Jestem też w trakcie przygotowywania drugiej części książki pod tytułem: "Mów do ludzkich sumień - 2. Wiara i nauka, a Prawda". Poniżej projekt okładki 😀.