Black grain properties with yogurt

گرانول سیاه از سیستم ایمنی و خواص ضد باکتری، ضد التهابی و ضد قارچ. دانه های سیاه برای درمان مشکلات تنفسی و گوارشی مورد استفاده قرار می گیرند، اما مطالعات نشان داده اند که عناصر موجود در مبارزه با سرطان همچنین در توت سیاه وجود دارد. شما می توانید لوبیا سیاه را با عسل، آب، ماست و سایر مواد غذایی بکارید و یا به طور موضعی روی پوست استفاده کنید.

جریانهای سیاه

روش اول: تهیه لوبیا سیاه


1. قبل از هضم دانه ها را حرارت دهید. نمی توانید دانه های خام را بردارید بنابراین بذر خوب برای معده و طعم بهتر است. بذر را در یک ظرف قرار داده و گاز را روشن کنید. دانه ها را هر چند دقیقه بچسبانید.


پس از پنج دقیقه خنک شدن، دانه ها را مزه کنید. اگر هنوز هم خوشمزه است، باید بیشتر شفا بخورید.2. بذر را بعد از گرمایش دانه کنید. دانه ها را تمیز کنید تا هضم را تسهیل کنید. تبدیل آنها به پودر ساده ترین راه برای مصرف آنها است.


3. پودر را در یک ظرف در بسته قرار دهید. پودر را به ظرفی که حاوی رطوبت و هوا نیست را بگذارید.4. شما می توانید نفت سیاه یا دانه های پردازش را آماده کنید. اگر شما نمی خواهید بذر و آسیاب را گرم کنید، می توانید نفت سیاه یا دانه های گرم را تهیه کنید.


اجتناب از خرید انواع توت ها. شما نیاز به مقدار کمی یک قاشق چای خوری در روز دارید.


روش دوم: مصرف لوبیا سیاه.


1. یک قاشق غذا خوری ماهی قزل آلا را دوبار در روز مصرف کنید. گرانول سياه به سيستم ايمني کمک مي کند و مانع از بسياري از بيماري ها مي شود. بنابراین یک قاشق چای خوری سیاه را دوبار در روز بشویید.


شما همچنین می توانید روغن دانه سیاه را استفاده کنید. شکل خالص لوبیا سیاه هنگامی اتفاق می افتد که شما خود را با دانه های گیاهی درمان کنید. در این مورد، مطمئن هستم که هیچ ماده مضر یا غیر ضروری مورد استفاده قرار نمی گیرد.2- لوبیا سیاه را با عسل مخلوط کنید. قاشق چایخوری روغن دانه ی سیاه را با یک قاشق چای خوری عسل خام مخلوط کنید. این مخلوط را یک بار یا سه بار در روز مصرف کنید. این دارای خواص شفا است و بیماری هایی مانند سرطان، دیابت، آنفلوآنزا و فیبروئیدها را بهبود می بخشد (درمان فیبروئید و مایومتری رحم +).خواص سیاه دانه با ماست3- تهیه زمین سیاه. اگر نمی خواهید بذرها را تمیز کنید، اما می خواهید آنها را گرم کنید و از آنها استفاده کنید، آنها را در آب جوش دهید. آب کمی جوش داده و یک قاشق چایخوری از لوبیای سیاه را اضافه کنید. پس از جوش، اجازه دهیم 5 دقیقه باقی بمانیم. سپس مخلوط را داخل مخزن بگذارید و آن را به اندازه کافی سرد کنید.


4. روغن دانه سياه را با ماست مخلوط كنيد. روغن دانه ی سیاه برای مشکلات گوارشی استفاده می شود. اگر اسهال یا مشکلات گوارشی دارید، می توانید یک قاشق چای خوری روغن سیاه را با ماست مخلوط کنید و آن را دو بار در روز مصرف کنید (22 دارو آسان برای درمان اسهال).


5. لوبیا سیاه را به مواد غذایی اضافه کنید. پس از گرم شدن و سنگ زنی سیاه، می توانید پودر آماده شده را به مواد غذایی اضافه کنید. شما می توانید یک قاشق چای خوری پودر را به نان، سوپ و هر غذا اضافه کنید.


ماساژ دانه های روغن سیاه روی پوست (سه تکنیک ماساژ صورت با فیلم های آموزشی). روغن دانه های سیاه دارای خواص ضد باکتری و ضد التهابی است و مشکلات پوستی و آکنه را از بین می برد. همچنین حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها است که روند پیری را به تاخیر می اندازد. از ماساژ با روغن سیاه روزانه استفاده کنید.


2. روغن سیاه را روی سینه قرار دهید. روغن بذر سیاه دارای خواص تنفسی و درمان بیماری هایی مانند کیست فیبروبلاستی (12 کیست خانگی) است. مقدار کمی از این روغن را به سینه خود اعمال کنید. این باعث می شود که تنفس راحت تر شود.


3. روغن سیاه را روی کره بمالید. جوش ها سردرد را کاهش می دهند (5 سردرد | 10 راه خانگی برای سردرد). روغن سیاه را روی لبه ها قرار دهید. شما همچنین می توانید چند قطره از این روغن را به پوست سر اضافه کنید.


برای میگرن، شما می توانید چند قطره از این روغن در عبور از بینی برای تسهیل تنفس استفاده کنید. تنفس بهتر باعث سردرد می شود.

4. دانه های سبز سیاه را با روغن زیتون مخلوط کنید تا گوش ها را بهبود بخشد. سیاه خاکستری باعث کاهش آسیب به گوش می شود (برای درمان فوری آسیب شنوایی). یک قاشق چای خوری جگر زمین را با چند قطره روغن زیتون مخلوط کنید. در حدود 7 قطعه از این مخلوط را در صبح و شبانه بگذارید.