1 червня - Міжнародний день захисту дітей.
Посмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай сьогодні, в день захисту дітей, світить яскраво сонце, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі будуть сяяти мільйони красивих зірок.
Акція "Наше майбутнє - щасливі діти". #1червня_діти.
Вітаємо з Останнім Дзвоником! Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо поновлення, нових ідей, натхнення та гарного відпочинку.
21 травня - День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
18 травня 1944 р. - день початку депортації кримських татар, один з найтрагічніших епізодів в історії Кримського півострова. Сама операція, проведена військами НКВС, тривала лише три доби. Стільки часу знадобилося, щоб під дулами автоматів завантажити майже 200 тисяч осіб у товарні вагони. Уже в перші півроку депортації загинуло близько 30 тисяч кримських татар - кожен п' ятий представник народу. Пам' ятаємо. Ніколи знову.
Неділя, 17 травня 2020 року є Днем пам' яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам' ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається з 2007 р. з метою вшанування пам' яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.
15 травня уся країна відзначає день сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита.Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї. Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.
18 травня вшановують День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу - пам'яті про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими каральними органами у 1944 році, привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічним чином вплинули на його історичний шлях.
Пропонуємо до перегляду тематичні фільми "Хайтарма", "Чужа молитва".
Учні Сидорівського НВК долучаються до відзначення Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75 річниці з часу перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пам'ятаємо та цінуємо подвиг кожного солдата! Шануємо дітей війни, які були дуже юними, але мужніми та сильними, щоб пережити ті смертельно небезпечні часи! #КвіткаПам'ят #мак_памяті #75_перемога
8 травня в Україні відзначається День пам' яті та примирення. Саме в цей день набув чинності Акт воєнної капітуляції Німеччини. На території Європи завершилася найбільш кривава та жорстока війна в історії людства. Офіційне гасло пам'ятних заходів - "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо". Символом Дня пам'яті та примирення є квітка маку. Це зображення з одного боку символізує квітку, а з іншого - кривавий слід від кулі. Вшануємо в цей день пам'ять усіх, хто не повернувся...